شرکت در کنفرانس های خارجی

conference

هرساله در کل دنیا کنفرانس ها و محافل علمی متعددی با موضوعات مختلف از پزشکی و مهندسی گرفته تا علوم انسانی و اجتماعی و... برگزار میشود. که بخشی از هزینه های برگزاری این کنفرانس ها به عهده SPONSER یا برگزار کنندگان آن و بخشی هم مربوط به سخنرانان و شرکت کنندگان میشود. گاهی اوقات برگزار کنندگان برای محل کنفرانس هایشان، هتل و یا سالن های همایشی را اختصاصا در اختیار میگیرند وبه صورت پکیج کلی ارائه میدهند که هزینه اش را از شرکت کنندگان دریافت می کنند. و در برخی مواقع هم انتخاب محل اقامت برای شرکت در کنفرانس به عهده ی شخص شرکت کننده میباشد که با توجه به شرایطش آن را انتخاب میکند.

ثبت سفارش

سایت های متعدد و معتبری برای شرکت در کنفرانس ها وجود دارد که در آنها بدون نیاز به عضو بودن در سایت میتوانید کنفرانس ها را با توجه به تاریخ و موضوعات ارائه شده ملاحظه کنید.

برخی از این سایت ها عبارت اند از:

nscj.co.uk
conferences.com
conferencealerts.com
europeansociology.org

که سایت conferences.com معتبرترین و اولین سایت در این رابطه هست.

برای مثال حتی نام کشور ایران هم وارد کنید، تمامی کنفرانس های برگزار شده را نشان میدهد.

شرکت و یا ارائه مقاله در کنفرانس ها از اعتبار بالایی برخوردا هست و دست کمی از انتشار در مجلات ISI ندارد.

هزینه های شرکت در کنفرانس ها دو نوع هست:

  1. بستگی به این دارد که شما به عنوان sponser هستید یا سخنران و یا شرکت کننده عادی. که حتی این اختیار را دارید که بدون حضور در محفل علمی، مقاله خود را برای کنفرانس مربوطه ارسال کنید و منتظر تایید از آنها باشید که به آن acceptance letter میگویند و اگر شما مقاله تان را با رعایت اصول نوشته باشید و از درجه خوبی برخوردار باشد، میتوانید شانس حضور در مرحله ی final acceptance داشته باشید. که امتیازات بسیاری برای افراد از لحاظ علمی دارد به خصوص برای متقاضیان اپلای در دانشگاه های معتبردنیا.

البته به خاطر داشته باشید که تضمینی برای ارائه ویزا به شما در کشوری که به آن مقاله ارسال کردید، وجود ندارد.

نوع دیگر شرکت کردن بدون ارائه مقاله هست که به شما گواهی حضور در کنفرانس ارائه میشود وموضوع و مدت زمان آن در مدرک مزبور نوشته میشود هم چنین دارای اعتبار نیز میباشد اما نه به اندازه ارائه دادن مقاله.

  1. هزینه برای ثبت نام هست که registration fee نام دارد و هزینه ثبت، پذیرش و چاپ و پوستر کردن مقاله هم conference fee میباشد.

برای مثال اینجا سایت allconferences را گذاشتیم و همان طور که ملاحظه می کنید، کنفرانس ها با توجه به category و date ارائه شده است.

Reservation

جهت نمونه روی موضوع business کلیک کردیم تا کنفرانس های با موضوع مختلفی که ارائه شده را ملاحظه فرمایید.

Reservation

از میان این موارد هر یک را با توجه به تخصص تان انتخاب می کنید. که باز روی هر کدام کلیک کنید، مصداق های متفاوت تری هم ارائه می کند. برای مثال marketing and advertising را انتخاب کردیم که باز شاخه های تخصصی تر آن را ارائه میدهد تا بتوانید در کسب و کار خود، موفق تر بدرخشید.

Reservation

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.