اکانت گیم در سایت و خرید اکانت

G2G

خرید و فروش اکانت گیم در وب سایت G2G
 
در حال حاضر بازیهای رایانه ای  و به عبارتی  گیم، در میان افرادزیادی از گروههای سنی متفاوت و در تمامی دنیا، جذابیت زیادی  دارا است. علاوه بر این نکته،  گیمرهای حرفه ای، این راه رابرای کسب درآمد ارزی انتخاب میکنند و توانسته اند درآمدهای قابل توجهی را به دست آورند. خرید و فروش اکانت گیم در وب سایت G2G ، می برای شما منبع ارزی خوبی باشد 
این وبسایت مسیر اتصال گیمرهای حرفه ای و معاملات اکانت بازی به حساب می آید و راهی برای کسب درآمد ارزی را برای  این  افراد فراهم کرده است.
 
 نکاتی درباره سایت G2G
 
این سایت از سال 2013 فعالیت  خود را آغازنمود. هدف اصلی این سایت، ایجاد محیطی ایمن برای بازیکنان و گیمرهای حرفه ای هست تا بتوانند اکانت بازی و عواملی که برای بازی خود احتیاج دارند را با سایر گیمرها مبادله نمایند. خرید و فروش اکانت در این سایت به دلیل اعتبار و پیشینه ای این سایت، مورد استقبال گیمرهای حرفه می باشد .
نکته: روش پرداخت سایت G2G بوسیله 22 ارز رایج دنیا می باشد و این موضوع این سایت را به یکی از سایت های معتبر و پیشرو در تجارت الکترونیک در حوزه گیم تبدیل نموده .
شخصی به نام کن چی تاسیس کننده این سایت بوده که با ابداع این ایده هیجان انگیز سایت G2G را ایجاد نمود.
 
اهداف اصلی سایت G2G
 
این سایت بااین  هدف تاسیس شده که، به یکی از قدرت های جهان در زمینه گیم تبدیل شود و با ابداع راه کارهای مناسب، همواره تلاش نموده تا به هدف اصلی خود برسد. 
این سایت حضور فعالی در شبکه های اجتماعی یوتیوب و فیسبوک، داشته و باعث جلب توجه مخاطبان زیادی شده و با این روش به نامی آشنا و قابل اعتماد در گیم تبدیل شده است . شاخص های ممتاز سایت G2G کمک کرده است که در زمان کمی به رشد و پیشرفت فراوانی دست پیدا کند و به همین دلیل گیمرهایی که در این سایت فعالیت می کنند، به آسانی می توانند درآمد ارزی قابل توجهی کسب کنند.
 
شاخص های سایت G2G
 
 از جمله شاخص ها ونقاط قوت این سایت می توان به امکانات و تجربه های آنلاینی اشاره کردکه در اختیار گیمرها قرار می گیرد ، همچنین  تنظیم استانداردهای روز در حوزه ارتباطات مجازیشاخص برتر دیگر این سایت است. فعلان در این سایت ، در این حوزه تجربه اجرایی بالایی داشته و به عبارتی حرفه ای هستند. نکته دیگر ایجاد درگاه های متفاوت پرداخت می تواند یکی دیگر از شاخص های برتر این سایت می باشد. 
 
خدمات سایت G2G
 
 سایت  G2Gخدمات و محصولات گوناگونی ارائه می کند  از آن جمله ، خرید و فروش اکانتهای بازی، فروش گلدهای بازی، خریدو فروش موضوعات ارائه شده در بازی ها، خرید خدمات و افزایش قدرت گیمرها در بازی، معاملات انواع  ارزهای مجازی، ارائه کارت بازی و پوشش کامل انواع پرداخت آنلاین جهانی افراد فروشنده و خریدار در سایت میتوان اشاره نمود.
سایت G2G این ویژگی را داراست که  می توانید ازمحصولات و خدمات آن به عنوان خریدار استفاده کرده و همچنین فروش اکانت خود را در این سایت به فروش رسانده و کسب درآمد ارزی در این سایت داشته باشید .
 
فروش در سایت G2G
 
اشخاصی که قصد دارند به عنوان فروشنده در این سایت فعالیت داشته باشند باید با IP ثابتی وارد سایت شوند. در مرحله بعدبا انتخاب sign up در بخش ثبت مشخصات و اطلاعات خود وارد شده سپس. در این قسمت باید شماره تلفن خود را وارد کنند توصیه می شود شماره تلفن مجازی دیگر کشورها  را برای ثبت استفاده نمایند. 
سپس در مرحله بعد با انتخاب request token کد تایید برای شماره تلفن شما فرستاده می شود، با وارد کردن آن کد، تاییدیه آن انجام می شود. با گزینه ذخیره اعتبار و وارد شدن به بخش فروش در G2G که در قسمت بالای صفحه اصلی سایت است وارد بخش فروش می شوید. 
سپس از شما در خواست  می شود که جهت راه ارتباطی میان خریدار و فروشنده، گزینه ای را انتخاب نمایید. می توانید گزینه واتساپ را به عنوان واتساپ بیزنسی، انتخاب کنید . این مسیر ارتباطی  باید مسیری ایمن و مطمئن میان شما خریداران باشد. درمرحله پایانی با ثبت حساب ارزی خود، اکانت شما ساخته شده و می توانید به عنوان فروشنده اکانت های بازی رو به فروش برسانید .
 
روش پرداخت در سایت G2G
 
سایت G2G که از معتبرترین  سایت های گیم است با ارائه اکانت های سطح بالا و پیشرفته و سیستم پرداخت ارزی گوناگون، توانسته خدمات ارزنده ای را به گیمرها و کاربران خود ارائه کمد و فضایی ایمن برای آن ها ایجاد نماید. این سایت خدمات پشتیبانی سطح بالای و با تحول سریع  برای  مشتریان فراهم مینماید، تا منافع فروشنده و خریدار حفظ شود.
 
در صورتی که در این سایت شروع به فعالیت نمودید، بایدحساب پی پال خود یا کارت های اعتباری ارزی را ایجاد نمایید. 
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/09/12

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.