قانون جدید مستر کارت ، برخی تست های رایگان در سایت ها را شفاف تر خواهد کرد


قانون جدید مستر کارت ، برخی تست های رایگان در سایت ها را شفاف تر خواهد کرد
 
enlightenedخیلی سریع به سراغ تست رایگان یک محصول شرکتی میروید ، اما میبیند که موارد آن را سریعا فراموش کرده اید ، اگر اینطور هست حتما میدانید که مرحله بعد چه چیزی در انتظار شماست. ممکن هست که درخواست برگشت پول را از شرکت مربوطه کنید که هنوز آن را دریافت نکرده اید. حال اگر یک مستر کارت اعتباری یا نقدی داشته باشید خیلی زود تر این مراحل به پایان میرسد حداقل برای این نوع تراکنش ها.
 
تحت این قانون جدید مستر کارت ، فروشندگان باید این روند از پرداخت را به این شکل مدیریت کنند و پیش ببرند. با این حال دو هشدارمهم موجود هست : 
 
1-این قانون فقط برای کالاهای فیزیکی اعمال خواهد شد. مانند لوازم آرایشی و دارویی نه خدماتی مانند اشتراک سایت ها و...
2-این قانون هنوز اثر خود را نگذاشته است،  تاریخ خاصی برای پیاده سازی این موضوع اعلام نشده است. اما طبق گفتارهای مستر کارت احتمالا تا ماه آپریل.
قبل از پیش بردن کارهای خود با خدمات اشتراکی تان پیشنهاداتی نیز ارائه خواهد شد در رابطه با کالاهای فیزیکی. که فروشنده کلیه جزئیات پرداخت اعم از نام تجارتش، مبلغ ، تاریخ و نحوه کنسل کردن را برای شما ایمیل میفرستد. 
 
اگر تصمیم گرفتید تا این روند را به پرداخت قطعی و نهایی تبدیل کنید ، باید رسید مبنی بر لغو را ارائه دهید.
هم چنین اظهارات شما ممکن است کمی متفاوت به نظر بیاید. مستر کارت در اظهار شما ، آدرس وب سایت و شماره تماس فروشنده را به شما نشان میدهد. 
باز هم تاکید شده که این قانون فقط برای کالاهای فیزیکی ست ، پس هیچ گاه در رابطه با خدمات تست نکیند. اما برای کسانی که میخواهند قبل از اسفاده آن را تست کنند ، این تغییر به طور نامطلوبی باعث درد سر میشود.
در کل باعث صرفه جویی در هزینه هایتان میشود به خصوص اوقاتی که اطلاعات حساب کاربری یا جزئیات پرداختتان را فراموش کرده باشید که توسط فروشنده قبل از انجام پرداخت به شما یاد آوری میشود.
 
با تهیه مستر کارت فیزیکی از کیاسان تجربه استفاده از امکانات کارت را به راحتی خواهید داشت. 
 
منبع : kgun9
مترجم: پریسا ربیعی
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/05

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.