سایت بازی های آنلاین و به روز دنیا، فروشگاه استیم

Steam

استیم
سایت بازی های آنلاین و به روز دنیا
 
enlightenedاستیم یک سایت بازی آنلاین هست که جدید ترین و پر طرفدار ترین بازی ها روی آن قرار داده شده است. امکان بازی کردن آنلاین و رایگان در این سایت وجود دارد و نیز میتوانید لایسنس های آن را خریداری کنید. 
شما با داشتن یک حساب کاربری در این سایت اختیارات فراوانی خواهید داشت کافی ست سرچ کنید و جدید ترین بازی ها را بیابید. در استیم نزدیک به 30هزار بازی از درجه ی بهترین ها تا معمول ترینشان موجود میباشد. از آپدیت اتوماتیک بازی ها ، رقابت های هیجان انگیز و دیگر امکانات منحصر به فرد استیم لذت ببرید.
 
همانطور که در تصویر هم مشخص هست با وارد کردن آدرس ایمیل ، رمز و قبول کردن شرایط و قوانین سایت میتوانید به رایگان در سایت استیم یک حساب کاربری داشته باشید.
البته در سایت استیم تمامی بازی ها رایگان نیست و برای بازی های آنلاین و به روز باید هزینه آن را بپردازید. کافی ست با داشتن کارت های ارزی بین المللی این کار را انجام دهید و یا در صورتی که دارنده کارت نمیباشید ، پرداخت را به ما بسپارید.
با پیوستن به سایت استیم امکان انجام بازی های گروهی هست و نیز افراد جدیدی را در فضای مجازی ملاقات میکنید و حتی امکان گفتگو و بحث راجع به فضای بازی با 100میلیون انسان های مختلف از سراسر دنیا هست که آنها دوستان یا دشمنان شما هستند !  لذت تجربه ی هیجانی که پایان ندارد. 
با وجود بخش کنترل کننده ی استیم و آوردن فناوری های به روز ، امکان بازی کردن بر روی کامپیوتر های پی سی هم وجود دارد. 
 
 
بخش استیم ورک : مجموعه ای از ابزارها و خدمات است که به توسعه دهندگان بازی و ناشران کمک می کند تا بیشترین درآمد را از پخش بازی ها در استیم کسب کنند. 
آینده ی استیم : دائما در تلاش هست تا به روزرسانی ها و ویژگی های جدید را به استیم بیاورد. 
 فروشگاه استیم : از 100نوع روش پرداخت با بیش از 35 نوع ارز پشتیبانی می کند و به شما انعطاف پذیری برای پرداخت آنچه می خواهید را میدهد. 
دسترس بودن روی موبایل : در هر جایی و با هر سیستم عاملی مثل آی او اس یا اندروید امکان استفاده کردن از نسخه ی موبایلی آن وجود دارد. 
ورک شاپ استیم : قابلیت طراحی و توسعه بازی هست که از طریق آن آموزش و کسب درآمد حاصل میشود. 
چند زبانه : ایجاد یک جامعه جهانی برای استیم مهم است ، به همین دلیل استیم از 28 زبان و اعداد پشتیبانی می کند.
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/24

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.