افزایش سقف مسترکارتهای غیرتماسی در کانادا


مستر کارت سقف کارت های contactless  را برای کانادایی ها تا 250 دلار افزایش داده است
 
این اطلاعیه مستقیما توسط مستر کارت اعلام شد و نیز گفت مردم به دنبال شیوه های امن تر برای پرداخت هستند به خصوص این پرداخت های جدید که بدون تماس فیزیکی کارت هست و برای شرایط وجود ویروس کوید 19 موثر میباشد.
 
enlightenedاین اقدام به دنبال اعلامیه های مشابهی ست که توسط مستر کارت منتشر شده به دنبال پیشرفت و ارتقای حدود و مرز ها در پرداخت های امروزی.
مقامات بهداشتی و کسب و کار ها هم به پرداخت های کانتکت لس همه را تشویق می کنند. 
 
مستر کارت بیش از 15 سال هست که روی این پروژه در کانادا فعالیت میکند تا به ثمر برسد. زیرا کانادا به عنوان اولین کشور بدون پول نقد شناخته میشود. با این روند انتظار پیشرفت های بسیاری میرود.
این شرایط به این معنی ست که دارندگان کارت میتوانند با امنیت و سرعت پرداخت های بدون تماس فیزیکی را تجربه کنند و بیش از سقف سابق بتوانند خرید انجام بدهند.
مستر کارت در این زمینه مفتخر هست که میتواند این پروژه را رهبری کند. با توجه به موارد ایمنی و نگرانی های اجتماعی که برای شهروندان کانادا وجود دارد ، آنها این روش را برای پرداخت ارجح میدانند. مستر کارت به دارندگان کارتش این اطمینان خاطر را میدهد که در این زمان سخت بتوانند به راحتی وبا امنیت و آرامش از کارتشان استفاده کنند. 
 
هم چنین به صاحبان کسب  و کارها یادآور میشود که امضاهای الکترونیک برای خرید و فروش و انجام تراکنش ها که توسط دستگاه های پوز فروشگاهی پردازش میشود دیگر نیازی نیست که برای پرداخت های کانتکت لس انجام بشود. 
در نهایت این تلاش مستر کارت برای حمایت از مشتریان و تجار هست. این پلت فرم با وجود کوید 19  با همکاری بنیاد بیل و ملیندا گیتس جهت تسریع بخشیدن به روند کار صورت گرفته است.
125میلیون دلار بودجه هم برای این کار تخصیص یافته است. علاوه بر این کارمندان مستر کارت در سرتا سر جهان در برنامه های کمک های مالی شرکت کرده اند.

منبع: فاین اکسترا
مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/01/17

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.