بهترین اپ‌ها و سایتهای آموزش زبان


دولینگو
این اپلیکیشن با آموزش 35 زبان به تقویت مهارت‌های گفتار، درک مطلب، شنیدن و نوشتن کمک، و ساختار لازم برای برقراری ارتباط با زبان‌های دیگر را ایجاد می‌کند. اپلیکیشن زبان انگلیسی دولینگو رایگان بوده و شما می‌توانید با نحوه آموزش آن به سادگی هم سرگرم شوید و هم زبان بیاموزید. توضیحات هر درس نیز به کلمات و موضوعات اصلی پرداخته که ساده و آسان‌اند. در این برنامه از راه آموخته‌هایتان گرامر را درک خواهید کرد. شما میتوانید این اپ را در هر دستگاه اندروید، iOS، ویندوز نصب کنید
آیا ثبت نام در آزمون دولینگو به‌صرفه است؟

هزینه ثبت نام در آزمون‌های تافلiBT    و آیلتس حدود ۲۵۰ تا ۲۶۵ دلار است؛ در حالی‌که هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین دولینگو تنها ۵۹ دلار است. پس هزینه آزمون آنلاین دولینگو در مقایسه با هزینه ثبت نام در آزمون‌های آیلتس و تافل بصرفه است.
نمره دهی
همان‌طور که می‌دانید آزمون زبان انگلیسیDuolingo با هدف ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی و سنجش مهارت‌هایWriting ،Speaking ،Reading وListening طراحی شده است. نمره دولینگو عددی بین ۱۰ تا ۱۶۰ است و به ازای هر سؤال صحیح ۵ امتیاز دریافت می‌کنید.
نمرات هر چهار بخش به صورت جداگانه محاسبه شده و به صورت گزارش در کارنامه‌تان ذکر می‌شود. گفتنی است معیار و نحوه نمره‌دهی آزمون آنلاین دولینگو مطابق با چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان‌ها(CEFR) اندازه‌گیری می‌شود که استانداردی بین‌المللی برای سنجش مهارت‌های زبانی است.
نحوه ثبت‌نام در آزمونDuolingo
جهت ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو لازم است اول به سایتDuolingo مراجعه کرده و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. برای ثبت نام در آزمون آنلاین دولینگو باید مدارکتان را ارائه دهید و هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. پرداخت هزینه ثبت نام آزمونDuolingo از طریق کارت‌های اعتباری  ویزا کارت و مستر کارت انجام می‌شود.برای پرداخت هزینه دولینگو به کیاسان‌کارت مراجعه کنید.

اپ آموزش زبانBabbel
اپلیکیشنBabbel توسط کارشناسان و اساتید آموزش زبان طراحی شده است و بصورت رایگان در اختیار زبان‌آموزان قرار گرفته است. این برنامه  ابتدا سعی در تقویت مهارت مکالمه کاربران دارد. این برنامه بیش از ۶۰۰۰ دوره آموزشی در بیش از ۶۰۰۰۰ جلسه درس ارائه می‌دهد و در دو سیستم‌عامل اندروید وiOS در دسترس است. درس‌های این برنامه و فقط به ۱۰ تا ۱۵ دقیقه تمرین در روز نیاز دارند. این برنامه تمرین‌های خاصی را برای تقویت در بخش گفتاری و شنیداری و نوشتاری در نظر گرفته است؛ و دروس به دو سطح آسان و دشوار تقسیم شده‌اند که می‌توانند به شما در حرفه‌ای‌تر شدن کمک زیادی کنند.

