خرید مستر کارت فیزیکی با نام و قابل شارژ

مسترکارت

خرید مستر کارت  فیزیکی با نام
از پیشرو ترین شرکت های پرداخت در حوزه مالی شرکت مستر کارت می باشد.این شبکه بانکی در سراسر جهان پذیرندگی دارد. شبکه مسترکارت انواع مختلفی از کارت های فیزیکی و کارت های مجازی را ارائه می کند. کارت های فیزیکی برای مسافرت و خریدهای حضوری مناسب هستند. در حالی که کارت های مجازی بیشتر برای خرید از سایت های خارجی و پرداخت آنلاین استفاده می شوند.
برای آشنایی بیشتر با کارتهای فیزیکی با نام  و قابلیت های آن ها در این مقاله همراه ما باشید.
 
مستر کارت فیزیکی با نام
مسترکارت فیزیکی متصل به حساب یکی از بهترین راهکارهای پرداخت در دنیاست. این کارت دارای نام و به نام شخص متقاضی صادر میشود. محدودیت واریز و برداشت ندارد و با توجه به محدودیت های اعمال شده جدید بر ایران کاملا مطمئن و مناسب برای پرداخت های اینترنتی ،برداشت از ATM و پرداخت از طریق POS  میباشد.
کارت های فیزیکی که شرکت  کیاسان تهیه می کند، همگی از نوع قابل شارژ هستند. مستر کارت فیزیکی قابل شارژ شما، پس از ۲ سال منقضی می گردد اما حساب مادام العمر می باشد. برای تمدید کارت فیزیکی یا صدور مجدد بعلت مفقودی یا دزدی نیازی به مراجعه حضوری مجدد به بانک صادر کننده نمی باشد. این فرایند با ثبت درخواست شما در کیاسان انجام می پذیرد.
ویژگی های عمومی کارتاهای فیزیکی با نام :
 • بدون سقف موجودی
 • قابلیت شارژ به دفعات نامحدود
 • قابلیت اخذ Reference Letter از بانک
 • قابلیت شارژ به هر میزان دلخواه در هر زمان
 • دارای اینترنت بانک با قابلیت مشاهده مانده حساب
 • قابلیت برداشت از ATM / POS / خرید آنلابن روزانه
 • قابلیت اطلاع از مانده موجودی در تمام خودپرداز 
 • حک شدن نام دارنده بر روی کارت
 • ویزا کارت و مسترکارت بانکی قابل تمدید
 • نوع ارز ویزا کارت به دلار / یورو می باشد
 • قابلیت استفاده در تمامی خودپردازهای (ATM) متصل به VISA
 • قابلیت اتصال و وریفای حساب های پی پال، اسکریل، اوکی پی، پی زا و ...
 • قابلیت استفاده در تمامی پایانه های فروشگاهی (POS) خارج از کشور متصل به VISA
مستر کارت فیزیکی بی نام (Prepaid)
شرکت مستر کارت علاوه بر کارتهای  دارای حساب (CREDIT & DEBIT)  کارت های پیش پرداخت (PREPAID) بدون نام را صادر میکند . مستر کارت های پیش پرداخت کیاسان از کانادا صادر شده و دارای محدودیت شارژ روزانه تا سقف 2000دلار مناسب برای پرداخت های آنلاین میباشند. همچنین دربرداشت از ATM و پرداخت از POS هم قابل استفاده خواهند بود. مهم ترین ویژگی این کارت ها بیلینگ آدرس ثابت آن (از کانادا) میباشد که خریدی ایمن را برای شما تضمین میکند.دارای پنل اینترنتی شخصی ست و قابلیت انتقال وجه درون شبکه ای دارد.
در حال حاصر این خدمت با ویزا کارتهایی از همین نمونه در حال جایگزینی است.
 

 
مستر کارت مجازی
مستر کارت مجازی نوعی کارت پیش پرداخت  است که در کلیه درگاه های مستر کارت بین الملل  قابل استفاده است. به لحاظ اینکه این کارت ماهیتاً به صورت مجازی صادر می شود و فیزیک کارت ندارد، طبیعتاً هزینه صدور آن نیز پایین تر از سایر انواع کارت ها می باشد.
شما با داشتن این کارت می توانید انواع پرداخت های آنلاین مثل؛ پرداخت های مسافرتی( بلیط هواپیما، رزرو هتل،..)، پرداخت های دانشگاهی( ثبت نام آزمون TOEFL، GRE، هزینه اپلیکیشن فی، ...)، خرید از وبسایت های خارجی نظیر؛ آمازون، ebay،...، پرداخت هزینه های سفارتی و مهاجرتی، پرداخت هزینه های دوره های حرفه ای و... را انجام دهید
شرکت کیاسان این خدمت را به زودی در سایت خود قرار خواهد داد.
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/13

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.