خرید لایسنس های نرم افزاری

خرید لایسنس

امروزه، لایسنس های اصلی نرم افزاری بخش اعظمی از سرمایه گذاری سازمان های مبتنی بر آی تی را تشکیل میدهد.

انجام فرآیندهای لایسنسینگ نرم افزاری به صورت بهینه و مدیریت منابع نرم افزاری نقش مهمی در اطمینان از بازگشت سرمایه سازمان ها را ایفا می کند.

از مهم ترین نرم افزار ها میتوان مایکروسافت، کسپرسکی، بیت دیفندر، سیمانتک، اکرونیس، KWizCom، سونی، کورل، ادوب، CodeTwo، اینترنت دانلود منیجر و … را نام برد.

ثبت سفارش

برای خرید برنامه تنها کافیست لایسنس اورجینال IDM را به سبد خرید خود اضافه نمایید. سپس می توانید پرداخت هزینه لایسنس را به صورت آنلاین انجام دهید. پس از تایید مبلغ دریافتی، لایسنس به صورت آنی به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

لایسنس ها دو نوع هستند:

لایسنس مادام العمر: این لایسنس تنها یکبار نیاز به خریداری داشته، هیچ گاه منقضی نمی شود و با یک بار خرید، برای همیشه مالک آن خواهید شد. در نظر داشته باشید که لایسنس مادام العمر IDM هیچ گونه محدودیت زمانی برای استفاده ندارد.

لایسنس یک ساله: این لایسنس به مدت یکسال از زمان فعال سازی برنامه اعتبار داشته و پس از این مدت منقضی خواهد شد. پس از اتمام اعتبار زمانی، نرم افزار از کار خواهد افتاد و از شما درخواست وارد کردن لایسنس جدید را خواهد نمود. برای ادامه استفاده از نرم افزار شما می بایست یک لایسنس جدید خریداری کرده و در برنامه وارد کنید.

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.