اخذ ویزای آذربایجان

هزینه ویزای الکترونیکی آذربایجان

کشور آذربایجان، یکی از کشورهایی است که با کشور عزیز ما ایران، مرز آبی مشترک دارد. از جهت نزدیکی جغرافیایی، طبیعتا این کشور شباهت های فرهنگی و تاریخی بسیاری با ما دارد و این عوامل را که در کنار جذابیت های مدرن پایتخت این کشور یعنی شهر باکو بگذاریم، به سرعت خواهیم دریافت چرا سالانه گردشگران ایرانی بسیاری را جذب خود می کند.

ثبت سفارش

بر اساس این گزارش در راستای گسترش توریسم و تسهیل تعاملات، ایران به دنبال راه‌اندازی و ایجاد سامانه روادید الکترونیکی در تمام پایانه‌های جمهوری آذربایجان است. به همین منظور متقاضیان اخذ روادید الکترونیک از طریق آدرس اینترنتی https://evisa.com.az/en مراجعه و به صورت آنلاین درخواست دریافت ویزای خود را ثبت کنند.

روادیدهایی که از طریق این سامانه صادر می شود حداکثر ۳۰ روزه بوده و متقاضیانی که درخواست روادید پیش از ۳۰ روز را دارند باید به نمایندگی‌های سیاسی کنسولی آذربایجان در محل اقامت خود مراجعه کنند.

انواع ویزاهای کشور آذربایجان باکو :

ویزای ترانزیت دبل
ویزا ١ ماهه توریستی
ویزای ترانزیت سینگل
ویزا ٣ ماهه دو بار اجازه ورود
ویزا ٣ ماهه یک بار اجازه ورود
ویزا ١ ساله با اجازه اقامت ٩٠ روز در سال

اخذ ویزای آذربایجان

ویزا های یک ماهه آذربایجان به 2 صورت عادی و فوری قابل اخذ می باشند که در نوع عادی حداکثر 3 روز و در نوع فوری 1 روز کاری به طول می انجامد

بر اساس قوانین جمهوری آذربایجان اتباع خارجی که قصد اقامت بیش از30 روز در این کشور را دارند. میبایستی ضمن ثبت محل زندگی خود در پاسگاه پلیس محلی، نسبت به دریافت اقامت موقت اقدام نمایند .

افرادی که آذربایجان سفر کرده اند می توانند بدون هیچ مشکلی به ارمنستان سفر کنند و بلعکس و هیچ مشکلی برای مسافرت به این دو کشور وجود ندارد .

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.