ازبهترین کارتهای کانادایی برای هر موقعیت مالی

مسترکارت مسافرتی

بهترین کارت اعتباری کانادایی برای هر موقعیت مالی
 
enlightenedوقتی بحث کارت های اعتباری به میان می آید ،ظاهرا کانادایی ها اختیارات بی حد و پایانی در این زمینه دارند.
RateSupermarket کانادا ، شیرجه ای عمیق به این موضوع داشته است و با فهرستی از بهترین هایش در 12نوع و دسته به میان آمده است.
همیشه یک راه حل با مقیاسی مشخص چاره ساز نیست به دلیل اینکه یک انتخاب درست به موقعیت و وضعیت شخصی شما برمیگردد. شما برخی مواقع برای پرداختی عجله دارید و یا ممکن هست در حال تلاش برای از بین بردن چاله ای که در اعتبارتان آمده است باشید. 
 
در واقع به نوع زندگی و اهداف شما بستگی دارد ، که ممکن هست شامل سفر رفتن ، پاداش های پرداختی ، هزینه های دانش آموزتان و... غیره باشد و باید ببینید که کدام نوع کارت اعتباری مزایای بیشتری به شما میدهد. این ها گفته هایی از جاکوب بلک ، مدیریت ریت سوپر مارکت کانادا هست.
 
بهترین پاداش ها
با ویزا کارت اینفینیتی شما در سه ماهه اول استفاده از کارت تا مبلغ 2هزار دلار، 10درصد بابت هر خرید را به دست می آورید در واقع به کارت شما برگشت داده میشود.  وبعد 4درصد در ایستگاه های سوخت دریافت میکنید 2درصد بابت پرداخت در داروخانه ها و هزینه سالیانه اولیه ندارد بعد از یکسال ، سالی 99دلار هزینه سالیانه میباشد.
 
بهترین پاداش ها بدون هزینه
اگر شما جوایزی بدون هزینه میخواهید ، در جستجوی مستر کارت آر بی سی باشید. تا مبلغ 6هزار دلار شما 2درصد بابت هر پرداختی را دریافت میکنید در سال اول ، و بعد از یکسال این مقدار به 1درصد کاهش پیدا میکند. و نیم درصد هم بابت تمامی پرداخت ها در هر جا.
 
بهترین برای داشتن موجودی 
بانک ملی سینکرو نرخ های جذابی را برای مستر کارت ارائه نکرده است ، نرخ های متنوعی وجود دارد که هر کدام بستگی به شرایط خاصی دارند معمولا کمتر از 4درصد نیست. البته که نرخ ها هم نوسان دارد-شانسی که شما دارید سود کمتری پرداخت میکنید. هزینه سالیانه هم 35 دلار هست.
 
بهترین کارت برای انتقال موجودی
این نوع از کارت برای کسانی که زمان اضافی و بیشتری برای پرداخت بدهی های خود و اعتبارشان میخواهند ایده آل میباشد. ام بی ان ای ترو لاین مستر کارت به شما اجازه انتقال تا 3درصد از مانده حسابتان را میدهد. برای 10ماه ابتدایی هم هیچ سودی نمیپردازید. و هزینه سالیانه هم ندارد.
 
بهترین برای ساختن اعتبار
کارت اعتباری ویزا هوم تراست سکیور برای افرادی که بد اعتبار هستند مناسب میباشد. این کارت امنی هست و شما میتوانید مبلغ 500دلار را دپوزیت داشته باشید. شما برای ساختن مجدد اعتبارتان میتوانید با این ویزا کارت هر جایی که آن را مورد پذیرش قرار میدهد، کارتان را آغاز کنید. و مشکلی هم نخواهید داشت زیرا سیستم چک کردن اعتباری وجود ندارد. هزینه سالیانه 59 دلار هست اما میتوانید ماهانه هم پرداخت کنید.
 
بهترین برای دانش آموزان
کارت بی ام او اس پی سی تا زمان سه ماه و تا مبلغ 2هزار دلار 5درصد از مبلغ پرداخت ها را برای دانش آموزان برمیگرداند. امتیاز ویژه ای که برای اعضای دانش آمور در نظر گرفته شده ، در بیش از 450 فروشگاه و نمایندگی برند ها مثل آدیداس و اولد نوی تخفیف وجود دارد. این کارت هزینه سالیانه هم ندارد. 
 
بهترین برای هزینه های سفر
سی آی بی سی اونچورا اینفینیتی کارت امتیازش برای رزرو کردن هتل و برنامه سفر ، خرید کالا ، کارت هدیه و کمک های خیریه میباشد. هم چنین در سفر میتوانید از فروشگاه های خوار و بار ایستگاه های سوخت و داروخانه استفاده کنید که 1.5درصدش را به شما میدهد. و نیز 2امتیاز بابت رزرو از مرکز سی ای بی سی دریافت میکنید. و برای دیگر پرداخت ها هم 1درصد دریافت میکنید. این امتیازات هیچ گاه منقضی نمیشوند. هزینه های دیگر مانند رفت و آمد به فرودگاه هم میتوانید پرداخت کنید. هزینه سالیانه هم معادل 120دلار میباشد.
 
بهترین کارت برای مواد غذایی
کارت اعتباری کوبالت آمریکن اکسپرس بابت هر دلار خرج کردن در رستوران ها ، بار، فروشگاه مواد غذایی و خوار و بار و خدمات ارسال غذا 5امتیاز دریافت میکنید.  2درصد هم بابت استفاده از جایگاه های سوخت و رفت و آمد و هزینه عوارض سفر کش بک دارید. شما میتوانید در دیگر مکان ها هم از کارت استفاده کنید که شامل خرید از خرده فروشان هم میشود. هزینه سالیانه 120 دلار هست که میتوانید ماهانه 10 دلار هم پرداخت کنید.
 
بهترین کارت برای فروشگاه
انتخاب مدیر بخش مالی مستر کارت ، مدل ورد الیت هست و برای افرادی ست که از فروشگاه های خرده فروش وابسته مانند لاب لاز ، فور شنس ، جو فرش و شاپرز دراگ مارت خرید میکنند. این کارت به شما اجازه میدهدتا امتیازات پی سی اوپتیمم خود را افزایش دهید. که به صورت اتوماتیک با حساب شما تنظیم میشود. شما با این کارت امکان خرید بیشتری از خرده فروشان دارید. مثلا برای زمان محدودی ، اگر شما از ریت سوپر مارکت خرید کنید یک کارت هدیه 100 دلاری دریافت میکنید. 
 
بهترین کارت پری پید
در این قسمت ویزا کارت کوهو پری پید برنده ست. مانند یک کارت نقدی کار میکند ، و اما هر جایی هم که ویزا مورد پذیرش باشد کار میکند. و به ذخیره کردن پول شما کمک میکند تا پرداخت هایی نزدیک به مبلغ 1تا 10 دلار داشته باشید. و بابت کش بک هم نیم درصد میباشد. 

mailبرای اخذ کارتهای مسافرتی یا کارتهای دبیت کافی است با ما در تماس باشید.
 
 
منبع: ca.finance
مترجم : پریسا ربیعی
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/26

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.