بهترین سایتهای آموزش زبان


معرفی  وب سایت برتر آموزش آنلاین و تعیین سطح زبان

آموزش انگلیسی مقدماتی
مؤثرترین وب سایت های آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی کدامند؟ در این پست 7 تا از بهترین وب سایت ها برای بالا بردن مهارت‌های زبانی را بطور خودآموزبه شما می‌گوییم بعضی از این وب سایت ها با تمرکز بر گرامر، بعضی با تاکید بر یادگیری لغات و برخی هم با تاکید برListening Speaking Writing Reading طراحی شده اند. این وب سایت ها بر اساس لیست معتبر ۳ وب سایت معتبر در حیطه آموزش زبان انگلیسی تدوین شده اند.

شیوه استفاده درست از وب‌سایت‌های
در ابتدا شما باید یه زمان خاص برای یادگیری خود تعیین کنید و به آن پایبند بمانید. مثلا روزانه حتما ۱ ساعت به یادگیری بپردازید و تحت هیچ شرایطی این ۱ ساعت را از زندگی روزمره خود حذف نکنید چون یادگیری بهتر از طریق دفعات زیاد و زمان کم بدست می آید.

از میکروفون در وب سایت هایinteractive که فایل های صوتی دارند استفاده کنید.

حتما واژه‌ها و جملات وب سایت ها را با صدای بلند برای خود تکرار کنید.

بهترین روش یادگیری خودتان را برای یادگیری زبان انگلیسی پیدا کنید

ایرادات  شما در کدام بخش زبان است؟ (گرامر، بخاطرسپاری لغات … ؟) روی آن تمرکز کنید.

و اما لیست وب سایت ها:

وب سایتBritish Council

این وب سایت رایگان و با داشتن اپلیکیشن بسیار جامع به سه بخش آموزش زبان بزرگسالان، نوجوانان و کودکان دارد. هر بخش شامل یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدیو، بازی و پادکست‌ها می‌باشد و عمدتاً با سرگرمی همراه است.

وب سایتDuolingo
وب سایت معروف دولینگو به شما کمک می کند تا لغات و گرامر جدید را به بطور رایگان و با مطالب کاربردی و آسان و موضوعات جدا شده به کمک معماها یا سرگرمی یاد بگیرید. نکته مهم دیگردر مورد این وب سایت این است که برای تقویت لهجه یا تلفظ شما مناسب است.

وب سایت بیاموز
تا وقتی بخواهید واژگان را با تلفظ و اصلا زبان را در حد مقدماتی یاد بگیرید، کاملا رایگان است و تلفظ هر واژه را در اختیارتان قرار می دهد.

وب سایتPhrasemix
شیوه آموزش این وب‌سایت به مکالمات روزمره نزدیک تر است و به شما در یادگیری لغات در قالب عبارات کمک می کند.

وب سایتEnglishCentral
این سایت با داشتن اپلیکیشن برخی دروس در این وب سایت رایگان است و برخی دیگر را باید پول پرداخت کنید. کلمات و واژگان جدید در این وب سایت با یک دسته واژگان مترادف تعریف می شوند که باعث یادگیری همزمان چند کلمه خواهد شد.

وب سایتEasyworldofenglish
یک وب سایت با ظاهری ساده که تقویت گرامر، کلمات،Reading  وListening دارد و می‌توان براحتی از آن بهره‌مند شد. یک دیکشنری تصویری دارد که لغالت را از طریق آن به آسانی آموزش میدهد.

وب سایتcdlponlin
در این وب‌سایت به ویدیوهای شنیدای با موضوعات متفاوت، اخبار، موسیقی و … بپردازید. این وب سایت که دارای دسته بندی های متعددی در صفحه اول است جنبه شنیداری و گفتاری زبان را در شما تقویت می کند و پس از هر درس سوالاتی مطرح می کند که باید به آنها پاسخ دهید.

Sprachcaffe
سایت اسپراچ کافی بدلیل داشتن شبکه بین المللی مدارس زبان‌اش که تست های سریع، رایگان و مهارتی عرضه می‌کند، شناخته شده است. برای شرکت در این تست‌ها باید یک فرایند ثبت نام مختصری را طی کنید، پس از آن فورا به طور رایگان می‌توانید در تستها شرکت نمایید. این سایت تست هایی برای هفت زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، عربی و چینی ارائه می دهد.

Berlitz
برای امتحان مهارت شنیداری خود از این سایت استفاده کنید. در این صورت سایت برلیتز راه حل مناسبی است.برلیتز یک شرکت آموزش زبان است که تست‌های مهارتی رایگان آنلاین برای ارزیابی دانش زبان به شما ارائه می‌دهد. همه کاری که باید انجام دهید این است که دراین سایت ثبت نام کنید و شروع کنید.هر تست حاوی 70 سوال است و باید ظرف 30 دقیقه پاسخ داده شود.

Language Testing International
این سایت بر صدورمدارک مهارت های زبانی از طریق برگزاری آزمون تمرکز دارد. با شرکت در آزمون این سایت می‌توانید گواهینامه زبان از مؤسسه آمریکایی آموزش زبان‌های خارجی( ACTFL) دریافت کنید، که قطعاً میتواند نقطه قوت مفیدی در رزومه شما باشد. این سایت گواهینامه‌هایی به 100 زبان مختلف ارائه می‌دهد.

☘️برای پرداخت هزینه های آنلاین با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آتوسا شیخاوندی
 
  ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/02/07

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.