خرید از Udemy

udemy

وب سایت udemy پدیده ای نو و پیشرفته در عرصه آموزش میباشد. داری تنوع بسیار بالایی در انواع دوره های آموزشی ست از جمله: اصول امور تجاری وبیزنس، سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر، فناوری اطلاعات، دوره های عکاسی و کلیه شاخه های هنری و....


ثبت سفارش

اکثر مواقع این سایت دارای تخفیف های ویژه ای هم هست که معمولا بالای 50% هست و با عضو بودن در سایت میتوانید از آخرین اخبار آن مطلع باشید. هم چنین برای خرید و استفاده از دوره ها حتما باید عضو سایت باشید. عضویت در udemy بسیار ساده است ، کافی ست نام ونام خانوادگی، آدرس ایمیل و یک رمز را وارد کنید و به راحتی جزء اعضای کاربران سایت شوید.

از دیگر ویژگی های این وبسایت آنلاین بودن دوره های آموزشی ست که دانشجویان واساتید می توانند با یکدیگر ارتباط و گفتگو داشته باشند.

برای مثال اینجا دوره عکاسی را در کادر جستجو نوشتیم که موارد بسیاری را برای این دوره با توجه به انواع مختلفی که موجود هست، ارائه میدهد.

udemy

معمولا دوره هایی که بیشتر توسط کاربران انتخاب شدند و یا اعتبار و ریت بالاتری دارند در 10 مورد اول قرار میگرند و با کلیک کردن روی هر کدام شرایط و جزئیات کامل آن نوشته شده است.

بعد از انتخاب یکی از موارد، گزینه buy now را انتخاب و اطلاعات کارت اعتباری را وارد کرده و در انتها گزینه complete payment را میزنیم و روند پرداخت کامل انجام میشود و تاییدیه را به ایمیل ارسال می کند.

*از مزایای مهم این قسمت از سایت: که گارانتی برگشت وجه تا 30 روز را ذکر کرده است.*

udemy
udemy

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.