پرداخت آنلاین در سایت

CREATIVE

سایت CREATIVE MARKET
 
yesاین سایت با هدف فروش محتواهایی که توسط طراحان خلاق تولید می شود، در ابتدای سال 2012 در سانفرانسیسکوی آمریکا ایجاد شده است. با کمک این سایت می توان طراحی های زیبا و خلاقانه ای را تهیه نمود.
با مراجعه به این سایت  خواهید توانست محصولات دیجیتالی مانند عکس، تمپلیت، طرح گرافیکی، تم وب سایت، انواع فونت ها و انواع طرح های سه بعدی را با داشتن کارتهای اعتباری خرید کنید
 
 
محصولات سایت Creative Market 
در این سایت، حدود سیصد هزار طرح زیبا و ناب در حوزه گرافیک آماده عرضه و ارائه است. از همین روست که با ورود به این سایت به آسانی می توانید طرح گرافیکی دلخواه خود را پیدا نمایید. این امکان وجود دارد که از گرافیک های موجود برای صفحات وب سایت خود خرید نمایید. 
در بخش عکس ها نیز تنوع بسیار بالایی وجود دارد. به محض ورود به این قسمت، با حدود سه میلیون عکس مواجه خواهید شد که در زمینه های مختلفی تهیه شده اند.
در صورتی که برای دکوراسیون داخلی و معماری یا مناظر طبیعی بکر به دنبال عکس های ناب هستید می توانید از این تصاویر ثبت شده در این سایت لذت ببرید. 
همچنین خواهید توانست در بخش تمپلیت ها نود هزار طرح آماده را مشاهده کرده و از میان آن ها متناسب با قالب آماده در وب سایت و با قالب ایمیل خود استفاده کنید. ضمن آن که امکان سفارش قالب گرافیکی در این سایت وجود دارد.
 
 ساخت اکانت در سایت
 
در صورتی که تصمیم داشته باشید از این سایت خرید کنید، لازم است که حساب کاربری را در Creative Market ایجاد نمایید. برای این کار به سایت اصلی مراجعه کرده و در صفحه اصلی و قسمت بالای آن گزینه جوینت را انتخاب نمایید. 
سپس از طریق آدرس ایمیل خود و یا اکانت فیسبوک، می توانید اکانت خود را بسازید. پس از آن لازم است که فرم مربوط به مشخصات شخصی را کامل کنید. هنگامی که اکانت شما ساخته شد، قادر هستید در سایت وارد شده و خرید خود را از میان محصولات طراحی گرافیکی این سایت داشته باشید. ضمن آنکه برخی از خدمات این سایت به صورت رایگان به اعضا ارائه می شود.
 
شرایط استفاده از Creative Market 
 
شاید لازم باشد متذکر شویم که برای استفاده از طرح های گرافیکی این سایت محدودیتی وجود نخواهد داشت. 
از آن جایی که تعداد سازندگان این طرح ها بسیار زیاد بوده و محصولات ارائه شده در تنوع و تعداد زیادی ارائه می شود، حق انتخاب شما گسترده و وسیع بوده و بنابراین با کمی وقت و جستجو در این سایت به نتیجه مناسبی خواهید رسید و محصولی با قیمت و کیفیت مناسبی را خرید خواهید نمود.
 
پرداخت با  paypal در سایت Creative Market 
 
enlightenedنکته قابل توجه این است که برای پرداخت هزینه خرید محصولات این سایت، لازم است که حساب پی پال داشته باشید و یا از کارت های اعتباری مسترکارت و ویزاکارت استفاده کنید.
به خاطر داشته باشید که این سایت تنها محصولات طراحی دیجیتال را به فروش می رساند. بنابراین بلافاصله پس از خرید، محصولی را که سفارش داده اید، دریافت خواهید نمود و ارسال فیزیکی محصولات این سایت وجود نخواهد داشت.

 
 
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/08/26

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.