سه تا از بهترین کارت های نقدی بیت کوین در بازار


سه تا از بهترین کارت های نقدی بیت کوین در بازار 
 
enlightenedبا افزایش تعداد تجار و فروشگاه ها در حال حاضر بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت قانونی مورد پذیرش قرار گرفته است. با این اوصاف کاربران میخواهند که اغلب بیت کوین هایشان را خرج و استفاده کنند.
اگر شما موفق به پیدا کردن یک تاجری شدید که مستقیما رمزنگاری ارز را قبول میکند ، بسیار خوب هست! اما اگر نتوانستید باید در جستجوی کارت نقدی بیت کوین باشید. 
کارت نقدی بیت کوین هم مانند دیگر کارت های معمول که قابلیت استفاده از دستگاه پوز و برداشت پول از عابر را دارد کار میکند ، با این حال در کنار برداشت پول از دستگاه عابر ، کارت نقدی بیت کوین ، رمز نگاری از کیف پول رمزنگار ارز را دریافت میکند. شما میتوانید کارت خود را به بی تی سی ملحق کنید که بعدا قابلیت اتصال به ارز فیات را هم دارد که به شما امکان انجام هر پرداختی را میدهد. تمامی کارت های بیت کوین متفاوت کار میکنند. برخی از آنها به حساب فیات شما متصل هستند در جایی که بتوانید مقدار زیادی از رمزنگاری را به فیات و آنهایی که مورد نظرتان هست جا به جا کنید.ما بقی نیز بیت کوین شما را نگه میدارند و در زمان تراکنش به فیات تبدیل میکنند. در نهایت ممکن هست این تبدیل ها که از طریق بی تی سی انجام میشود زود تر از زمانی که اقدام میکنید صورت گیرد.
 
وایرکس ( کیف پول تبدیل ارز )
 
وایرکس تنها ویزا کارت در جهان میباشد که به شما اجازه استفاده کردن از بیت کوین ، اتریوم و ایکس ار پی همانند پول های سنتی  و قدیمی را میدهد. سابقا وایرکس ای کوین شناخته میشد ، وایرکس یک کارت نقدی بیت کوین با انعطاف پذیری بالا و کیف پول با ارزهای متنوع هست. در این رابطه هر دو نوع کارت مجازی و پلاستیکی پیشنهاد میشود ، که هر کدام مزایای خودشان را دارند:
 
کارت های پلاستیکی : 1-کارآمد برای افرادی که در سفر هستند و یا خارج از کشور زندگی میکنند. 2- امکان برداشت وجه نقد از هر دستگاه عابر بانکی  را فراهم میکند. 3-اجازه کلیه پرداخت های آنلاین و آفلاین که ویزا و مستر را قبول داشته باشند را به شما میدهد.  4-دارای شماره پین هم میباشد
 
کارت های مجازی : 1-مناسب برای تمامی افرادی که به سفر نمیروند 2-عدم قابلیت دریافت پول از دستگاه عابر بانک 3-تنها به شما اجازه پرداخت آنلاین در تمامی سایت هایی که پذیرنده ویزا و مستر هستند را میدهد.
 
کارت نقدی وایرکس جزء کارت های محبوبی ست که بابت خرید از فروشگاهها 5دهم درصد از رمزنگاری برگشت پول را برای شما پوشش میدهد. این کارت در هر جایی از دنیا که ویزا و مستر را پشتیبانی میکنند قابل استفاده هست. و ارز آن به صورت پیش فرض میتواند دلار ، یورو یا پوند باشد. 
 
در نهایت ، کارت نقدی بیت کوین یک راه ساده برای استفاده و مسیر یابی شما در این راه هست که تجربه راحتی را برای کاربران پیشنهاد میدهد.
 
کریپتو پی 
 
یک کیف پول آنلاین بیت کوین که قابلیت های بهتری برای خدمات مالی ارائه میدهد و برای خدمات خرید و فروش ساده تر هستند.
کریپتو پی یکی از بزرگترین راه حل ها در کارت های نقدی بی تی سی میباشد. ماهانه 100هزار تراکنش رامدیریت میکند. توسط تیم طرفداران رمزنگار روسیه در سال 2013 کشف شد. کریپتو پی بیش از 167هزار کاربر فعال را در جهان تا کنون به دست آورده است. 
این کارت ها در سرتاسر دنیا به صورت رایگان طی 3 تا 10 روز کاری تحویل میگردد. و به آسانی میتوان کارت دریافت کرد. همانند وایرکس کارت پلاستیکی و مجازی را پیشنهاد میدهد. با این حال آنها پیشنهاد هایی را که ارائه میدهند ، به کاربران اجازه تحلیل و بررسی شفاف در مورد شرایط و هزینه ها را میدهند.
این کارت برای تمامی تراکنشهای داخلی از طریق عابر بانک 2.50 دلار از شما کسر میکند و برای تراکنش های بین المللی 3.50 دلار. برای کاربران تایید شده قابلیت برداشت پول نقد از عابر به میزان 2هزار دلار در روز وجود دارد و برای کاربرانی که تایید نشده اند تنها برداشت 400دلار روزانه امکان دارد. و همینطور برای پرداخت های آنلاین ، کاربران تایید شده نامحدود و تایید نشده ها هزار دلار در روز.
 
بیت پی
 
یک شبکه جهانی ارائه دهنده خدمات پرداخت بیت کوین هست که مقرآن در آتلانتا ، گرجستان و ایالات متحده ست.
بیت پی تاکید بیشتری بر بازار آمریکا دارد ، همراه با استون پیر مدیر بخش مشتریان ، شناسایی قابلیت های عظیمی برای بیت کوین در ایالات متحده هست. و در حال حاضر یکی از ارائه دهندگان اصلی پرداخت در دنیا شده است. 
این کارت توسط شرکت ویزا پشتیبانی میشود و یکی از سریع ترین و راحت ترین راهها برای تبدیل بیت کوین شما به دلار است. از کارت بیت پی میتوانید برای تمامی خرید های آنلاین که ویزا را ساپورت میکنند استفاده کنید. و همینطور امکان برداشت از دستگاههای عابر ویزا وجود دارد. و برای تبدیل ارز 3درصد تعلق میگیرد.
یک مورد منفی بیت پی این است که عملیات اروپایی خود را بسته است. و این خدمات محصور به ایالات متحده شده. و نکته منفی دیگری که بر خلاف کارت های دیگر هست ، نمیتوانید بیت کوین را از طریق برنامه موبایل خریداری کنید. در عوض شما نیاز به تامین حساب خود از کیف پول بی تی سی خواهید داشت. اما در نهایت  برای شروع این توقف بیت پی نیست جهت ساکنانی که در آمریکا میخواهند از بیت کوین هایشان استفاده کنند.
 
منبع :fool
مترجم :پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/02

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.