سیستم پرداخت ژاپنی قصد ورود به اکراین را دارد


سیستم پرداخت ژاپنی (جی سی بی ) قصد ورود به اکراین را دارد و ویزا و مستر را به چالش می کشد

enlightenedبزرگترین برند کارت اعتباری در ژاپن ، یا همان خلاصه شده جی بی سی ، قصد کار کردن با بانک های محلی را دارد تا با شرکت های بزرگ ویزا و مستر در رقابت باشد و معاملات غیر نقدی را در اوکراین ارائه دهد.
بر اساس اطلاعیه بانک ملی اوکراین ، تاکاشی ستسوگو ، مدیر اجرایی شعبه بین الملل جی سی بی ، این وعده را داد که در تاریخ 5 نوامبر تمام اسناد مورد نیاز برای راه اندازی شرکت در اوکراین را ارائه دهد.
البته ستسوگو زمان مشخصی را اعلام نکرده و گفته به زودی انجام خواهد شد.
 
رییس شرکت ان بی یو، یاکیو اسمولی ، به نوبه خود اعلام کرد که برنامه های جی سی بی را حمایت می کند.
او نیز باور دارد که جی سی بی به عنوان یک بازیگر تازه وارد میتواند رقابت های خود را در مارکت اکراین در زمینه خدمات مالی افزایش دهد که در حال حاضر هم نیز تحت سلطه ویزا و مستر هست.
در شش ماه اول سال 2018 ، این دو 1.5میلیارد معاملات غیر نقدی به ارزش 21 میلیارد دلار انجام دادند.
جی سی بی دارای 117 میلیون کاربر هست که 90میلیون از آنها در ژاپن هستند و پنجمین سیستم پرداخت در جهان از لحاظ تعداد کارت های اعتباری صادر شده هست که کلیه معاملات و تراکنش های آن پردازش شده میباشد. در سال 2017 پردازش عملیات به ارزش 280 میلیارد دلار را انجام داد. این شرکت در 190 کشور پذیرفته شده و برای 23 کشور نیز کارت اعتباری صادر می کند که شامل چین ، کره جنوبی ، ژاپن ، تایلند و سنگاپور هم هست. در سال 2018 نیز این شرکت مشارکت خود با اسبر بانک روسیه را اعلام کرد.
 
در ایالات متحده ، این شرکت در مشارکت با شبکه های اکتشافی و دیگر برند های کارت اعتباری فعالیت می کند. به طور میانگین هر کاربر جی سی بی 250 دلار در هر تراکنش دارد. از ماه مارس 2017 تا مارس 2018 2.7 میلیارد دلار درآمد خالص آن بود. و در نهایت در ماه مارس 2018 مبلغ 232 میلیون دلار را گزارش داد.

منبع : kyivpost
مترجم : پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/11

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.