آشنایی با 5 سایت ارائه خدمات ارزی


آشنایی با 5 سایت ارائه خدمات ارزی

امروزه در خرید از سایت‌های متفاوت، موقع  پرداخت وجه، درگاهی معرفی می‌شود تا مشتریان به راحتی بتوانند هزینه را از راه دور بپردازند. برای همین سایت کیاسان‌کارت، 5 سایت‌ مهم را که درگاه پرداخت ارزی را که خدمات ارائه می‌دهند، به شما معرفی می‌کند.

برای انتخاب یک درگاه پرداخت ارزی به چه نکاتی باید دقت کرد؟

در انتخاب یک درگاه پرداخت ارزی مواردی هست که توجه به آن‌ها پیش از پرداخت هر گونه وجهی، توصیه می‌شود.

امنیت

امنیت در دنیای مجازی جزو مهم‌ترین موارد است؛ پس توصیه می‌شود ازسایت‌ها و درگاه‌های پرداختی استفاده کنید که امنیت پول و مشخصات شما را کاملاً حفظ کند.

سرعت عملیات تراکنش

سرعت انجام عملیات پرداختی قطعاً در میزان رضایت مشتری تأثیر مستقیمی دارد. در انتخاب نوع درگاه برای فعالیت خود توجه به این مورد موجب افزایش کاربران شده و تسریع در تراکنش‌ها، آن‌ها را ترغیب به دنبال کردن کسب و کار و سایت شما خواهد کرد.

کارمزد

همه سایت‌های پرداخت،بخشی از وجه معامله را به عنوان کارمزد و ارائه خدمات کسر می‌کنند؛ البته این مبلغ برای هر درگاه متفاوت تعریف شده است. قبل از انتخاب درگاه پرداخت ارزی، ابتدا باید تمامی این هزینه‌ها را محاسبه کنید تا با مبالغ بالای پرداخت روبرو نشوید.

نحوه انتخاب روش پرداخت

مشتریان روش‌های ساده‌ای را برای پرداخت انتخاب می‌کنند. اگر برای کسب و کار خود به دنبال درگاه پرداخت ارزی هستید، توصیه می‌شود درگاهی را انتخاب کنید که چند شیوه متفاوت را برای پرداخت در اختیار شما قرار میدهد؛ در این صورت، کاربر برای پرداخت، می تواند گزینه های متفاوتی را انتخاب کند.

پلتفرم انتخابی

برخی از سایت‌های درگاه پرداخت، ویژگی سازگاری با پلتفرم سایت مورد نظر را دارند. اگر هم درگاهی منتخب شما که این ویژگی را دارا نبود، هنگام انتخاب درگاه برای سایت خود، سعی کنید درگاه هماهنگ با پلتفرم سایت خود داشته باشید. این تناسب و هماهنگی از هر حیث در جذب مخاطب مؤثر است.

5 سایت معتبر برای ارائه درگاه پرداخت ارزی

سایت‌های مختلفی برای ارائه خدمات ارزی به ویژه درگاه پرداخت ارزی برای فعالیت‌های اینترنتی وجود دارد. با توجه به مواردی که در قسمت قبل گفته شدند، 5 سایت معتبر ارائه درگاه پرداخت ارزی را که تا به امروز بسیار موفق عمل کرده‌اند، معرفی می‌کنیم.

آمازون پی (Amazon Payments)

یکی از برترین و امن‌ترین سایت‌های پرداخت ارزی، آمازون (Amazon Payments) می‌باشد. این سایت، هم برای فروشندگان و هم برای خریداران قابل دستیابی است.

درگاه آمازون پی در حدود 8 کشور در سراسر دنیا، برای استفاده فعالان مشاغل اینترنتی وعموم  قابل دسترس است. همچنین پشتیبانی از زبان‌های متفاوت و تمام ارزهای موجود، برای اینکه میزان دستیابی به این سایت بالا رود، از مزایای درگاه آمازون پی به شمار می‌رود.

