جستجوی هزاران سایت سفر در یکجا-سایت کایاک

سایت کایاک

جستجوی هزاران سایت سفر در یکجا( کایاک)
 
همانند جستجوی پرواز ، سایت جستجوی هتل کایاک پیشنهادات راحت و شفافی را با فیلتر های مختلف ارائه میدهد. هم چنین سایت های دیگری را برای رزرو هتل نشان میدهد تا بتوانید نرخ ها و قیمت ها را در یک جا با یکدیگر مقایسه کنید. و اما در قسمت نتایج ، اولین قیمت بالاترین و بهترین هتل هست و به ترتیب که به پایین لیست نتایج برسد قیمت ها کمتر میشود. مگراینکه شما اختصاصی با فیلتر قیمت جستجو کنید. نتایج جستجوی هتل کایاک به طور خودکار توسط قیمت ها و فاکتورهای مبهم وآنچه که پیشنهاد میشود، دسته بندی میشوند.
که در مورد بسیاری از سایت های رزرو هتل این امر صادق است. معمولا در هنگام جستجوی نتایج نرخ های بالاتر در قسمت بالا نشان داده میشوند و گاهی اوقات آن قیمت ها در مقایسه با سایر گزینه ها بیشتر از هتل های دیگر هست. و قبول داریم که پیدا کردن یک گزینه مفید سخت هست به خصوص وقتی که موتور جستجو بخواهد کمک کند تا بهترین هتل با بهترین نرخ را جستجو کنید. و در کل دیدگاه این سایت خوب هست.
گزینه مرتب سازی بر اساس قیمت در بالای سایت در یک کادر خاکستری رنگ هست. و تا زمانی که شما مایل به بررسی قیمت ها هستید ، کایاک گزینه های قوی و قابل مقایسه ای را به شما میدهد. 
 
مراحل جستجو و رزرو هتل از این سایت
جالب است بدانید که سایت کایاک هم توسط هلدینگ بوکینگ عملیاتش پردازش میشود.
ابتدا پس از وارد شدن به سایت در قسمت بالای سایت کادر های خاکستری رنگی هستند که مقصد مورد نظر و تاریخ را وارد میکنید و پس از آن نتایج مختلف طبق موارد بالا که ذکر شد به شما نشان داده میشود.
شروع قیمت ها را برایتان ارائه میدهد و در نهایت گزینه مطلوبتان را انتخاب میکنید و شما را به سایت بوکینگ وارد میکند در این سایت هم پرداخت آنی از کارت وجود دارد و هم رزرو که شما پس از رسیدن به هتل وجه تان را نقدی پرداخت میکنید در واقع این مورد بستگی به شرایط و قوانین آن هتل دارد.  در نهایت با وارد کردن اطلاعات کارت پرداخت بین المللی تان رزرو و یا پرداخت را به راحتی میتوانید انجام بدهید. 
 
منبع: سایت کایاک
مترجم:پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/06/30

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.