خرید های آنلاین با امنیت ویزا تامین شده است


خرید های آنلاین با امنیت ویزا تامین شده است
امنیتی پیشرفته برای پرداخت های آنلاین شما
 
enlightenedحفاظت از شما بالاترین اولویت ماست.
ویزا برنامه گسترده ای برای امنیت کارت ها و صاحبان حساب ارائه کرده است تا این اطمینان خاطر را به مشتریان بدهد که تمامی پرداخت هایشان در امنیت کامل قرار دارد. ما تلاش کردیم تا تراکنش های شما ( حضوری یا اینترنتی) امن ، راحت و سریع انجام شود. 
کار کردن از نزدیک با تجار و صادر کنندگان کارت به ویزا بیشتر کمک کرده تا بتواند از شما در برابر پرداخت های نا معتبر محافظت کند.
 
این امنیت چگونه کار میکند ؟
هنگامی که شما در سایت مورد نظر درگاه پرداخت امن ویزا را مشاهده میکنید ، به این معنی ست که امنیت پرداخت شما توسط ویزا تامین شده است. هم چنین به شما کمک میکند تا در حین روند خرید اطلاعات امنیتی شما را بشناسد و مطمئن باشد صاحب اصلی کارت خرید میکند با پرسیدن سوالات امنیتی و بیومتریکی که زمان ثبت نام کارت به آنها پاسخ داده اید. 
شما هنگامی که برای پرداخت از موبایل یا کامپیوتر شخصی و یا وسایل دیجیتال دیگری استفاده میکنید ، به تایید هویت شما نیاز هست و با پاسخگویی به این موارد از شما بهتر در برابر کلاهبرداری و سرقت محافظت میشود.
مرحله 1 
صادرکننده کارت شما هنگام خرید آنلاین پشت صحنه کار می کند ، در واقع با استفاده از تکنولوژی پیشرفته جهت تایید هویت شما. در صورت وجو شک و تردید مانند زمانی که از یک دستگاه جدید استفاده می کنید یا یک خرید غیرمعمول با مبلغ زیاد انجام می دهید ، ممکن هست صادر کننده کارت از شما اطلاعات بیشتری بخواهد تا پرداخت را تایید و نهایی کند. 
برای مثال ، بعد از وارد کردن جزئیات کارت ویزا ، متوجه پیامی در صفحه خواهید شد. به این معنی ست که صادر کننده کارت مستقیما با شما در ارتباط هست. بانک شما تعدادی ابزار دارد که توسط آنها می تواند در تأیید هویت شما مانند رمز عبور یک بار مصرف یا اطلاعات بیومتریک کمک کند. اگر با این مرحله رو به رو شدین ، کافی ست برای تأیید هویت خود فقط دستورالعمل های روی صفحه خود را دنبال کنید.
 
مرحله 2
از طرفی دیگر ، اگر از شما چک کردن مجددی خواسته نشود بدان معناست که بررسی امنیتی احتمالا در پس زمینه اتفاق می افتد و ممکن است هنگام انجام بررسی امنیتی ، چرخ دنده های در حال گردش روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید. و در نهایت صادرکننده شما به سادگی خرید را تایید می کند تا ببیند که همه چیز همانطور که باید باشد هست.
 
منبع : ویزا
مترجم : پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/09/23

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.