این سایت، برای کارمزد ، یک درصد ثابت از مبلغ انتقال را کم می‌کند.

هنگامی که مشتری برای اولین بار وارد این درگاه  می‌شود، در دفعات بعدی بدون معطلی مخاطب شناسایی شده و به دنبال آن حساب کاربری او فعال می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این سایت، ترکیب و ادغام چند وب سایت تجاری است و همچنین می‌توان پرداخت‌ها را به صورت رایگان به کاربران ارائه کرد.

پی پال (PayPal)

این درگاه هیچ گونه اطلاعات مالی را دریافت نمی‌کند. پی‌پال در 203 کشور قابل استفاده است. همچنین با PayPalمی‌توان از کارت‌های اعتباری مختلف وجه را انتقال داد. کاربران با استفاده از سایت پیپال، می‌توانند در همه کشورها، با ایمیل خود، تراکنش‌های خود را انجام دهند. کارمزد پایین از دیگر ویژگی‌های این سایت است و برای مشاغل کوچک اینترنتی مناسب می‌باشد.

از دیگر ویژگی‌های این سایت، اسکن بارکد و دریافت صورتحساب و تسویه حساب وتراکنش با سرعت  بالا و ردیابی موجودی می باشد.

استرایپ (Stripe)

استرایپ از دیگر درگاه‌های پرداخت ارزی برای انجام تراکنش‌های آنلاین به شمار می‌رود. این سایت با درگاه ابری، در حدود 25 کشور قابل دسترس بوده و تقریباً در سرتاسر دنیا، قابل استفاده است. استرایپ، می‌تواند به صورت همزمان با رابط برنامه ارتباط برقرار کندکه باعث حفظ امنیت مشتریان است. همچنین با این خصوصیت، امکان مدیریت درآمد برای کاربر ایجاد  و باعث بالا رفتن فروش در بین کشورها می‌شود. از دیگر مشخصه ‌ها استفاده از هر نوع کارت به طور مستقیم و مجهز بودن بهAPI بازنویسی شده و ایجاد سازگاری با سایت تجاری کاربر را ذکر کرد.

اتورایز (Authorize)

اتورایز (Authorize)، برای هر حساب تجاری قابل استفاده می باشد. از این درگاه می‌توان با انواع کارت‌های اعتباری و روش‌های پرداخت دیجیتال، پرداخت‌های خارجی و هر گونه چک الکترونیکی را از بیشتر کشورها انجام داد.

برای حق اشتراک ماهانه 25دلار واریز کنید. همچنین به عنوان درگاه الکترونیکی باید هزینه‌ای در حدود یک دهم دلار و در ازای هر معامله، حدود 2.9 درصد از آن معامله را بپردازید.

به کمک درگاه اتورایز، می‌توان با انواع کارتها به راحتی مبلغ  را به حساب فرد صاحب فروشگاه اینترنتی انتقال داد.

اسکریل (Skrill)

از دیگر درگاه‌های پرداخت ارزی موجود، اسکریل است. استفاده از این درگاه و افتتاح یک حساب کاربری رایگان است؛ البته حدود 1.9 درصد از مبلغ معامله به عنوان کارمزد پرداخت شود. تراکنش‌های ایمیلی با این درگاه بسیار امن بوده و داده‌ها و اطلاعات کاربران با امنیت بالایی محافظت می‌شوند. از مزایای اسکریل اتصال آن به هر حساب بانکی ، پشتیبانی از 40 ارز  ، انتقال پول بدون محدودیت و در مبالغ بالا است.

از معایب اسکریل دریافت بالای جریمه حدود 2 دلار برای کاربرانی که به مدت یک سال از حسابشان استفاده نکردندبه صورت ماهیانه نام برد. اسکریل با موفق شدن در زمینه پرداخت‌های ارزی، در برخی از امکانات خود، یک رقیب برای پی پال شناخته می‌شود.

☘️برای پرداخت هزینه از  درگاههای ارزی با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آتوسا شیخاوندی
 

 

 


 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/10/25

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.