جستجوی هتل تریپ ادوایزر و رزرو آنلاین

رزرو هتل آنلاین

 
تریپ ادوایزر
 
امروزه برای سفر کردن به نقاط مختلف دنیا گزینه های بسیاری در اختیار هست تا بتوانیم بهترین برنامه ریزی را برای سفر چه تفریحی و یا کاری داشته باشیم.
همانند شرکت هتل کمباین ، سیستم جستجوی هتل تریپ ادوایزر تعدادی از بهترین هتلها با رنج قیمت های مختلف را به صورت لیست به شما ارائه میدهد. این امکان دقیقا برای عملکرد جستجوی عمومی تریپ ادوایزر ساخته شده است. و به شما اجازه میدهد تا لیست وسیعی از جستجو ها را در مرورگر وبسایت داشته باشید و بعد اقدام به رزرو هتل کنید. لیست اولیه ای که از نتایج جستجوی هتل ها به شما میدهد کمترین قیمت ها را ارائه داده و منبع قیمت آن هم نمایش میدهد. به گونه ای که شما میدانید هتل تان در کجا قرار است رزرو بشود.
 
 
 
تریپ ادوایزر مهمترین لیست از هتل ها را از سایت بوکینگ جستجو میکند و حتی آنهایی که کمتر شناخته شده هستند. و در صورت لزوم سایت مخصوص هتل هم ارائه میدهد. شما مستقیما میتوانید از طریق تریپ ادوایزر رزرو خود را انجام دهید. اگر چه که نرخ ها در سایت بوکینگ نشان داده میشود. تریپ ادوایزر از سایت های دیگر مانندآاگودا نتیجه ای جستجو و دریافت نمیکند. به این معنی ست که ثابت شده هیچ سایت برتری برای رزرو هتل وجود ندارد و نتایج جستجو بستگی به مقصد سفر شما دارد. ( تریپ ادوایزر یک سایت مرجع و هوشمند هست . )
بهترین ویژگی : تریپ ادوایزر به کاربران توانایی منحصر به فردی را میدهد تا بتوانند همزمان قیمت چند هتل را از لیست مقایسه و بررسی کنند ودر نهایت اقدام به رزرو نمایند. 

اگر کارت اعتباری دارید که می توانید بطور مستقیم با ای پی های خارجی وارد سایت شده و عملیات رزرو و جستجو را انجام دهید. درصورت عدم داشتن کارتهای اعتباری ویزا یا مستر می توانید از خدمات کیاسان در این بخش ها استفاده نمایید.

منبع: tripadvisor
مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/06

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.