درباره هتزنر


درباره دیتاسنتر هتزنر
Hetzner online GmbH مرکز داده‌ای در آلمان است، که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۷ با نامHetzner online  services آغاز کرد. این مجموعه بدلیل کیفیت پورت و شبکه در سطح بسیار بالایی قرار دارد و با توجه به قیمت و مناسب سرور‌ها در این دیتاسنتر، اشخاص زیادی خرید می‌کنند.این شرکت با سرما‌گذاری در پروژهcinia C-Lion  تا هلسینکی و روستوک را توسط کابل فیبر نوری دریایی ۱۱۰ کیلومتر، به آلمان وصل کرده است. این کابل مرتبط، با سرعت بالایی که دارد می‌تواند که دیتاسنتر هتزنر در آلمان را به دیتاسنتر در حال ساخت در فنلاند وصل کند.دفتر مرکزی این شرکت در شهر گونتس هاوزن آلمان قرار دارد. همچنین این شرکت با شریکی آفریقایی به نامHetzner south Africa، همکاری می‌کند و دیتاسنتر‌های آن در شهر‌هایی مثلmidrand و کیپ تاون آفریقای جنوبی قرار دارند.

پشتیبانی هتزنر با کیفیت خوب
این شرکت برای دریافت پشتیبانی مورد نیاز شما انتخاب های زیادی دارد. با نوشتن یک ایمیل یا از «ربات پشتیبانی ایمیل» آنها استفاده کنید که می تواند به بسیاری از مسائل پاسخ دهد. آنها همچنین اسناد زیادی برای کمک به شما در سرویس خود دارند.

سرورهای اختصاصی
سرورهای اختصاصی که هتزنر در اختیار کاربران قرار میدهد از ویژگی های بارز هتزنر است. سخت افزار سرورهای اختصاصی هتزنر همیشه به روز هستند. هتزنر سه برنامه سرور خصوصی مجازی دارد که با یک پیشنهاد تک هسته‌ای مقرون به صرفه با یک گیگابایت حافظه و ۲۵ گیگابایت حافظه هارد دیسک در اختیار کاربران قرار می‌دههد. این شرکت همچنین شش سرور مدیریت شده بر اساس پردازنده‌هایIntel Core وIntel Xeon ارائه می‌دهد. حافظه‌های ذخیره‌سازیHDD در سرورهای مدیریت شده در دسترس شما خواهند بود و این در حالی است که در سرورهای مجازی چنین امکانی در اختیار شما نخواهد بود.

مزایای سرور هتزنرHetznerبرای خریداران
امکانات و خدماتی که دیتاسنتر هتزنر ارائه می‌دهد، جزو محبوب‌ترین و بهترین دیتاسنترهای دنیا قرار گرفته است. ویژگی‌ها و امکانات این دیتاسنتر عبارتند از:

ارائه کنترل پنل کامل به کاربران

ارائه سرورهای ابری (کلود) به صورت ماهانه و ساعتی

استفاده از سرورهای اختصاصی تا یک هفته به صورت آزمایشی

تحویل سرورهای اختصاصی در کوتاه ترین زمان

استفاده از منابع تجدیدپذیر

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

قیمت مناسب
شروع قیمت از سطح 1 از 1.90 یورو در ماه شروع می شود و بیشترین قیمت برای متقاضی19.90 یورو در ماه است. این شامل 19٪ مالیات بر ارزش افزوده است که قیمت گذاری را حتی قابل قبول تر می کند.

پرداخت فاکتور هتزنر
این برنامه به صورت خودکار  برای ارائه خدمات فاکتور صادر می کند. بعد از ثبت سفارش خود درHetzner به صورت آنلاین بعد از دوره استفاده فاکتور شما جهت پرداخت صادر می گردد. برای پرداخت ، اطلاعات حساب هتزنر خود را در برای کیاسان کارت بفرستید. .


 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/06/12

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.