هفت تا از بهترین سایت های خرید آنلاین


هفت تا از بهترین سایت های خرید آنلاین در سال 2020
 
enlightenedوب سایتهای خرید آنلاین در همه جا قرار دارند. با یک جستجوی سریع بیشتر از آنچه می توانید حسابش را کنید ، لیست های زیادی برایتان می آورد ، اما در واقع کدام فروشگاه های آنلاین بهترین هستند؟
 
yesدر اینجا گزینه هایی از برخی بهترین وب سایت های خرید آنلاین را مشاهده می کنید. می توانید انواع مختلفی را بین این هفت مورد پیدا کنید ، از کتاب و لباس گرفته تا فیلم ، وسایل دست ساز ، جواهرات ، فناوری و.... راحتی یکی از بهترین مزایای خرید آنلاین است و این دقیقا همان چیزی است که شما با این فروشگاه های مورد نظر به هدفتان میرسید.
و سعی داریم مزایا و معایب آنها را هم بیان کنیم تا راحت تر انتخاب کنید.
--------------------------------------------------------------------------
1- آمازون
سایتی که کسی نیست که با آن آشنا نباشد و نامش را نشنیده باشد. برای کشور آمریکا هست. و هر نوع از اقلام در آن یافت میشود.
مزایا : سیستم معتمد تحویل به مشتری ، اعضای اصلی این سایت شامل ارسال رایگان کالا هستند و تراکنش های زیادی که روزانه در این سایت انجام میشود.
معایب : اپلیکیشن آن امکانات سایت را ندارد و سرعتش کند است. سیستم مناقصه برای فروشندگان آنلاین ندارد.
آمازون با میلیونها پیشنهاد برای انتخاب ، از یک کتابفروشی کوچک به یک ماموت در اینترنت تبدیل شده است. این شرکت نه تنها میلیون ها آیتم را از انبارهای خود به شما ارائه می دهد بلکه از فروشندگان در سراسر جهان نیز می تواند کالاها را برای فروش عرضه کند. 
این امکان را برای شما فراهم می کند که قیمت ها را با یک نگاه از تعداد زیادی فروشگاه و فروشندگان جداگانه مقایسه کنید. آمازون همچنین خرید کالاهایی را که اغلب خریداری می کنید با استفاده از دکمه dash آسانتر کرده است.
 
2-ای بی
ای بی به بزرگترین سایت حراج آنلاین در جهان تبدیل شده است. شما می توانید تقریباً چیزهای زیادی را در اینجا بیابید ، و حتی می توانید یک فروشنده ای بی بشوید تا به راحتی در خانه از طریق اینترنت کسب درآمد کنید.
مزایا : کالاهای کمیاب را میتوانید در این سایت با قیمت کمتر خریداری کنید ، راه حل خوب برای پیدا کردن اجناس مورد نطر با جستجو در این سایت
 
3-اتسی
یک وب سایت تجارت الکترونیکی است که در مورد وسایل دست ساز ، با قدمت و یا لوازم صنایع دستی متمرکز است. این موارد در دسته بندی گسترده ای قرار دارد ، از جمله جواهرات ، کیف ، لباس ، دکوراسیون منزل و مبلمان ، اسباب بازی ، هنر و همچنین لوازم و ابزارآلات صنایع دستی. کلیه وسایل با قدمت حداقل باید 20 سال عمر داشته باشند.
همچنین یک راه عالی برای افرادی است که با خرید کالاهای قابل فروش در بازار می توانند کمی از این طریق درآمد کسب کنند.
مزایا: سنگ های قیمتی وجود دارد که در جاهای دیگر به راحتی پیدا نمیشود ، در اینجا خبری از دردسرهای هنرمندان برای عرضه محصواتشان نیست.
معایب : ارتباط با خدمات مشتریان دشوار هست ، کاهش چشمگیر سود فروشندگان در این سایت
 
