آمريکا با اسرائيل درباره حضور ايران در سوريه هم عقيده است

آمريکا با اسرائيل درباره حضور ايران در سوريه هم عقيده است

 

 به گزارش العالم، «دیوید فریدمن» سفیر جدید آمریکا در تل‌آویو می‌گوید موضع واشنگتن در قبال نقش ایران در سوریه با موضع اسرائیل یکسان است.
به گزارش آریا بازار به نقل از تسنیم، وی در اولین مصاحبه مطبوعاتی‌اش از زمان حضور در تل‌آویو، به روزنامه «جروزالم‌پست» گفت واشنگتن نسبت به نظرات تیم امنیتی که دو هفته پیش به رهبری «یوسی کوهن» رئیس موساد راهی واشنگتن شده بود، «فوق‌العاده پذیرا» بوده است.
این هیئت قرار بود در مورد نقش ایران در سوریه با مقامات آمریکایی رایزنی کند. رسانه‌های اسرائیلی این سفر را ناموفق ارزیابی کرده و نوشته بودند که واشنگتن از نظرات تیم اسرائیلی استقبال نکرده است.
با این حال، فریدمن گفته است: «روشن است که آن‌ها [مقامات آمریکا] با این عقیده موافق هستند که خلأ ناشی از شکست داعش، نباید به حضور پایگاه‌های نظامی ایران منجر شود.»
او با بیان اینکه بحث در مورد نحوه رسیدن به «نتیجه درست» همچنان در جریان است، افزود: «فکر می‌کنم آمریکایی‌ها کاملا از اهداف اسرائیل حمایت می‌کنند.»
وی هرچند از تشریح اینکه چطور می‌توان موجب خروج ایران از سوریه شد، خودداری کرد، اما گفت: «اما حداقل می‌توان به طور کلی گفت که آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها هم عقیده هستند.» 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1396/06/09

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.