مستر کارت وزنه ای در نقطه قوت پرداخت با روش تجارت به تجارت

B2B

مستر کارت وزنه ای در نقطه قوت پرداخت با روش تجارت به تجارت-بیزنس تو بیزنس(B2B)
 
enlightened مدل کسب و کاری بی تو بی (B to B) در واقع مخفف Business-to-Business می باشد که یکی مدل های کسب و کار است که به آن مدل تجارت به تجارت نیز گفته می شود. در مدل بی تو بی، تمرکز بر فروش محصولات و خدمات به شرکت های دیگر است.

yesپرداخت با روش بی تو بی که در اوج هست وبزرگنمایی میکند-به دور از روش های مختلف پرداخت مانند چک و پرداخت های الکترونیکی که قبلا انجام شده است میباشد. حد اقل این است که اگر در حال حاضر هم نقطه قوتی وجود نداشته باشد ، مستر کارت  میتواند به سرعت به آن برسد.
شما ممکن هست سناریوی تحریک برانگیزی را به یاد بیاورید که عنوان و تمایلات کتابنامه ای بود که سابقا عرضه و برگزار شد.در واقع یک همکاری بین مستر کارت و پیمنتز بود. مستر کارت عمیقا به دنبال یافتن تمایلات صدها نفر از تصمیم گیرندگان پرداخت در تمامی انواع شرکت ها هست. و با توجه به توضیح سطر بالا ، این نقطه قوت در طیف وسیعی از این محدوه فعالیت میکند.

تمایلاتی که شرکت ها برای پرداخت از روش های مختلف داشتند نشان دهنده درصدهایی هست ، اگر چه 32 درصد از شرکت ها هنگام وصول و دریافت پول ، بیشتر از چک استفاده کرده اند ، 34 درصد دیگر هم از روش های اسناد کاغذی برای ارسال پول استفاده میکردند. و هنگامی که با رضایت نامه پرداخت انجام میشد ، این مورد در مقام چهارم از این سلسله مراتب قرار میگیرد. آخرین نتایج به دست آمده از مستر کارت که منتشر شد .  تمرکز و تاکید بر روش پرداخت بی تو بی فراتر از معنای روش های کاغذی ست.
 
این واقعیت را در نظر بگیرید که در فضای بی تو بی ، تراکنش هایی که صورت گرفته 11درصد از حجم معاملات مستر کارت در سه ماهه ی سوم را نشان میدهد و نیز مدیران اظهار داشته اند که این آمار و ارقام ممکن هست به ارزش 125 تریلیون دلار فرصت در بین باشد. همانطور که در ماه گذشته گزارش شد ، مستر کارت ( در ارتباط با شرکت مایکرو سافت ) ، قسمت "مستر کارت تراک" را راه اندازی کرد.
به عنوان یک برنامه و نقشه تجاری-جهانی که شامل 150 میلیون شرکت در بیش از 75 کشور هست ، تلاش می کند تا زمینه را برای برنامه های معاملاتی بین خریدار یا تامین کننده را به صورت راحت و ساده تری فراهم کند. 
 
در مصاحبه ای با کارن وبستر و آندره گیلمن که معاون ارشد مدیریت محصولات تجاری و روش پرداخت های جدید در مستر کارت است ، برای تجربه یک پرداخت دیجیتال با ضریب اطمینان بالا برای خریداران و فروشندگان ، این پلی بوک را که در افکار خود یاد آور شده بود به نمایش گذاشت. 
وی نیز اظهار داشت : من فکر می کنم که در حال رسیدن به نقطه اوج هستیم البته فکر نمیکنم که هنوز کامل باشیم و تمامی داده ها و اطلاعاتی که داریم طبق گزارشات در حال شروع به رسیدن به نقطه و هدف مورد نظر هستند. ونیز بیان کرد:  بسیاری از شرکت ها نیز به دنبال استفاده بیشتری از کارت ها مثل کارت های مجازی و پی ایبل هستند. 
 
منبع: pymnts
 
مترجم: پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/25

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.