آزمون اس ای تی

SATenlightenedبرای تحصیل در کالج‌های آمریکا کالج‌ها  نمرات آزمون  sat را در کنار دیگر سوابق و فعالیت‌های تحصیلی بررسی می‌کنند تا در انتخاب  شما برای ادامه تحصیل تصمیم‌گیری کنند. امتیازات این آزمون بین 400 تا 1600 در نظر گرفته می شود.
آزمون SAT Scholastic Aptitude Test برای کسانی که در حال تحصیل در پایه های 11 و 12 دبیرستان هستند و قصد دارند وارد دانشگاه های آمریکا، استرالیا، انگلیس، نروژ، کانادا و دیگر کشورهای انگلیسی زبان در مقطع کارشناسی (لیسانس) شوند، مناسب و کارآمد است.

دوره آمادگی آزمون
برای تحصیل در بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌ها آزمون SATالزامی است و گذراندن دوره آمادگی SATاین امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا با استراتژی  امتحان آشنا شوید ومهارت خود را برای کسب نمره بالاتر افزایش دهید. استفاده از منابع  آنلاین بهترین راه افزایش مهارت در آزمون SAT است.


آزمون SATیا ACT
 SATو ACTهر دو آزمون برای پذیرش در کالج هستند و بیشتر کالج‌ها نمره شما را در دو آزمون
می پذیرند. بستگی به کالجی که اپلای می‌کنید میتوانید در هر کدام از امتحانات شرکت کنید.SATزمان بیشتری برای هر سؤال در اختیار شما قرار میدهد و تسلط شما بر روی واژه‌ها را آزمایش می کند، در حالی که ACTشما را در مهارت‌های استدلال علمی آزمایش می نماید.


نمرات  SAT چه تأثیری دارد؟
کالج ها و دانشگاه‌ها برای پذیرش به نمره SATخاصی نیاز دارند. نمره SATشما همچنین می‌تواند تعیین کند که در چه کلاس‌هایی شرکت می‌کنید. نمره بالا درSATمیتواند به شما این امکان را بدهد که از بورسیه تحصیلی استفاده کنید  و همچنین در کلاس‌های اصلی کالج بدون نیاز به کلاس‌های تقویتی شرکت نمائید.


آمادگی SATآنلاین

برای آمادگی در آزمون SAT میتوانید از راه کتاب و دوره های آنلاین و کلاس‌های حضوری اقدام کنید. اگر می‌خواهید در هر زمان و مکان به تنهایی مطالعه کنید، مطالعه بطریق آنلاین می‌تواند برای شما مناسب باشد.

 

مراحل ثبت نام آنلاین

 •     ورود به وب‌سایت رسمیSAT
 •     ایجاد یک حساب کاربری
 •     ارائه تمام اطلاعات خواسته شده
 •     انتخاب نوع آزمون و نزدیک‌ترین محل برگزاری آن به مکان سکونت شما
 •     بارگذاری عکس  پرسنلی
 •     پرداخت هزینه و دریافت رسید


mailدریافت کارت ورود به جلسه
پس از ثبت نام موفق در آزمون، متقاضی باید به حساب کاربری خود در وبسایتSAT وارد شده و کارت ورود به جلسه خود را دانلود کند. داوطلب باید از صحت اطلاعات کارت ورود به جلسه اطمینان حاصل کند و در صورت وجود هرگونه اشتباه، آنها در اولین فرصت برطرف نماید.


هزینه‌های SAT

هزینه ثبت‌نام در آزمونSAT شامل ۶۰ دلار هزینه ثابت و ۴۷ دلار هزینه منطقه می‌شود. بنابراین مجموع هزینه شرکت در آزمونSAT در سال ۲۰۲۳ میلادی ۱۰۷دلار است.


هزینه های لغو آزمون SAT
لغو ثبت نام در آزمونSAT  هزینه بالایی دارد و به همین جهت همیشه به داوطلبان پیشنهادمی شود در صورت عدم توانایی برای شرکت در آن، به جای لغو آزمون، به دنبال تغییر در تاریخ برگزاری آن باشند. داوطلبان باید در نظر داشته باشند که اگر کمتر از 5 روز تا تاریخ برگزاری آزمون فرصت باقی باشد و در همین مدت امتحان توسط داوطلب لغو شود، تنها مبلغ 10 دلار به حساب متفاضی برگشت داده می‌شود.