4-گوگل شاپینگ
یکی از راه های بسیار نادیده گرفته و بسیار قدرتمند برای خرید در چندین فروشگاه محبوب به طور همزمان با خرید گوگل است. فقط آنچه را که می خواهید بصورت آنلاین سفارش دهید ، تایپ کنید تا لیست بسیاری را مشاهده کنید. 
اگر میخواهید محصولاتی که در حوالی منطقه شما هست ببینید ، گوگل شاپینگ در این زمینه برایتان بسیار مفید خواهد بود. 
شما می توانید نتایج را بر اساس طبقه بندی ، فروشگاه ، قیمت ، مارک ، نوع ، ویژگی ها و برآورد تحویل فیلتر کنید.
مزایا: ایده آل برای مقایسه سریع قیمت ها ، فیلترهای جستجوی گسترده متناسب با محصولات انفرادی.
معایب : رتبه بندی جستجو ها با تبلیغات دلاری نمایش داده میشود ، پرداخت حق بیمه راه ایده آلی برای درآمد زایی فروشندگان گوگل نیست.
 
5-OVERSTOCK
این وب سایت خرید دارای تعداد موارد در دسته هایی از قبیل مبلمان ، بهسازی منزل ، فضای باز ، فرش ، پوشاک ، آشپزخانه و بسیاری از بخش های دیگر است. برای دیدن فروش ویژه ، خرید و فروش های برتر و روشهای منحصر به فرد برای خرید ، از جمله با اتاق یا سبک ، به صفحه اصلی مراجعه میکنید.
پس از مشاهده همه موارد از یک جستجو یا بخش دیگری از سایت ، گزینه های فیلتر مربوطه وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال میزهای آشپزخانه و اتاق ناهار خوری هستید ، می توانید آنها را بر اساس قیمت ، شکل ، شماره صندلی ، مواد ، رنگ ، نوع پایه ، مارک ، پایان ، ویژگی ها ، درصد تخفیف ، امتیاز و موارد دیگر فیلتر کنید.
مزایا : تبلیغات و فروش منظم را در طول تعطیلات انجام می دهد ، روشهای منحصر به فرد برای جستجوی محصولات ، اعضای ویژه کلوپ این سایت تضمین قیمت و سایر خرید و فروش ها را دارند. 
معایب : بخش خدمات مشتری نظرات مختلفی دریافت میکند و یک دست یا یکسان نیست ، ضمانت های گسنرده با استثنائات زیادی همراه هست.
 
6-ZAPPOS
در ابتدا فقط با کفش های به روز و جدید شروع به کار کرد اما از آن زمان گسترش یافته است تا انواع کالاها ، همه چیز را از پوشاک زنان گرفته تا پوشاک بچه ها ، لوازم جانبی مردانه و کیف های دستی ارائه میدهد.
فروشگاه اینترنتی این سایت  به دلیل ارائه خدمات نمونه  به مشتری در صنعت خرید شناخته شده است.
مزایا : بخش خدمات مشتریان به سرعت و دقت پاسخگو هستند ، امکان عودت بدون ضرر برای اقلامی که آنها را پس از خرید نمیخواهید
معایب : بعضی اوقات محصولات به جای بسته های اصلی خود وارد جعبه های عمومی می شوند ، انتخاب های بیشتر به پوشاک محدود می شود. 
 
7-WISH
در بسیاری از افراد به عنوان یک وب سایت خرید آنلاین ارزان شناخته شده اند ، اگر به دنبال خرید فروش های فوق العاده و یافته های جالب هستید ، اینجا مکان مورد نظر شماست. 
برخی از دسته هایی که می توانید از طریق آنها جستجو کنید عبارتند از سرگرمی ، اسباب بازی ، اسباب بازی ، دکوراسیون منزل ، مد ، پایین ، کفش و....
برای خرید زمان میتوانید سایت ویش را در نظر بگیرید.
مزایا : حمل و نقل مستقیم از چین با قیمت های باورنکردنی را امکان پذیر می کند ، اعلان های سفارشی برای محصولات خاص وجود دارد.
معایب : تحویل ها همیشه به موقع و سر وقت نیست ، مواردی بوده که اقلام اشتباها تحویل شده.

منبع : LIFEWIRE
مترجم : پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/12/11

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.