فروش آنلاین آثار هنری


 

در قدیم، هنرمندان زمان و مکان فروش کارهایشان بسیار محدودیت داشتند هیچ سایتی برای فروش کارهای هنری نبود. اما با حضور اینترنت، این امکان را پیدا کردند که به صورت آنلاین با علاقه‌مندان به هنر در جهان به اشتراک بگذارندو در واقع آن هنر را بفروشند و از تجارت خود حمایت کنند. سایتهای فروش آنلاین آثار هنری را به شما معرفی.

Etsy 
این سایت آنلاین که در سال 2005 افتتاح شد. هنرمندان برای فروش کارهای هنری خود درEtsy، باید یک فروشگاهEtsy ایجاد کنند. پس از ایجاد فروشگاه، می توانند آثار خود را لیست کنند. بعد از گذاشتن عکس های با کیفیت بالا و بازاریابی محصولات خود ، فروش را شروع کنید.  اگراثر شما بفروشد، 5% کارمزد تراکنش و 3% + 0.25 دلار کارمزد پردازش از شما دریافت می‌شود. همچنین اگر می‌خواهید محصولات خود را در سایتEtsy یا خارج از سایت تبلیغ کنید، هزینه‌های تبلیغات اضافه خواهد شد.

آمازون
این روزها، مردم همه اجناس را در آمازون می خرند بعلاوه یک بخش کامل به هنرهای زیبا اختصاص داده شده است که شامل نقاشی‌ها، طراحی‌ها، و عکس‌های بی‌نظیر از هنرمندان است. آمازون بر اساس مکان و نحوه فروش محصولات خود، ساختارهای هزینه متفاوتی دارد. با آمازون  Fine Art، باید از طریق آمازون تأییدیه دریافت کنید. پس از تأیید، 0.99 دلار به ازای هر واحد فروش و هزینه ارجاع بین 5 تا 20 درصد بر اساس قیمت می‌پردازید. می توانید در صفحه قیمت گذاری فروشنده آمازون به تفکیک کامل هزینه ها دست پیدا کنید. اگر می خواهید هنر خود را از طریقAmazon Handmade بفروشید، هزینه های ارجاع 15٪ در هر فروش است.  اما لیست  کردن آثار هنری شما رایگان است. در بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری، کسب درآمد کنید.

FineArtAmerica

FineArtAmerica، یکی از بزرگترین سایت‎‌های هنر آنلاین جهان است. این یک مدل گالری کلاسیک را با نمایش گسترده چاپ بر اساس تقاضا ترکیب می کند. چه بخواهید آثار هنری اصلی خود را به صورت آنلاین بفروشید یا به مردم این امکان را بدهید که هنر شما را به تی شرت، کیف آیفون یا کارت تبریک تبدیل کنند، آنها شما را تحت پوشش قرار می دهند.

مراحل فروش آثار هنری درFineArtAmerica به شرح زیر است:

•  ایجاد حساب

    فرستادن عکس‌های هنری

•   انتخاب کنید که کدام محصولات مورد استفاده قرار گیرند

•   تنظیم قیمت

در گذشته، هنرمندان در نحوه، زمان و مکان فروش آثارشان بسیار محدود بودند. هیچ سایتی برای فروش آثار هنری وجود نداشت. اگر می خواستید هنرتان را به کسی بفروشید، باید راهی پیدا می‌کردید که شخصاً به آن‌ها برسید، چه در یک گالری هنرهای زیبا، چه در یک نمایش خلاقانه یا یک فروش خیابانی بداهه. اما به لطف اینترنت، برای هنرمندان هرگز آسان‌تر از این نبود که کارهای خود را به صورت آنلاین با علاقه‌مندان به هنر در سراسر جهان به اشتراک بگذارید و در واقع آن هنر را بفروشند و از تجارت خود حمایت کنند. بیایید نگاهی به برخی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری بیندازیم تا بتوانید به کسب درآمد دلاری برسید.

FineArtAmerica
اگر به دنبال تطبیق پذیری هستید، FineArtAmerica، یکی از بزرگترین بازارهای هنر آنلاین جهان را در نظر بگیرید. این یک مدل گالری سنتی تر را با ارائه های گسترده چاپ بر اساس تقاضا ترکیب می کند. چه بخواهید آثار هنری اصلی خود را به صورت آنلاین بفروشید یا به مردم این امکان را بدهید که هنر شما را به تی شرت، کیف آیفون یا کارت تبریک تبدیل کنند، آنها شما را تحت پوشش قرار می دهند.

