دویچه بانک به شبکه پرداخت رمز نگاری جی پی مورگان ملحق شد


دویچه بانک به شبکه پرداخت رمز نگاری جی پی مورگان ملحق شد
 
enlightenedسیستم بلاک چین جی پی مورگان ، پایه پرداخت هایش مبتنی بر ابتکار هست که آخرین عضوش یعنی دویچه بانک را به خود اضافه کرده است. 
علاوه بر این تعداد کل بانک هایی که برای ثبت نام در شبکه اطلاعات بانک های داخلی اقدام کرده اند ، به ثبت رسیده است که تا کنون تعداد شان به 320 رسیده. طبق گزارش فایننشال تایمز در روز یکشنبه.
معرفی این مورد در اکتبر سال 2017 انجام شد. اتریوم در شبکه بلاک چین مستقر شده که توسط غول های بانکی توسعه یافته است. که لقب جی پی کوین به جای استیبل کوین برایش در نظر گرفته شده است. 
جی پی مورگان میگوید در حالی که این سیستم عامل زمان را کاهش میدهد ، هزینه های ضروری هنگام تاخیر در پرداخت های بین المللی بین بانکی را هم حل و فصل میکند. 
سیستم اطلاعات بانک های داخلی در ماه ژوئن شاهد شروع پرداخت حواله ها با مشتری های بانک جی پی مورگان بود. 
 
بر اساس گزارش اف تی ، بخش عمده ای از بانک های جی پی مورگان برای پردازش پرداخت ها از دلار آمریکا استفاده کردند. اگر چه دویچه بانک در رنکینگ جهانی پرداخت های یورو ، رتبه اول را دارد. 
تکیس جئورجاکاپولوس مدیر عامل خدمات خزانه داری جی پی مورگان در گزارش روزنامه ای گفت : از زمانی که شبکه اطلاعات بانک های داخلی محدودیت های عادی بزرگی داشت ، و اگر اعضای این شبکه از مجموعه مشتری های بانک ها جذب میشدند، دویچه بانک هم میتوانست ما را به سمت پیشرفت سوق بدهد.
شبکه اطلاعات بانک های داخلی با نوشتن کلیه داده های پرداخت ها که به اشتراک گذاشته شده ، بهره وری را به ارمغان می آورد. بنابراین اجازه میدهد تا پرداخت های مشکل دار با سرعت بیشتری انجام بشوند و کمتر با فرآیند های دستی درگیر بشود.( گفته ای از اول ماتیسن مدیر بخش پرداخت های جهانی دویچه بانک )
 
اخیرا هم بانک مذکور (دویچه بانک ) سرمایه گذاری تجارتش را کاهش داده است و در حال حاضر بیشتر به بانکداری و تراکنش ها متکی هست. و نیز گفته شده ملحق شدن شبکه اطلاعات بانک های داخلی گامی مهم بوده که باعث میشود هزینه های دویچه کاهش پیدا کند و اجازه میدهد تا خدمات بهتری را به مشتریانش ارائه بدهد. 
ماتیسن هم چنین اضافه کرد : برنامه ای هست که تا پایان سال 2019 بتوانیم 400 عضو برای این شبکه داشته باشیم. و سایر اعضای اصلی بانکداری را به زودی معرفی خواهیم کرد.  
 
 
منبع : coindesk
مترجم : پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/30

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.