خرید از MAGOOSH

خرید از maghoosh

این وب سایت که از نیمه دوم سال 2009 شروع به فعالیت کرده است، انواع بسته های آموزشی آزمون های مهم زبان را جهت کمک و اخذ نمرات بهتر در آزمون های مذکور به آزمون دهندگان ارائه می کند. که بیشتر متقاضیانش افرادی هستند که برای دانشگاه ها اپلای میکنند.
سیستم آموزشی بسته های این سایت به صورت تصویری است. تا به اکنون 100 میلیون از سوالات در رابطه با آزمون های زبان پاسخ داده شده ، 2 میلیون ساعت ویدئو های آموزشی پخش شده و از 185 کشور دنیا دانش آموزان مختلفی به magoosh مراجعه می کنند.

ثبت سفارش

بسته های آموزشی ارائه شده عبارت اند از:

GRE
GMT
TOEFL
SAT
ACT

PRAXIS
LSAT
MCAT
IELTS

خرید از maghoosh

شما برای استفاده از مگوش محدودیتی در زمان و مکان ندارید، زیرا اپ رایگان مگوش برای انواع سیستم عامل های گوشی های هوشمند وجود دارد. ویا حتی در کامپیوتر شخصی تان هم میتوانید استفاده کنید.

جهت انتخاب و خرید بسته آموزشی مورد نظرتان لازم است که در سایت حساب کاربری داشته باشید. هم چنین با کلیک بر روی هر کدام از بسته ها، قیمت، اطلاعات کلی و نظرات کاربران آن با توجه به زمان های مختلف که در سه حالت 1هفته ، 1ماه و 6 ماه دارد، نشان داده میشود.

خرید از MAGOOSH
خرید از MAGOOSH
خرید از MAGOOSH

گزینه sign up را هنگام خرید بسته مورد نظر از قسمت بالای سایت سمت راست ویا زیر هر بسته که نوشته شده، انتخاب می کنیم.

که فقط به آدرس ایمیل و پسورد نیاز دارد که پس از صحیح بودن، لینک فعالسازی حساب کاربری تان به ایمیل شما ارسال میشود.

و بعد به مرحله نهایی یعنی پرداخت میرسیم که باید اطلاعات کارت ارزی را وارد کنیم.

خرید از MAGOOSH
خرید از MAGOOSH

در اینجا 2 روش برای شما وجود دارد که میتوانید با تهیه کارت های اعتباری ارزی از ما پرداختتان را انجام دهید و یا در قسمت خرید های اینترنتی سفارشتان را ثبت کنید که باید اطلاعات حساب کاربری در سایت مورد نظر و مبلغ نهایی را وارد کنید.

در آخر هم جالب است بدانید که ریشه و معنی اصلی اسم این سایت پارسی هست که به معنای فردی با یادگیری فراوان و باهوش است. که در انتهای صفحه اصلی وب سایت نوشته شده است.

دلیلش هم وجود ایرانیانی ست که از بنیانگذاران این سیستم آموزشی هستند.

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.