دریافت گواهی رسمی از آموزش اپلیکیشنیBusuu
اپلیکیشنبهترین اپ 2018Busuu با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در پلتفرم‌های مختلف از جمله اندروید وiOS است . طی تحقیقات منتشرشده، یک دوره ۲۲ساعته این اپلیکیشن،  برابر با یک ترم کلاس زبان می‌باشد.
این اپلیکیشن دارای یک شبکه اجتماعی برای زبان‌آموزان در تمام جهان است که ارتباط و دوست‌یابی برای یادگیری بهتر و عمیق‌تر را ممکن کرده است. افراد با تمرین و تکرار زبان‌ها با کمک افراد بومی می‌توانند سطح زبانی‌شان را تقویت کنند. علاوه بر این، هوش مصنوعی به کار رفته در این برنامه، می‌تواند زمان آموزش‌ها را بر اساس عملکرد فرد افزایش یا کاهش دهد.از نکات ویژه این اپلیکیشن که در هیچ اپلیکیشن دیگری وجود ندارد، اعطای گواهی رسمی به افرادی‌ست که نمره معقولی در آزمون‌ها کسب کنند. این کار با همکاری سازمان تحصیلیMcGraw Hill انجام می‌شود.
هزینه‌ها
حساب رایگان دارای محدودیت های زیادی است، اما اگر از busuuفقط جهت تمرین واژگان با فلش کارت برای یک زبان استفاده کنید، به اندازه کافی مناسب است.
این درحالی است که با حساب پریمیوم در سایت  Busuu می توانید هر تعداد زبان موجود را که می خواهید مطالعه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود که از تعداد بیشتری از کارت های زبان به صورت مرتب استفاده نمایید. تمرینات گرامری، آزمون ها و بازخورد سایر کاربران همه با Premiumهمراه هستند، ضمن آنکه توانایی بارگیری دروس در دستگاه های تلفن همراه را دارند تا بتوانید هنگام آفلاین بودن به مطالعه و یادگیری بپردازید.
busuu Premiumقیمت مناسبی دارد. وقتی برای اشتراک یک ساله پرداخت می کنید، هزینه آن 69.99 دلار است که معادل 5.83 دلار در ماه می باشد. گزینه دیگر پرداخت هزینه اشتراک دو ساله در ازای پرداخت 119.99 دلار و معادل 4.99 دلار در ماه است، که البته ممکن است کاربران تمایل نداشته باشند که به مدت دو سال به یادگیری زبان بپردازند.یک گزینه شش ماهه برای busuuPremiumبا قیمت 59.99 دلار در دسترس است که معادل 9.99 دلار در ماه بوده و هزینه آن کمی بالا است . سایت Busuu دارای برنامه‌های درسی بهترو تمرینات مناسب‌تری است.

اپلیکیشنMemrise
برای سطوح مبتدی تا پیشرفته- بیشتر برای یادگیری کلمات و عبارات رایج کاربرد دارد.این نرم‌افزار بر یادگیری 3 مهارت ساخته شده است: یادگیری واژگان و عبارات، فهم جملات انگلیسی زبانان موقع مکالمه و چت کردن با دیگران. این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و هم در سیستم اندروید و هم در سیستم آیفون قابل استفاده است و به تقویت زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، و آلمانی کمک زیادی می کند.

Rosetta Stone Ltd
از بهترین، محبوب ترین و کاربردی‌ترین نرم افزارهای آموزش زبان برای دستگاه های اندرویدی است که توسط استودیویRosetta Stone Ltd به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای در گوگل پلی عرضه شده است به گونه ای که برای باز شدن قابلیت های دیگرش حدود 200 دلار باید پرداخت کنید . با این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ای آموزش زبان انگلیسی، فارسی، اسپانیایی، فرانسوی و 15 زبان زنده دنیا را به دو صورت تصویری و صوتی فرا بگیرید. نحوه آموزش زبان در برنامه رزتا استون به گونه ای است که هر واژه و وسیله به صورت تصویری به شما آموزش داده  و در پایان هر آموزش از شما امتحان گرفته می شود تا در ذهنتان به صورتی خارق العاده تثبیت گردد. شیوه کار نرم افزار به گونه‌ای است که چندین تصویر را برای شما به نمایش می گذارد و از شما می خواهد از میان تصاویر برای کلمه ذکر شده انتخاب کنید.

برخی از ویژگی ها و امکاناتLearn Languages: Rosetta Stone اندروید:

•      امکان فراگیری 19 زبان زنده دنیا

•      دسترسی به آموزش در هر مکان

•      آموزش تصویری زبان های زنده دنیا

•      لول بندی درس ها برای فراگیری کامل

•      محیط کاربری ساده و بدون تبلیغات

 

بهترین وب سایت‌های آموزش زبان انگلیسی

۱- وب‌سایتBBC Learning English
یکی از وب‌سایت‌های مرجع برای یادگیری زبان انگلیسیBBC Learning English است که از کیفیت محتوایی و بصری بی‌نظیری برخوردار است. محتوای وب‌سایت مذکور برای کاربران متوسط و پیشرفته کاربرد بیشتری دارد اما اخیراً دوره‌هایی برای مبتدی‌ها نیز درنظر گرفته شده و امکان تعیین سطح را در اختیار زبان آموزان قرار داده است.

در وب‌سایتBBC Learning English با استفاده از ویدئوها و اخبار رادیویی می‌توانید زبان انگلیسی یاد بگیرید که شامل واژه‌ها و تلفظ و دستور زبان نیز می‌شود. در این وب‌سایت بخش‌های زیادی برای یادگیری مهارت‌های مختلف زبانی به‌همراه امتحان گنجانده شده و دوره‌ها و داستان‌های ویژه‌ی کودکان نیز با محتوای تصویری جذاب وجود دارد. همچنین اپلیکیشن‌هایی برای استفاده در اندروید وiOS  نیزعرضه شده‌اند.

