ما فقط پرداخت با موبایل را بسیار آسان تر کرده ایم!

ویزا و مستر

 
ویزا و مستر میگویند: که آنها فقط پرداخت با موبایل را بسیار آسان تر کرده اند!
 
enlightenedتلفن های همراه هوشمند امکاناتی مثل عکس گرفتن و چک کردن رکورد های بازی فوتبال و .... را دارند اما اضافه شدن جزییاتی مانند چک کردن کارت اعتباری در صفحه ای کوچک کمی غیر قابل پذیرش هست که بسیاری از مصرف کنندگان از آن دوری می کنند.
در دنیای امروزی که روز به روز گسترده تر میشود ، شبکه های بزرگ پرداخت که کارت های بین المللی را دارا هستند مانند ویزا ، مستر و آمریکن اکسپرس در تلاش هستند تا خرید های آنلاین را راحت تر کنند. آنها گزینه های پرداخت را ایجاد کرده اند که از طریق درگاه هایی مانند پی پل و اپل پی ارائه میشود و این شبکه ها و درگاه ها با هم به رقابت میپردازند. و امکان چک کردن جزییات پرداخت به مشتریانشان را میدهند و نیز ذخیره کردن اطلاعات کارت که بی نیاز از وارد کردن شماره 16 رقمی کارت و تاریخ انقضای آن میشوند. 
 
جس ترنر ، معاون و مدیر اجرایی مستر کارت میگوید : امکانات جدید که شامل نو آوری های خاصی در آمریکای شمالی ست ، این امکان را میدهد تا با وجود گزینه ی پرداخت و تنها یک کلیک ، مشتریان یک پرداختی امن و بدون مشکل را تجربه کنند و به خاطر بسپارند.
بسیاری از خرده فروشان در بازار این هدف را داشته اند که امکان خرید و فروش در سایت آمازون را دارا باشند که بتوانند تنها با یک کلیلک از طرف خریدار اعتبارشان را در یک غول تجاری افزایش بدهند ، اما این تردید از سمت خریداران هم وجود دارد که چگونه اطلاعات مالی شان را با تجار خرد در تبادل بگذارند. 
 
yesاز دست دادن فرصت ها
در یک نظر سنجی به نقل از منبع پرداخت های دیجیتال آمریکن اکسپرس ، دریافت شده که 85 درصد از خریداران  خرید های آنلاین خود را جدا میکنند ، این درصد ها بیان کننده علت هست :
1-تقریبا 40 درصد از پرداخت ها امن نبوده اند 
2-درخواست اطلاعات بیش از اندازه از خریداران
3- طولانی بودن روند یک خرید یا پرداخت
 
شرکت های کارت های اعتباری ( ویزا ، مستر و آمریکن اکسپرس ) سال ها وقتشان را صرف ساختن دکمه پرداخت کرده اند ، اما طبق نظر سنجی سایت پیمنتز کمتر از 5 درصد از تجار پرداخت های آنلاین را پذیرفته اند. در حالی که برای پی پل این مقدار 70 درصد هست و نشان دهنده ی موفقیت و استقبال بیشتر برای این درگاه پرداختی است.
با توجه به شروع رشد پی پل و اینکه تعداد کمی از تجار در شبکه های دیگر عضو هستند ، تغییر و ثبت نامشان در درگاه های دیگر ممکن هست کمی دشوار باشد. و نیز این شبکه های بزرگ برای جذب آنها و تبلیغات ، هزینه و تلاش بسیاری میکنند. و همینطور برای فناوری های روز مذاکراتی را با بانک ها آغاز کرده اند اما در عین حال گزینه جدیدی هم برای ایجاد انگیزه خرده فروشان ندارند. 
طبق گفته تی اس آنیل ، مدیر بین الملل محصولات ویزا کارت. از نظر ما مشکلاتی که نیاز به حل شدن دارند به نسبت قبل کاهش یافته اند. نشان از این هست که رو به پیشرفت هستیم.

منبع : بلومبرگ
مترجم: پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/08/13

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.