نحوه استفاده از پی پال در گوشی

iOS

 
نحوه استفاده از پی پال در IOS
 
iOS   سیستم عاملی است که کمپانی اپل  کرده و بسیاری از دستگاه‌های این کمپانی از جمله گوشی‌های آیفون از این سیستم‌عامل بهره می برند.با کمک این نرم افزار برنامه‌های مختلفی، ازجمله بازیهای رایانه ای تا رسانه‌های اجتماعی، تقویم‌ها و برنامه‌های مالی را  می توانید دانلود و نصب کنید. با کمک گرفتن  از اپلیکیشن پی‌پال که بازرگانان، برای پرداخت و دریافت آنلاین از آن استفاده می‌کنند، می‌توانید نرم‌افزار از اپ‌استور را خریداری کنید.
 کاربران آیفون بعد از ساختن اپل آی‌دی، باید با استفاده از یکی از کارت‌های بین‌المللی یا اکانت پی‌پال، شارژ اپل آی‌دی(Apple ID) خود را افزایش دهند و، پس از آن اقدام به خرید از اپ استور( app store) کنند .
در ایران به دلیل تحریم‌ها، امکان ساخت اپل آی‌دی فراهم نیست، این کار باید توسط آشنایان شما در خارج از ایران یا شرکت‌های واسط برای شما انجام پذیرد .
 
مراحل استفاده از پی‌پال در iOS 
 
گام اول : نصب اپلیکیشن پی پال
1:در گام نخست استفاده از پی‌پال در iOS   باید در مرحله اول برنامه PayPal را نصب کنید و بقیه مراحل زیر را ادامه دهید. اپلیکیشن App store را باز نموده روی آیکون موجود در لیست برنامه‌های گوشی خود ضربه بزنید.
2:  در صفحه پیش رویتان ، برنامه PayPal را پیدا کنید.
3: مرحله بعدبهره گیری از پی‌پال در iOS  این است که باید اپلیکیشن پی‌پال را نصب کنید. برای آغاز دانلود و نصب برنامه روی دستگاه، کافی است روی گزینه Install  ضربه بزنید.
 
گام دوم : پیگیری فعالیت
1: اپلیکیشن پی‌پال که نصب نمودید را باز کنید. آیکون برنامه در صفحه اصلی گوشی خود،را ضربه بزنید.
2: از اطلاعات اکانت خوداستفاده کرده ، وارد حساب کاربری خود شوید.
3: برای مشاهده آخرین فعالیتهای خود در پی پال. لینک "Activity" پایین صفحه را کلیک کنید . آخرین فعالیت‌های شما را در صفحه نمایش نشان می‌دهد. با کلیک  لینک "view all" در قسمت سمت راست بالا، همه فعالیت‌های این هفته، هفته گذشته، ماه گذشته، امسال و سال گذشته،  حساب کاربری پی پال شما قابل مشاهده است.
4: پس از رویت آخرین فعالیت، با ضربه زدن روی یک فعالیت، جزئیات بیشتر از معامله را به شما نشان می‌دهد.
 
گام سوم : ارسال پول
1: در مرحله ارسال  با پی‌پال در iOS  باید گزینه "Transfer" را از فهرست پایین انتخاب کرده،در صفحه بعد، روی لینک "Send" در بالای صفحه، کلیک کنید.
2:  سپس مشخصات گیرنده را وارد کنید. آدرس ایمیل، میزان مبلغ و یک پیام (اختیاری است) را وارد کنید. نوع پرداخت را انتخاب کنیدبه این صورت که آیا برای دوستان یا خانواده است یا خیر. کالاها و یا خدمات موردنظرتان  را نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این مرحله، ممکن است هزینه‌های معاملاتی استاندارد پی‌پال، نیز اعمال گردد.
3: پس از آن مبلغ ارسال می شود .
 
گام چهارم : درحواست پول
1: این گام استفاده از پی‌پال در iOS  برای شروع درخواست پول می باشد، باید روی گزینه "Transfer" در پایین صفحه ضربه زده و در صفحه بعد روی  لینک  "request" از فهرست بالا،کلیک کنید.
2: مشخصات پرداخت‌کننده ورودی، آدرس ایمیل، مبلغ  و یک پیام (اختیاری) را وارد کرده سپس . توجه داشته باشید که هزینه‌های معاملاتی استاندارد پی‌پال ممکن است اعمال شود. پس از آن درخواست را ارسال کنید.
3: در این مرحله در خواست شما ارسال می شود .
 
گام پنجم : مشاهده کیف پول 
 
1:   این گام بهره گیری  از پی‌پال در iOS ،شما  می‌توانید موجودی حساب خود را بررسی کرده . در منوی پایین صفحه روی "wallet" کلیک کنید. مانده حساب پی‌پال برای شما نمایش داده می‌شود.
2: مانده حساب خود را بررسی کنید. روی کادر " PayPal Balance" ضربه زده،سپس در صفحه بعد، جزئیات موجودی شما را بر حسب ارز خاص، نشان داده می شود .
3: این گام می‌توانید، حساب‌های بانکی خود را بازبینی کنید. برای نمایش جزئیات بانک، روی bank accounts  ضربه بزنید. این مشخصات بانک‌هایی است که شما با پی‌پال ثبت نام کرده‌اید.
4: در این گام می‌توانید کارت‌های اعتباری خود رارویت کنید. روی نام  credit cardsضربه بزنید تا بتوانید جزئیات کارت‌های خود را مشاهده کنید.
 
شما با در اختیار داشتن یک حساب پی‌پال، می‌توانید تمامی فعالیت‌های مربوط به خرید و دانلود محصولات از اپ استور را انجام دهید.
 
ارسال وجه به حساب پی پال (SEND MONEY) نیز توسط ما انجام پذیراست. کافی است  از قسمت پی پال در منوی داشبورد پس از ثبت نام در سایت اقدام کنید.
 
 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/09/15

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.