مستر کارت و خدمات پرداخت در انگلستان

راه اندازی خدمات پرداخت

مستر کارت درخواست خدمات پرداخت در انگلستان را راه اندازی می کند
 
مستر کارت خبر از راه اندازی درخواست راه حل های پرداخت در انگلستان در آینده ای نزدیک را میدهد.
این امر ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار به صورت الکترونیکی هست.
به کسب و کارها و کاربران اجازه میدهد تا درخواست پرداخت هایشان را چک و دریافت کنند ، صورت حساب هایشان را ببینند و از سیستم پرداخت به موقع در زمان واقعی از کارتشان استفاده کنند. 
 
درخواست پرداخت (Request to Pay) ، یک سیستم پیام رسان امن است که به بانکها و مشتریان اجازه میدهد تا قبل از انجام شدن پرداخت با یکدیگر در ارتباط باشند. در واقع طراحی شده تا کنترل را در دست مشتریان قرار بدهد. درخواست این پرداخت خدمات بسیاری را با گزینه های مختلف و قابلیت های متعدد ارائه خواهد داد جهت تنظیم صورتحساب ها بین تجار و افراد. و نیز دریافت اطلاعات و داده های بیشتر در مورد اولویت ها و عادات پرداخت که پرداخت های کارآمدتری را در آینده امکان پذیر می کند. برای مثال خریدار به فروشنده اعلام میکند که مایل هست پرداختش را کامل انجام دهد و یا زمانی را بخواهد که تا آن موقع بتواند پرداخت را انجام دهد. در واقع دو حالت وجود دارد که یا پرداخت را کنسل میکند و یا گفتگو برای درخواست دادن را شروع میکند.
گریگور دابی ، مدیر بخش مشتریان مستر کارت در شرکت وکا لینک ( وکالینک یک شرکت سیستم پرداخت هست که مقر آن در انگلستان هست و از سال 2007 آغاز به کار کرده است و از ادغام وکا و لینک تشکیل شده است ) 
گفت : درخواست ما برای راه حل پرداخت ، یک برنامه پرداخت جدید است که مزایای قابل توجهی را برای همه افراد ( بانک ها ، تجار و مشتریان ) ارائه می کند. فراهم کردن انعطاف پذیری بیشتر ، سرعت و شفاف بودن پرداخت ها و صورتحساب ها. این برنامه برای تسریع در استراتژی مستر کارت که دادن حق انتخاب و کنترل کردن امور توسط مشتری هست ، طراحی شده است. 

 
دیجیتالی کردن تمام فرمت های پرداخت ، ایجاد سبکی ساده ، یکپارچه و امن برای همه افراد. واین قابلیتی ست برای تغییر روش تسویه حساب روزانه. 
درخواست شرکت وکا لینک برای دریافت این خدمات ، از تجارت جهانی حمایت میکند زیرا هدفش آوردن نوآوری به اکو سیستم پرداخت جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان هست. این راه حل پرداخت در انگلیس در نیمه اول سال 2020 راه اندازی میشود. یک رهبر جهانی در اتوماسیون پردازش های تجاری. این اعتبار بخشی توسط پی یوکی و اکسلا تکنولوژی انجام شده است.
استفاده از این فناوری اختصاصی مبتنی بر همکاری های موفق قبلی بوده است. مانند سیستم پاکسازی تصاویر افراد برای احراز هویت که اخیرا رونمایی از آن شده بود
سیستم آی سی اس 
اکسلا اولین مشتری راه حل مستر کارت خواهد بود و نقش "درخواست پرداخت" را برای مشتریان خود در انگلستان اجرا خواهد کرد. 
 
ویتالی روبو ، رئیس اکسلا گفت : ما سالها با وکالینک و مستر کارت همکاری داشته ایم. و روابط ما بر اساس روحیه مشترک نوآوری ساخته شده است. ما به عنوان شرکای استراتژیک نقاط قوت ترکیبی مان را افزایش میدهیم. و نیز ارائه خدمات مدیریت بحران مانند راه اندازی سیستم آ سی اس در انگلستان.
ما به نوآوری و خلاقیت ادامه میدهیم تا فضای پرداخت در انگلستان را تغییر بدهیم. با پیشنهاد دادن " درخواست پرداخت " به مشتریان در انگلیس در واقع یک بستر ارائه خدمات را برایشان فراهم میکنیم. 
ما می توانیم یک راه حل مقرون به صرفه و سریع  برای مشتریان و تجاردر انگلستان ارائه دهیم. 
مشتریان اکسلا شامل : شرکت ها و خیریه هایی ست که با بیش از نیمی از جمعیت بزرگسال انگلستان رابطه و پرداخت صورتحساب دارند ، میشود. و تجربه جدیدی از خلاقیت را در بازار انگلستان ایجاد میکند. 
 
فواید درخواست پرداخت چیست ؟
فروشندگان قادر خواهند بود تا صورتحساب را با فرمت الکترونیکی مستقیما برای خریداران ارسال کنند. با این کار روند کاغذ بازی ها و هزینه هایش حذف میشود. برای هر دو طرف پرداخت صورتحساب ها شفاف و با جزییات هست که چگونه و چه زمانی پرداخت و دریافت کرده اند.  و هم چنین از روش های ساده ی پرداخت بهره مند میشوند. 
مشتریان امکان دریافت تمامی صورتحساب هایشان یکجا را دارند که معمولا میتواند از سمت خدمات دیجیتالی موسسات مالی ارائه شود. و نیز اجتناب از اشتباهات به دلیل امکان چک کردن صورتحساب در وبسایت و یا ایمیل فروشندگان. عملکرد درخواست پرداخت ممکن هست موراد اضافی دیگری را هم به مصرف کنندگان پیشنهاد بدهد مانند : هشدار دادن برای پرداخت های غیر معمول و یا اختلافات دیگر برای کمک به برنامه ریزی بودجه شخصی. کاربران هم چنین میتوانند انعطاف پذیری های بیشتر برای اینکه چگونه ، کجا و چقدر باید پرداخت کنند هم ، دریافت میکنند. این درخواست همانطور که در بالاتر هم گفته شد توسط یو کی پی اعتبار بخشی میشود و جلسه ای جهت رعایت قوانین و استانداردها خواهند داشت. 

منبع : 
finextra
مترجم : پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/03

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.