مراحل فروش آثار هنری درFineArtAmerica به شرح زیر است:

•    افتتاح حساب

•    عکس های آثار هنری خود را آپلود کنید

•    انتخاب کنید که کدام محصولات مورد استفاده قرار گیرند

•    قیمت های خود را تنظیم کنید و آماده حرکت هستید

از نظر قیمت گذاری، FineArtAmerica یک قیمت پایه برای هر محصول تعیین می کند. سپس، یک نشانه گذاری تنظیم می کنید که می توانید هنگام فروش محصول، آن را حفظ کنید. برای دانلودهای دیجیتال، می توانید 100٪ قیمت درخواستی خود را حفظ کنید. این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است.

 FineArtAmerica  از شما می‌خواهد که یک نشانه‌گذاری 30% اضافه کنید، که آنها به عنوان کمیسیون نگه می‌دارند. و اگر روی یک اثر اصلی فروش داشته باشید؟ شما می توانید 100٪ از فروش را حفظ کنید.

Saatchi Art
این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است. Saatchi Art  همچنین می تواند به شما در فروش در سطح جهانی کمک کند. این پلتفرم به کلکسیونرها در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فروخته شده است. اولین گام برای آغاز کار درSaatchi Art، ایجاد حساب است، عکس آثار هنری خود را آپلود کنید. تنها کار پس از فروش محصول خود بسته‌بندی آن استSaatchi Art حمل و نقل را انجام می دهد و از فروش 35٪ پورسانت بگیرید.

UGallery
این سایت هنری آنلاین نیز به نمایش هنرهای نوآورانه تعهد دارد. بنابراین برای حفظ چیزهای جدید و جالب، آنها فقط آثار هنرمندان نوظهور و متوسط را ارائه میدهند و این هنر باید اصیل و مبتکرانه باشد. اساساً، UGallery به دنبال بازآفرینی تجربه بازدید و خرید از یک گالری هنری سطح بالا است فقط در فضای دیجیتال به جای یک مکان فیزیکی انجام می شود. این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است. در واقع، UGallery  یک فرآیند درخواست بسیار انتخابی دارد. در ابتدا، هنرمندان باید کپی‌های دیجیتالیثار خود را به همراه بیانیه هنرمند، درخواست تکمیل شده و هزینه 5 دلار بفرستند. اگر مجوز نمایشگاه درUGallery را داشته باشید، آنها از بازاریابی هنر شما برای مخاطبان خود مراقبت خواهند کرد. اگر از طریقUGallery فروش داشته باشید، فروش را 50/50 تقسیم خواهید کرد. تیم آنها یک جعبه سفارشی برای شما میفرستند تا آثار هنری خود را برای خریدار بسته بندی کنید و تمام هزینه های بسته بندی و حمل و نقل را پوشش دهید.

Shopify

Shopif
یک پلت فرم آنلاین است که فروش آثار هنری را به صورت آنلاین تسهیل می کند.برای ساخت فروشگاه هنری خود، هزینه اشتراک ماهانه‌ای را می پردازید که از 29 دلار (برای طرح اولیه) تا 299 دلار (برای راه اندازی پیشرفته تر) متغیر است. همچنین باید راهی را برای مشتریان خود تنظیم کنید که هنگام خرید آثار هنری شما، پرداخت کنند.اگر از پرداخت هایShopify استفاده می کنید، هیچ کارمزد تراکنش وجود ندارد اما اگر انتخاب کنید از یک درگاه پرداخت خارجی استفاده کنید، هزینه تراکنش بین 0.5 تا 2 درصد است. پلت‌فرم تجارت الکترونیک یک آزمایش 90 روزه رایگان ارائه می دهد، بنابراین اگر می‌خواهید سعی کنید یک وب‌سایت بسازید و آثار هنری خود را به تنهایی بفروشید، می توانید این کار را بدون ریسک و بدون هزینه انجام دهید.

