اپل کارت برای پرداخت هزینه ها و صورتحساب ها و پرداخت های حضوری

اپل کارت

اپل کارت
 
enlightenedکاربران اپل که برای اطلاع از صدور کارت اپل ثبت نام کرده بودند ، حال میتوانند از طریق برنامه ولت یا همان کیف پول الکترونیک استفاده کنند و حتی کارت فیزیکی اپل هم سفارش بدهند.
چند روز پس از اعلام مدیرعامل تیم کوك ، شركت اپل راه اندازی اپل کارت راآغاز كرده است. طبق تجربه متیو پانزاریو ، چند روز از کارت استفاده کرده بود تا نوع پرداخت و جایزه هایی که به کارت تعلق میگیرد را امتحان کرده باشد. او اعلام کرده بود که طی سه ماهه سوم سال جاری اپل کارت عرضه میشود.
 
هزاران نفر از کارمندان اپل روزانه از این کارت برای تست کردن از آن استفاده میکنند. روند درخواست این کارت هم ساده است زیرا در کمتر از یک دقیقه پاسخ دریافت میکنید. و به راحتی میتوانید پرداخت حضوری وآنلاین را انجام دهید هم چنین این کارت در پذیرنده های کانتکت لس یا بدون تماس هم کار میکند. 
اپل کارت که با همکاری گلدمن ساکس و مستر کارت ایجاد شده است ، به کاربران وعده می دهد که از طریق ویژگی دیگری که اپل با نام دیلی کش هست اطلاعات پرداختی شان را دریافت می کنند ، بازپرداخت روزانه را نیز دریافت کنند و علاوه بر این هیچ هزینه سالانه ای در بر ندارد هزینه دیر کرد یا هزینه های بیش از حد را شامل نمیشود. کاربران همچنین می توانند اپل کارت نقدی خود را به حساب های بانکی خود انتقال دهند. اگرچه همراه با دو کارت کارت فیزیکی و دیجیتال است ، اما کاربران اپل کارت فقط قادر به دیدن شماره دیجیتال هستند.
 
کارت تیتانیوم فیزیکی برای امکاناتی طراحی شده است که در آن سیستم اپل پی پذیرفته نمیشود. به گزارش شبکه سی نت ، این محصول با طراحی مینیمالیستی اپل همراه است ، در قسمت جلویی که نام شما را نشان می دهد ، یک آرم اپل و تراشه ای ام وی هست و پشت کارت که نشان های گلدمن و مستر کارت را نشان می دهد. برنامه ولت اپل برای پشتیبانی از مشتریان طراحی شده است و هر گونه سوال را پشتیبانی میکند. کاربران نیز میتوانند از سرویس آی مسیج اپل هم کمک بگیرند. 

منبع: اپل
مترجم : پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/09/09

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.