۲- وب‌سایتBritish Council
وب‌سایتBritish Council’s LearnEnglish با دوره‌های تعاملی، فیلم، بازی و پادکست امکان فراگیری زبان برای سطوح مختلف را ایجاد کرده است . این وب‌سایت بخش‌های متفاوتی دارد که برای افزایش مهارت در قسمت های مختلف است و شامل دوره‌های آنلاین، مهارت‌های چهارگانه زبان، گرامر، لغت، انگلیسی تجاری، انگلیسی عمومی، سطوح مختلف انگلیسی و رویدادهای اجتماعی می‌شود. هریک از این بخش‌ها دارای زیرمجموعه‌های دیگری است که صدها و شاید هزاران محتوای کاربردی و جذاب را برای یادگیری زبان انگلیسی در خود جای داده‌‌اند و شما می‌توانید باتوجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید.
خوشبختانه اکثر قابلیت‌های وب‌سایتBritish Council رایگان است و کاربران ایرانی امکان استفاده از آن‌ها را دارند. همچنین، British Council اپلیکیشن‌های مختلفی را برای یادگرفتن مهارت‌های زبان انگلیسی طراحی کرده است که می‌توانید آن‌ها را دانلود و نصب کنید.

-3وب‌سایتCambridge English
وب‌سایتCambridge English یکی از محبوب‌ترین منابع برای فراگیرانی است که تصمیم دارند در آزمون‌هایCambridge شرکت کنند یا زبان عمومی را فرا بگیرند. وب‌سایت مذکور گزینه‌های فراوانی شامل ۱۷۶ فعالیت مختلف برای یادگیری زبان انگلیسی دارد و امکان تقویت مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن، گفتن، گرامر و لغت را برای کاربران فراهم می‌کند. هر کدام از فعالیت‌ها حداکثر طی ۱۰ دقیقه انجام می‌شود و به‌تدریج مهارت‌های جداگانه‌ی زبان انگلیسی را تقویت می‌کند.
فعالیت‌های مذکور در موضوعات و سطوح مختلف طبقه‌بندی شده‌اند و شما می‌توانید براساس نیازتان، فعالیت مدنظرتان را انتخاب کنید و انجام دهید. برخلاف وب‌سایتBBC Learning English که پیش‌تر معرفی شد، Cambridge English روی زبان انگلیسی آکادمیک و رسمی متمرکز است و برای شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی مناسب‌تر خواهد بود.
از دیگر قابلیت‌هایCambridge English می‌توان به آزمون‌های رایگان زبان انگلیسی و دوره‌ها و محتوای متعدد برای یادگیری زبان و محتوای نمونه برای آماده‌سازی برای شرکت در آزمون‌های کمبریج اشاره کرد.

۴- وب‌سایتTED
در این وب‌سایت سخنرانی‌های مختلف آموزشی از سراسر جهان موسوم به تِد تاک(TED Talk) در موضوعات مختلفی مثل علم و دانش و طبیعت و روانشناسی و سایر موارد قرار می‌گیرد.

بیشتر سخنرانی‌ها و ارائه‌های داخل وب‌سایتTED توسط سخنرانان بومی و به‌زبان اصلی ضبط شده‌اند و واژه های زیادی انگلیسی در آن‌ها به‌کاررفته است. هنگام استفاده از این وب‌سایت، بهتر است ابتدا فیلم‌ها و موضوعات موردعلاقه‌ی خودتان را پیدا کنید و چندین مرتبه هر فیلم را مشاهده و لغات جدید را یادداشت و معانی‌شان را پیدا کنید. همچنین، می‌توانید در ابتدا فیلم‌ها را با زیرنویس فارسی و انگلیسی مشاهده کنید و به‌تدریج زیرنویس‌ها را حذف کنید.
خوشبختانه، مدتی است وب‌سایتTED اپلیکیشن‌هایی مخصوص خود را برای اندروید وiOS نیز آماده کرده است .

5- وب‌سایتNews in Levels
وب‌سایتNews in Levels یک سایت فوق‌العاده برای دسترسی به اخبار ژورنالیستی انگلیسی در سه‌سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته است. برای استفاده از این وب‌سایت کافی است خبر موردعلاقه‌ی خود را انتخاب و یکی از سطوح ۱ تا ۳ را انتخاب کنید. اگر درباره‌ی سطح زبانی‌تان مطمئن نیستید، بهتر است ابتدا از سطح ۱ شروع کنید و سپس سایر سطوح را امتحان کنید.
News in Levelsامکان خواندن اخبار متنی و مشاهده‌ی فیلم‌های خبری را فراهم و لغات مهم و سخت را در متون علامت‌گذاری می‌کند. همچنین، امکان بررسی درک مطلب ازطریق پاسخ‌گویی به سؤالات هر خبر وجود دارد. اخبار موجود در وب‌سایت مذکور به‌طور روزانه به‌روز می‌شوند و می‌تواند منبع خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.

 

 

☘️برای پرداخت هزینه های آنلاین  با ما در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/05/01

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.