شرکت ویزا در حال برنامه ریزی برای هزینه ها


شرکت ویزا در حال برنامه ریزی بزرگ برای ایجاد تغییر در هزینه ها طی یک دهه اخیر
 
enlightenedشرکت ویزا به امید ترغیب بیشتر مردم جهت استفاده از کارت این کار را انجام میدهد. 
بر اساس اسناد ارسالی از شرکت ویزا به بانک ها مشخص هست که هزینه ها با توجه به اقشار و کسب و کار های مختلف متفاوت است و در حال حاضر هزینه های ناشی از تراکنش ها در بخش خرده فروشان و معاملات روتین روزانه در حال کاهش هست. در حالیکه در بخش تجارت الکترونیک همچنان هزینه ها تغییری نداشته است.
به طور کلی ساختار مبادلات در ایالات متحده از 10 سال گذشته تا کنون تغییری نداشته است. شرکت ویزا اعلام کرد : بر اساس آخرین بررسی ها از ایالات متحده ، در حال تنطیم ساختار مبادلات هست برای بهینه سازی و پذیرش بهتر از ارزش فعلی محصولات ویزا کارت.
 
این تغییرات شاید برای هر تراکنش جزیی و کم باشد اما در مجموع سودمند و نتیجه بخش هست. خرده فروشانی که طی سالهای اخیر از هزینه های بالای پذیرش پرداخت های الکترونیکی ناراضی بودند اکنون با این پلت فرم بزرگ ویزا تغییراتی حاصل میشود که برای آنها هم مفید هست.
پردازنده های پرداخت سیستم هایشان را به روز رسانی میکنند و این بخش از ویزا در سانفرانسیسکو مستقر هست و در دو قسمت مجزا برای اختصاص زمان بیشتر به پردازنده ها جهت اجرای تغییرات فعالیت میکند. 
 
شرکت های ویزا و مستر واسطه های بین بانک و فروشنده ها یا فروشگاه ها هستند که سالانه بیش از 6.5 تریلیون دلار پرداخت توسط شان انجام میشود. این هزینه ها هم توسط بانکی که کارت را صادر کرده دریافت میشود و بخشی از آن را به شبکه های واسط ارسال میکند.
 
منبع : بلومبرگ
مترجم: پریسا ربیعی
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/01/07

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.