 

آکادمی خان  آمادگی آزمون SAT
Khan Academy Test Prep یک منبع مطالعاتی با ارائه آموزش رایگان است و هر فرد در هر کجا میتواند به این منابع دسترسی پیدا کند. آکادمی خان امکان استفاده از تعداد زیادی تمرین و ویدیوهای آموزشی ازطریق داشبورد یادگیری شخصی به مخاطبین میدهد که مطالب گوناگونی را شامل میشود.  این دوره جزو بهترین منابع SADاست و طراحان آزمون SAD  در گردآوری آن نقش دارند.

یکی دیگر از بهترین منابع SAT که به متقاضیان کمک می کند تا هر سرفصل درسی را به طور مجزا با تمرین مخصوص باهمان سرفصل بیاموزند، کتاب Premium Cracking the SAT است. در این کتاب افراد می توانند  هر مبحث را با تمرینهای جامع در طول هفته  بیاموزند و پاسخ سؤالات تستی هر فصل را نیز به صورت تشریحی مطالعه کنند.

دوره های  ePrep SAT

ePrepکه با ویدئوی آموزشی  در زمینه آموزش آنلاین پیشرو است، تست استانداردی را ارائه می دهد که جامع و کامل است. رویکرد دوره آموزشی ePrepبر اساس  مرور و تکرار است. طراحی دوره‌های ePrepبه گونه‌ای است که شما بدون اتلاف زمان می توانید روی بهبود امتیاز خود تمرکز کنید. دوره‌های SATدر ePrepشامل پاسخ، توضیحات و ویدئوهای موضوعی است .

کالج واین با برنامه تدریس خصوصی SATآنلاین
رویکرد کالج، برای افزایش زمان مطالعه منابع آزمون SATبا هدف افزایش نمره طراحی شده است. واین با ارائه آزمون جامع  به دانش آموزان کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در هر بخش SATدرک کنند و زمانی را روی مفاهیم کاربردی و کلیدی صرف کنند.

Magooshآمادگی آنلاین

Magoosh Test Prepیک شرکت آموزشی است که هدف آنها کمک به  دانش آموزان در رسیدن به اهداف تحصیلی است.  در این سایت آرشیوی از 2 میلیون ساعت ویدئوی آموزش زبان و 100 میلیون نمونه سوال همراه با پاسخ تشریحی وجود دارد. جالب است بدانید که در صفحه اصلی این سایت توضیح داده شده است که مگوش واژه ای است که در زبان فارسی به معنی فردی خردمند است.آنها منابع جامعی را برای  آزمون‌های معتبری همچون  SAT، ACTو GREارائه می دهند. این دوره شامل بیش از 140 درس ویدیویی و 400 نمونه سؤال است که برای آمادگی در آزمون SAT شما را راهنمایی کند. مطالب بسیار مشابه محتوای آزمون اصلی است و بر اساس سختی رتبه‌بندی می شود تا بتوانید به اصول اولیه آشنا و به امتیاز مورد نظرخود نزدیک شوید.


هزینه‌های ثبت‌نامSAT در سال ۲۰۲۳
                   

تعیین مرکز آزمون (برخی از مراکز آزمون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر دارند) 24 دلار
تعیین مرکز آزمون (برای تغییرمرکز آزمون خود) 25 دلار
لغو ثبت‌نام در آخرین مهلت تغییر 25 دلار
لغو ثبت‌نام پس از پایان مهلت(برای لغو ثبت نام خود پس از مهلت تغیی) 35 دلار
لغو ثبت‌نام پس از پایان مهلت 49.50 دلار
هزینه آزمونSAT به همراه بخشEssay 69.50 دلار

هزینه های کنسل کردنSAT و یا تغییر تاریخ و یا تغییر مرکز
 

 • هزینه تغییر تاریخSAT و یا تغییر مرکزSAT  برای داوطلبین ۳۰ $ می باشد.
 • هزینه ثبت نام بعد از تاریخ مشخص یاLate Registration نیز ۳۰ $ می باشد.
 • برای کنسل کردن امتحانSAT نیز باید ۵ روز قبل از امتحان باشد و حدود ۱۰ $ به شما عودت داده خواهد شد.
   

        

☘️برای پرداخت هزینه های سفارت  با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/04/26

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.