رزرو آپارتمان و ویلا در خارج از کشور

Reservation

امروزه سفر به مناطق مختلف جهان و بازدید ار مناطق دیدنی و تفریحی و مناطق تاریخی کشورها برای افراد راحت تر شد و سالانه ایرانیان بسیاری به کشورهای مختلف سفر میکنند. و این امر رو به افزایش است . رزرو مکان و محل های اقامت مانند آپارتمان و هتل و ویلا از طریق اینترنت احتیاج به پرداخت ارزی میباشد و این امر از طریق افراد ما در کیاسان امکان پذیر میباشد .

ثبت سفارش

رزرو آپارتمان و ویلا بیشتر برای کسانی مناسب است که اقامت مدت دار دارند و تعداد آنها بالا است و میخواهد مسافرت را در کنار یکدیگر بگذرانند. با انجام این امر شما میتوانید هزینه کمتری نسبت به رزرو هتل داشته باشید و داشتن یک مکان مستقل در مکان مورد نظر و مکان های خاص و آرامش بخش سفر بهتری را برای شما فراهم می آورد.

رزرو هتل و آپارتمان از طریق سایت هایی همچون tripadvisor.com ، booking.com ، expedia.com و agoda.com امکان پذیر میباشد.

مراحل رزرو

مراحل رزرو آپارتمان و ویلا مانند رزرو هتل میباشد که وارد وبسایت محل های اسکان کشور مورد نظر میشوید تعداد افراد و شرایط و ویژگی های محل اسکان را انتخاب کرده و تعداد شب های اقامت خود را انتخاب میکنید . سپس وارد مرحله پرداخت میشوید.که پرداخت از طریق کارت های ارزی امکان پذیر میباشد.

Reservation

در محله پرداخت قبل از پرداخت باید به یک سری مسائل توجه شود . یک سرس مکان ها حتما کارتی که با آن پرداخت میشود باید برای یکی از افرادی که به آنجا مسافرت میکند باشد . در برخی نیز حتما باید بعد از رسیدن به مکان مورد نظر به صورت فیزیکی کارتی که با آن پرداخت شده مشاهده شود . در این گونه شرایط فرد متقاضی باید کارت با نام خود داشته باشد که این امر نیز از طریق شرکت کیاسان امکان پذیر میباشد.

Reservation
Reservation

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.