میزگرد سفیران اروپایی در دومین روز مجمع ایران و اروپا

سخنرانی هلگا اشمید دبیر کل بخش روابط خارجی اتحادیه اروپا و میزگرد سفیران پنج کشور اروپایی در ایران ، مهمترین برنامه های روز دوم چهارمین مجمع ایران و اروپا در زوریخ سوئیس است.

به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از ایرنا ، از ساعت 9 و 15 دقیقه امروز چهارشنبه به وقت محلی هلگا اشمید به نمایندگی از اتحادیه اروپا درباره تعهد این اتحادیه به برجام سخنرانی می کند.

 

سپس میزگردی با حضور سفیران کشورهای انگلیس، بلژیک ، دانمارک ، لهستان و هلند برگزار می شود.

 

اجرای این میزگرد را 'الی گرانمایه' عضو ارشد اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا بر عهده خواهد داشت. در ادامه نیز میزگرد دیگری با حضور 'باربارا اسلاوین' عضو ارشد اندیشکده شورای آتلانتیک و 'جارت بلانک' عضو ارشد اندیشکده 'کارنگی' و اسفندیار باتمانقلیج صاحبنظر سیاسی و بنیانگذار مجمع ایران و اروپا با موضوع سیاست دولت آمریکا در قبال برجام برگزار خواهد شد.

 

در روز دوم از چهارمین مجمع ایران و اروپا در زوریخ همچنین محمد سعیدی مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران درباره تقویت و توسعه ظرفیت های لجستیک ایران سخنرانی می کند. در ادامه میزگردی با موضوع ایجاد شبکه هوشمند حمل و نقل و لجستیک برگزار خواهد شد.

 

در جلسه بعدازظهر چهارشنبه نیز قرار است 'امیر فرمنش' مدیر موسسه نظرسنجی 'ایران پل' درباره نتایج نظرسنجی با موضوع اعتماد تجاری و فعالیت های اقتصادی مطالبی بیان کند.

 

در جلسه بعدازظهر همچنین دو میزگرد با موضوع گردشگری و سرمایه گذاری خصوصی (private equity) برگزار می شود و سرانجام این کنفرانس دو روزه با سخنان اسفندیار باتمانقلیج موسس مجمع ایران و اروپا به پایان خواهد رسید.ثبت توسط : کیاسان کارت
1396/07/12

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.