TurningArt
اگر تا به حال در سالن های یک ساختمان بزرگ و مجلل شرکتی قدم زده اید، به احتمال زیاد از کنار چند نقاشی عبور کرده اید. اگر تا به حال تصور کرده اید که هنر خود در این راهروها قرار گیرد، می خواهیدTurningArt را بررسی کنید. این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است.این سرویس آثار هنری را به مشتریان تجاری اجاره می دهد و می فروشد و همچنین کمیسیون های اصلی را هماهنگ می کند. سه راه برای افزایش درآمد از طریقTurningArt وجود دارد:برای اجاره هنرمند درصدی از قیمت اثر هنری را هر ماه که اجاره می‌کند به دست می‌آورد. برای فروش هنرمند هنگام فروش پورسانت دریافت می کند. برای پورسانت  مشتری یک هنرمند را برای یک پروژه خاص سفارش می دهد. ساختار کمیسیون برایTurningArt متفاوت است. به عنوان مثال، اگر یک اثر اصلی فروخته شود، هنرمندان 60٪ از فروش را دریافت می کنند. اما اگر یک چاپ بوم فروخته شود، هنرمندان تنها 20٪ دریافت می کنند.

پیکسپا
پلت فرم ساخت وب سایت آسان برای استفاده و بدون کدPixpa به هنرمندان این امکان را فراهم می‌کند تا به لطف 150 الگوی پاسخگو و ویژگی‌های داخلی مانند فروشگاه آنلاین، وبلاگ و گالری‌های مشتریان، به راحتی نمونه کارهای آنلاین خود را بسازند و مدیریت کنند.این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است که می توانید به آسانی درآمد دلاری کسب کنید.مشابهShopify، Pixpa هیچ کمیسیونی برای فروش شما دریافت نمی کند ، اگرچه به خاطر داشته باشید که هزینه های استاندارد ترجمه همچنان برای درگاه های پرداخت مانندStripe وPaypal اعمال می شود.

Society6
اگر می‌خواهید آثار هنری خود را روی محصولات متنوعی ببینید، به سختی می‌توانید شریکی بهتر ازSociety6 پیدا کنید. این نیروگاه چاپ بر اساس تقاضا دارای یکی از بزرگترین مجموعه‌های محصولات در صنعت است که به مشتریان امکان می‌دهد هنر شما را از طریق طیف گسترده‌ای از دسته‌ها، از جمله مبلمان، فناوری، دکوراسیون منزل، هنر دیوار و پوشاک کشف کنند. این یکی از بهترین سایت ‌های فروش آنلاین آثار هنری است.برای شروع فروش هنر خود درSociety6، باید یک حساب کاربری درست کنید و اثر را در فروشگاه هنرمند خود آپلود کنید. از آنجا، می توانید انتخاب کنید که کدام دسته ها را می خواهید فعال کنید و هنر خود را مشخص کنید. آنها پردرآمدترین مکان برای فروش آثار هنری نیستند. هنرمندان فقط 10 درصد از هر فروش را به دست می آورند. با این حال، راه‌های بیشتری برای افزایش درآمد (از جمله برنامه‌های وابسته) و فرصت‌هایی برای تنظیم نشانه‌گذاری‌های بالاتر برای چاپ‌های هنری، چاپ‌های قاب‌دار، و چاپ‌های بوم وجود دارد.

Zazzle
یکی از معتبرترین سایت ‌های فروش آاینترنتی اثر هنری است و بیش از 1500 نوع محصول خالی دارد. اما برخلافSociety6، Zazzle این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که نرخ حق امتیاز خود را تعیین کنید، که می تواند به شما کمک کند در ازای فروش بیشتر درآمد کسب کنید.برای تبدیل شدن به یک طراح  Zazzle، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنر خود را آپلود کنید، محصولات خود را انتخاب کنید و آنها را برای فروش در بازار قرار دهید. Zazzle بقیه موارد از جمله چاپ، حمل و نقل و خدمات مشتری را بر عهده دارد.همانطور که گفته شد، Zazzle  به شما اجازه می دهد تا نرخ حق امتیاز خود را معین کنید. شما می توانید نرخ خود را در هر نقطه از 5 تا 99٪ تنظیم کنید. سپس، Zazzle قیمت اثررا مطابق با آن تنظیم می کند.


 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/12/27

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.