همکاری مستر کارت با چهار خرده فروش برای پرداختها

مسترکارت

مستر کارت با 4 خرده فروش برای پرداخت با اپلیکیشن موبایل بانک شراکت میکند
 
enlightenedمستر کارت با چهار خرده فروش تجارت الکترونیک همکاری می کند :
شرکت یو کی دبلیو اچ اسمیت ، فانکی پیگن ، کات پنس و کارد گالری. برای ارائه دادن پیشنهادات خوب به مغازه داران که پرداخت ها از طریق موبایل صورت بگیرد. مستر کارت در روز جمعه 18 اکتبر این را در مطبوعات معرفی کرد.
 
ما از اینکه با این 4شرکت همکاری میکنیم خرسندیم ، زیرا این روش انقلابی را در پرداخت کردن با اپلیکیشن موبایل به ارمغان آورده است و مشتریان امکان کنترل کردن کامل حساب هایشان را دارند پرداخت توسط برنامه بانکی ، یک راه حل پرداخت دیجیتال هست و بهترین ها را ارائه می دهد که تجربه کاربر را در حین انجام تراکنش ها امن تر و کاهش کلاهبرداری را موجب میشود. گفته ی سورن ناوالک مدیر ارشد برنامه ها و مشتریان مستر کارت.
 
پرداخت با اپلیکیش موبایل توسط شرکت وکا لینک به وجود آمد ، مستر کارت شرکتی ست که خدمات سریعتر پرداخت در ایالات متحده را ارائه می دهد تا به کاربران امکان پرداخت هزینه کالای خود با حساب بانکی شان را بدهد. در این سیستم پرداخت نیاز هست به وارد کردن اطلاعات کارت و رمزهای عبور که در نهایت ساده کردن روند خرید و پرداخت حاصل میشود. 
سیستم پرداخت با موبایل به گونه ای طراحی شده است که با امنیت بانک شخصی مصرف کننده کار کند. 
این برنامه برای بارگیری یا خدمات برای ثبت نام یک برنامه جداگانه نیست بلکه از طریق برنامه بانکی تلفن همراه که کاربر در آن کار می کند ، فعال هست. 
 
شرکت دبلیو اچ اسمیت از از راه اندازی روش پرداخت نوین مستر کارت هیجان زده است ، ما مشتاق هستیم روشهای پرداخت دیجیتالی خریداران را که به صورت ایمن و ساده طراحی شده اند ارائه دهیم و برنامه پرداخت توسط بانک اجازه می دهد تا خریداران ما بتوانند مستقیماً با استفاده از بانک خود ، یک تجربه پرداخت انعطاف پذیر و دوستدار کاربر داشته باشند و اعتبار شان را تأیید کنند.
 
در ماه آگوست ، وکا لینک از گریگور دابی به عنوان مدیر جدید بخش سئو خود استفاده کرد. دابی از سال 2017 تجربه مدیریت و رهبری در این امور را دارد. او معتقد است که باید زیر ساخت های ملی و اصلی شرکت حفظ بشود. 
دابی مسئولیت زیرساخت ها و برنامه های کاربردی قدرتمند در زمان واقعی وهمینطور پرداخت های دسته ای ایالات متحده را بر عهده خواهد داشت. سیستم پرداخت نقدی برای صورتحساب ها به شکل مستقیم وجود دارد و نیز 70هزار دستگاه ای تی ام جهت انجام این عملیات. 
دابی در سال 2014 در بخش خدمات تراکنش های کارت وکا لینک مشغول شد و بیش از 16 سال سابقه فعالیت در فاین تک را دارد. 
 
mailمنبع : https://www.pymnts.com
yesمترجم: پریسا ربیعی
 
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/30

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.