آیا ویزاکارت های نقدی فقط برای خرید هستند ؟

شرکت ویزا کارت

 
آیا ویزا فقط برای خرید هست ؟
ویزا شرکت خوبی ست ، اما قیمت سهامش بالاست!!
به عنوان یک سرمایه گذار ، ما باید هنگامی که قیمت ها بالا هست مراقب باشیم. پردازش پرداخت های سنگین ویزا بیش از 24 درصد به تنهایی در امسال افزایش داشته است و تقریبا از سال 2017 به بعد هم 2برابر شده است. 
این روند سریعی ست. پس میریم که تمرکزی داشته باشیم روی عملیات شرکت ویزا و ارزش واقعی آن و اینکه چگونه هنوز تا به امروز خرید ها ادامه داشته است.
ما اثرات زیادی روی پول نقد داریم ، دنیا پر از اسکناس های سبز رنگی برای مبادلات و پرداخت هست و همینطور وسایلی ( الکترونیکی) برای پرداخت ها دیجیتالی. این مناقشات در سال 2016 بر اثر کمتر شدن پول نقد به وجود آمدزمانی که کلیه پرداخت ها به وسیله کارت ها صورت گرفت. و این تحقیقات هم توسط موسسه یورو مانیتور انجام شد. 
به طور شگفت آوری ویزا به عنوان یک برند برتر در جهان توسط کارت ها شناخته تر شد و شاهد رشد بسیار بالایی در تراکنش ها طی چند سال گذشته بود که میزان 124میلیارد در سراسر جهان هست تا سال 2018 البته و 111 میلیارد افزایش هم در سال قبل و 83میلیارد هم برای سال 2016.
پیشرفت این شرکت هم چنان در حال افزایش هست به خصوص از سه ماهه اول سال ، و همینطور درآمد این شرکت. درصد های اخیر : 8درصد به نسبت سال قبل که مقدار 5.5میلیارد دلار میشود با مبلغ درآمد پیشرفته 17درصد.
این نتایج هم با تخمین تحلیل گران گفته شده است. به عبارت دیگر ، کسانی که رشد ویزا را دنبال میکنند رشد منظم دو رقمی را برای این شرکت پیش بینی میکنند. 
 
مزایا :
ما هیچ وقت از گفتن این نتایج و اخبار خسته نمیشویم ، اما با هشدارهای موجود هم عملکرد گذشته نمیتواند عامل پیش بینی برای آینده باشد. اما با حس اعتماد به نفسی هم که دارم میتوانم پیشرفت آینده ویزا را هم ببینم. چنگ با پول نقد معکوس نخواهد شد ، این ویزا هست که کارت ها را رهبری میکند.
بعد از شایع شدن معاملات غیر نقدی ، پس باید ویزا هم چنان رشدش را داشته باشد به گفته تحلیل گران یاهو میزان رشد 2رقمی هست و آنها انتطار دارند درسال مالی جاری 11درصد افزایش وجود داشته باشد در مقایسه با سال 2018 . سود تقسیمیهم به میزان 15 درصد افزایش داشته باشد.
 
در تئوری گران.....
نسبت پیش بینی برای سهام بیش از 26درصد هست با تخمین رشد 15درصد که بیش از حد انتظار بود. طبق نظر ای پی اس. 
با این حال ارزیابی ها همه چیز نیستند. اقتصاد جهانی و روند پرداخت کلی به خوبی در مورد ویزا (به عنوان آنها برای میدان، اما این مقاله برای زمان دیگری است). به عنوان یکی از ژنرال های منجر به جنگ در نقدی، ویزا جایی برای پیشرفت نداشت، بنابراین من انتظار داشتم بیش از چند سال از رشد ادانه داشته باشد.
 
من همچنین معتقدم که ویزا با سهامداران نهادی و فردی باقی خواهد ماند. این یک بازی عالی است و احتمالا باقی خواهد ماند. ارزیابی ها یک چیز می گویند؛ و شهود من یک نفر دیگر را شگفت زده می کند. با نگاه کردن به اعداد، ویزا همچنان بسیار شبیه یک خرید برای من است.
 
منبع : fool.com
مترجم: پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/24

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.