استقرار مایکروسافت، مسترکارت و ویزا کارت در گیفت سیتی هند


مایکرو سافت ، گوگل ، ویزا و مستر کارت احتمالا پایگاه هایی در گیفت سیتی مستقر کنند
 
yesقرار هست که گیفت سیتی به عنوان یک مرکز فناوری ، پیشرفت و توسعه داده شود.
تکنولوژی جهانی با رهبران پرداخت مثل مایکرو سافت ، گوگل ، ویزا و مستر کارت به زودی ممکن است یک پایگاه تراکنش های مالی در شهر بین المللی تکنولوژی که در غرب هند هست تاسیس کنند.
دولت هند قصد دارد گیفت سیتی را به عنوان یک فناوری پیشرفته توسعه دهد و انتظار می رود به زودی نیز از سیاست فناوری خود پرده برداری کند.
ما در گفتگوهایمان با این شرکت ها در جدیت کامل هستیم. گفته ای از ویجی روپانی دبیر اصلی وزیر امور خارجه گجرات ( غرب هند ) ، در گفتگوی اختصاصی
او هم چنین گفت : چهار شرکت بزرگ فناوری به عنوان کاتالیزور برای جذب سایر شرکت های فنی و فناوری و راه اندازی های جدید به سمت گیف سیتی فعالیت خواهند کرد.
ما می خواهیم بر اساس عملیات خود در گجرات ، و همچنین در اقتصاد هند ، به نوآوری های برتر و راه حل هایی که سرعت بخشیدن به تکامل جامعه بدون پول را پرورش می دهد ، توجه کنیم. نقل قول از راوی آرورا معاون ارشد و مسئول بخش روابط عمومی مستر کارت.
 
مستر کارت در اینجا دارای یک مرکز فناوری هست که بیش از 230 کارمند را در خود جای داده است و بر توسعه برنامه های دیجیتال و موبایل برای فضای پرداخت تمرکز دارد.
گیفت سیتی دارای یک سیستم چند خدمتی ست که با مرکز خدمات مالی بین المللی است و نیز یک مزیت برای افراد اهل فن در این عرصه ی بین المللی است. 
به زودی با سیاست های فاین تک خواهیم آمد ، وی افزود گجرات اولین جایی ست که در کشور سیاست های فناوری ویژه ای را منتشر میکند. 
دولت در تلاش هست تا یک مرکز فن آوری پیشرفته را در سطح شهر گیفت ایجاد کند با همکاری شرکت های توسعه صنعتی در گجرات که از مقدار 1.2 میلیون فوت در حال حاضر 600هزار فوت آن برای زیر ساخت مرکز فناوری اطلاعات ساخته شده است.
 
حرکت بزرگ بعدی ایجاد ایجاد یک مرکز فناوری است زیرا گیفت سیتی وضعیت خاص دیگری دارد. زیرا دفتر نخست وزیر بر تحولات آنجا نظارت جدی دارد.
ما در حال آماده سازی برای ارسال پیشنهادات به گیفت سیتی هستیم که شامل فاین تک ، لیزینگ دریایی و لیزینگ هوایی ست.
 
mailمنبع: economictimes
enlightenedمترجم:پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/08/01

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.