ویزا را فراموش کنید، مستر کارت رشد سهام بهتری دارد

مستر کارت از رشد سهام بهتری برخوردار هست


ویزا را فراموش کنید : مستر کارت از رشد سهام بهتری برخوردار هست
 
فروش مستر کارت هم چنان رشد چشمگیرش را نشان میدهد، و دلایل زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران نسبت به آینده ی این شرکت هیجان زده شوند. 
میزان تعداد مشتریانی که کارت های نقدی دارند در حال افزایش هست و به بیش از 4تریلیون در ابتدای سال جاری رسیده است. این یک رکورد جدید است و این صعود ها ممکن هست هم چنان ادامه داشته باشد با توجه به شرایط اقتصادی که در آمریکا وجود دارد و در آینده ای نزدیک سخت تر خواهد شد. 
کارت های نقدی و اعتباری در زمینه رشد فروششان در رقابت با هم هستند و به همین دلایل هست که شرکت های ویزا و مستر به بازار فروش داغ خود ادامه میدهند و آینده ای قبال پیش بینی برای خودشان رقم میزنند.
به هر حال سرمایه گذاران به دنبال بهترین سود سهام هستند ، و به نظر ما مستر کارت انتخاب بهتری هست ، در ذیل به دلایل آن میپردازیم.
 
مزیت بلاک چین :
مستر و ویزا هر دو تکنولوژی بلاک چین را دارند ، اما مستر سابقه ی بیشتری در این زمینه دارد که باعث شده این شرکت در صنعت بلاک چین پیشرفت بسیاری داشته باشد و در این زمنه خود را گسترش داده است. ویزا هم از قبل محصولاتی با نام ساختار بلاک چین را داشته است. پرداخت های بیزنس به بیزنس یا همان بی تو بی با هدف انجام پرداختهای برون مرزی بدون مشکل برای مشاغل صورت گرفته است. 
و این یک فرصت مهم برای شرکت مستر کارت هست. 
 
به هر حال مستر کارت هم چنان در تلاش هست برای هر چه بهتر کردن خدماتش در این زمینه. در ابتدای سال جاری ، مستر کارت یک نوع پرداخت که نامش پرداخت سریع و آسان بود معرفی کرد که دارای شبکه پردازش قابل توجهی است. امکان پرداخت های بین المللی در بیش از 125 کشور در سرتاسر دنیا.
تکنولوژی آر 3 در بلاک چین توسط یک شرکت نرم افزاری است که برای ایمن سازی تراکنش های تجاری طراحی شده است. در حالی که هر دو شرکت ویزا و مستر از بلاک چین استفاده میکنند اما توانایی مستر کارت بیشتر هست و نیز کاملا قابل لمس و مشاهده میباشد که سبب تبدیل شدن به یک برند داغ تجاری است.
 
مستر کارت رشد بیشتری دارد :
در کل سال 2018 درآمد مستر کارت مبلغ 15 میلیارد دلار بوده است.
به نسبت سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است. که در مقایسه با ویزا این شرکت 12 درصد رشد داشته است. و در جدید ترین نتایج سه ماه اخیر ، مستر کارت 21 درصد نسبت به گذشته در تراکنش هایش رشد داشته است. وبرای ویزا این مقدار 11.7 درصد بوده است. هر دو شرکت در این خط بسیار عالی و با کیفیت در حال رفتن هستند. اما در این اینجا حاشیه ای وجود دارد که درآمد خالص مستر کارت 12.2 درصد در مقابل 11.5 درصد ویزا بوده است. 
مستر کارت با شرکت اپل هم شراکت و همکاری دارد ، که روی کارت های جدید اپل ، قابلیت های بسیاری جهت پرداخت وجود دارد و جالب اینکه شماره ای روی کارت نیست. و باعث میشود امنیت بیشتری به کاربران ارائه بدهد که می تواند آن را بسیار محبوب کند. 
 
منبع: https://www.fool.com
مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/17

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.