Envato

خرید از Envato

انویتو یک شرکت خصوصی واقع دراسترالیا است که تخصص این شرکت در راه‌اندازی استارت آپ‌ها، ترویج و ترفیع سطح فروشگاه‌های آنلاین در زمینه‌های مختلف دیجتالی است که به کاربران و فروشنده‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی با هم تعامل برقرار کنند. انویتو یک سیستم برخط (مبتنی بر وب) است که به طراحان وب، از مبتدی تا حرفه‌ای این اجازه را می‌دهد که به طور مستقل فایل‌ها و طراحی‌های خود را به فروش برسانند.

ثبت سفارش

این شرکت در سال ۲۰۰۶ توسط Collis Ta'eed و برادرش Cyan Ta'eed به همراه Jun Rung با شعار " کمک کردن به مردم برای یادگیری و در آمدزایی برخط" (به انگلیسی: helping people learn and earn online) بنیان نهاده شد.

بطور خلاصه یک وبسایت معروف و معتبر در زمینه ی ارائه محصولات گرافیکی و دیجیتالی ست. کاربر میتواند بر روی این وبسایت انواع تصاویر، مدیا، تم(قالب) وبسایت، کد های آماده و... را مشاهده و خریداری نماید. این وبسایت همچنین مخصوص گرافیست ها و برنامه نویسان هم هست تا بتوانند با توجه به تخصصی که دارند از آن کسب درآمد آنلاین داشته باشند.

بیش از یک و نیم میلون نفر خریدار و فروشنده دارد.

نحوه خرید از سایت

پس از ورود به سایت https://envato.com بر روی Get started کلیک می کنیم:

در این قسمت با توجه به نیازی که دارید میتوانید هر یک را انتخاب کنید (envato market, envato sites….)

بسیاری از محصولات ارائه شده در این سایت رایگان هستند و یا ممکن است برای برخی هم هزینه ای را بپردازید.

Envato

برای مثال هنگامی که بخواهید به شکل تخصصی فردی یا گروهی در سایت انواتو مثلا بخش envato studio فعالیت کنید، تیم متخصصان این وبسایت بر امور شما نظارت کامل و دقیق دارند.

این نکته حائز اهمیت میباشد که پر کردن فرم عضویت در این سایت، دلیل بر تایید نهایی عضویتتان نمی باشد، تا زمانی که بخش پشتیبانی envato توضیحات فرم شما را بررسی و دارا بودن حداقل استاندارد هایتان را چک می کنند و بعد از تایید شان با شما تماس خواهند گرفت.

Envato

به خاطر داشته باشید که حتما ازIP غیر ایرانی استفاده کنید زیرا که این سایت به ایرانیان خدماتی ارائه نمیدهد. دلیلش هم تغییر هویت این شرکت از استرالیا به آمریکاست و مجبور است طبق قوانین این کشور باشد که طی سالهای اخیر به خاطر تحریم ها علیه ایران حساسیت ها بیشتر شده است.

برای نمونه اینجا یکی از برنامه های سایت ها به نام themeforest را انتخاب کرده که فایل های محبوبی را که در اختیار دارد، نشان میدهد.

Envato

برای مثال اینجا bingo را انتخاب می کنیم. که توضیحات دقیق و همینطور هزینه ی آن هم نشان میدهد

Envato

میتوانیم آن را در سبد خرید گذاشته (add to card) ویا برای خرید آنی، گزینه buy now را انتخاب و مراحل پرداخت را انجام میدهیم.

Envato

در اینجا گزینه I’m not a robot هم باید تیک بزنیم و همینطور قبول شرایط و قوانین سایت که قبلا مطالعه شده است.

Envato

بعد از وارد کردن اطلاعات آدرس، گزینه save and continue را میزنیم و در آخر به صفحه پرداخت میرسیم که مشخصات کارت اعتباری باید وارد شود و پس از ورود اطلاعات کارت، خرید نهایی را انتخاب و پرداخت انجام میشود.

برای انجام این امر 2 راه حل وجود دارد: 1- سفارش کارت های اعتباری ارزی از مجموعه کیاسان کارت 2- پرداخت از طریق بخش خرید اینترنتی کیاسان که سفارش خود را میتوانید در آنجا ثبت کنید.

Envato

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.