google bard


هوش مصنوعیGoogle Bard  پاسخ گوگل بهChatGPT است، اما دارای تفاوت های روشنی نیز می باشد. ربات چت در این مرحله آزمایشی است که به شما کمک می‌کند همه چیز را  برنامه ریزی کنید و پاسخ به سؤالات در مورد موضوعات پیچیده را  انجام دهید. گوگل اشاره کرده است که برخی از پاسخ های بارد ممکن است اشتباه باشد. گوگل آن را به عنوان یک تجربه مکمل برای جستجو می بیند.

ثبت نام در Google Bard
در 21 مارس 2023، گوگل دریچه های ورودی را باز کرد و برای مخاطبان این امکان را  تا برای دسترسی به Google Bard  ثبت نام کنند. متأسفانه، این هنوز هم شما را مجبور می ‌کند تا در فهرست انتظار ثبت‌نام کنید. دقیقاً مانند فهرست انتظار دسترسی اولیه Bing.

 GOOGLE BARD چیست؟
هوش مصنوعیGoogle Bard  یک چت ربات هوش مصنوعی شبیه به ChatGPTاست و درست مانند ChatGPT، از یک مدل زبان برای مکالمه با کاربران پشتیبانی می کند. که طبق صفحه پرسش ‌های متداول Google Bard(در برگه جدید باز می‌شود) تریلیون‌ها کلمه تغذیه شده است تا بتواند جواب‌های منطقی را پیش ‌بینی کند و مکالمه را حفظ کند.

GOOGLE BARD چگونه کار می کند؟
مانند سایر هوش مصنوعی های چت بات، Bard طوری طراحی شده است که مکالمه باشد. این بدان معناست که مخاطبان با تایپ یک درخواست در یک کادر متنی با آن ارتباط برقرار می کنند و سپس هوش مصنوعیGoogle Bard  با استفاده از مکالمه پاسخ می دهد.

با GOOGLE BARDچه کاری می توانید انجام دهید؟
این ربات این توانایی را دارد متن تولید کرده و آنها را ترجمه کند. همچنین می تواند متن هایی نوآورانه ایجاد کرده و سوالات را با روشی آموزنده به شما پاسخ دهد. وقتی از پاسخ‌ ها راضی نیستید، می ‌توانید روی «Google it» کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر به جستجوی Google بروید. از نظر ایجاد محتوا، بارد می‌گوید که می‌تواند شعر، فیلمنامه، قطعات موسیقی، ایمیل، نامه و موارد دیگر تولید کند..

GOOGLE BARDمحتوا را دزدی  ادبی می کند؟
به علاوه، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد گوگل برنامه‌های بزرگی برای آینده بارد دارد. گوگل در هفته‌های اخیر نکاتی را منتشر کرده است مبنی بر اینکه Bardشروع به حمله به پیام‌های متنی شما می‌کند یا شروع به غربالگری تماس‌های شما در تلفن‌های Pixelمی نماید.

GOOGLE BARD نحوه استفاده از آن
برای بهره‌مند شدن از Bardباید در bard.google.comثبت نام کنید و آدرسgmailخود را وارد کنید. هنگامی که بتوانید به Bardامکان دسترسی داشته باشید به شما اطلاع داده می شود. هنگامی که به شما اجازه دسترسی داده شد، می‌توانید یک بار دیگر از bard.google.comبازدید کنید و ربات چت را امتحان کنید. برای دستورالعمل های گام به گام، نحوه استفاده از راهنمای Google Bardرا ببینید.

GOOGLE BARDبرای چه افرادی است؟
نمی توانید با ایمیل کاری مرتبط با Google Workspaceثبت نام کنید. شما باید از یک حساب شخصی gmailاستفاده کنید. اما تا زمانی که این کار را انجام می دهید، ثبت نام در لیست انتظار هوش مصنوعیGoogle Bard  باید بدون مشکل باشد.

آیا GOOGLE BARDرایگان است؟
بارد فعلاً رایگان خواهد بود. برای جستجوی گوگل هزینه ای دریافت نمی کند، برای Googleتعجب آور است که برای نسخه مصرف کننده (یعنی نسخه ای که برای کاربران عادی در نظر گرفته شده است) Bardهزینه ای دریافت کند.

GOOGLE BARDوCHATGPT: چه تفاوت هایی وجود دارد؟
ChatGPTچیزی بیش از یک ربات چت است. این پلتفرمی است که در همه چیز از بینگ جدید گرفته تا طیف وسیعی از افزونه‌ها برای وب سایت ها ادغام شده است. اینها شامل Expedia، Instacartو OpenTableهستند. هوش مصنوعیGoogle Bard  در حال حاضر در مرحله آزمایشی خود عمدتاً یک محصول مستقل است، اما ممکن است تغییر کند. از نظر کیفیت پاسخ ‌ها، ما یک ChatGPTبا Bingدر مقابل Google Bardانجام دادیم تا بفهمیم کدام هوش مصنوعی در طیف گسترده‌ای از موضوعات هوشمندتر است. جالب اینجاست که معلوم شد تفاوت چندان زیاد نبود، اما دوست داریم که بارد اغلب زمینه و جزئیات بیشتری را در پاسخ ‌هایش ارائه می‌دهد.

☘️برای پرداخت هزینه های آنلاین با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آتوسا شیخاوندی
 
  

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/02/06

مقالات مرتبط مقالات مرتبط :

google bard

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.