PTE AcademicPTE Academic یک انتخاب عالی است، به لطف فرمت در دسترس و شناخت گسترده آن می تواند گزینه مناسبی باشد. بنابراین چگونه مطمئن می شوید که می توانید به نمرات هدف خود برسید؟ بهترین کتاب های آمادگی PTE محل خوبی برای شروع هستند.

PTE Academic
PTE Academic  یک امتحان منحصراً کامپیوتری است و کل آزمون از طریق رایانه برگزار خواهد شد. شما می توانید این کار را در مرکز تست Pearson VUE انجام دهید یا در خانه خود در آزمون آنلاین شرکت کنید.
محدودیتی که ای آزمون دارد این است که نمی‌توان از نمرات آن برای درخواست ویزای دانشجویی استفاده کرد. مانند آزمون های اصلی مهارت انگلیسی، PTE Academic شما را در چهار زمینه مهارت در سه بخش ارزیابی می کند:
•    صحبت کردن و نوشتن
•    خواندن
•    شنیداری
می توانید برای این منظور، از بهترین کتاب های آمادگی PTE  استفاده کنید. در این سه بخش، با 20 نوع سوال مواجه خواهید شد. این آزمون در مجموع بین 52 تا 64 سوال دارد و ارزیابی می کند که چقدر می توانید زبان خود را درک کرده و بیان کنید، چه در محیط های تحصیلی و چه در موقعیت های روزمره. زمان آزمون دو ساعت است و می توانید نمرات خود را در 48 ساعت پس از شرکت در آزمون دریافت کنید.

نحوه آمادگی در PTE Academic
آماده شدن برای آزمون تا جایی که می توانید قبل از شرکت در آن، شانس شما را برای رسیدن به نمرات هدف خود، بلکه کسب امتیاز بالاتر نیز به حداکثر می رساند.  در اینجا بهترین کتاب‌ های آمادگی برای PTE را گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم برای روز آزمون آماده شوید.
این منابع همه رسمی و از بهترین کتاب های آمادگی PTE هستند. آنها توسط مدیران آزمون Pearson PLC ایجاد و توصیه شده اند.
کتاب های آماده سازی PTE
1. راهنمای رسمی PTE Academic
این منبع جامع به راحتی یکی از بهترین کتاب های آماده سازی PTE است. این کتاب شما را از طریق تکالیف و انواع سوالات، راهنمایی می کند.راهنمای رسمی PTE Academic نکات و استراتژی‌ ها را در کنار هم قرار می‌دهد تا مهارت شما در این  آزمون بالا رود. این کتاب همچنین حاوی واژه های مفید ونکات کلیدی برای تقویت مهارت‌های انگلیسی شماست.

Practice Tests Plus
این کتاب تمام سؤالاتی را که درطی آزمون آکادمیک PTE با آنها روبرو می‌شویدبا تمام نکات به شما ارائه می‌دهد.
Practice Tests Plus همچنین شامل نمونه هایی از پاسخ های دانش آموزان است تا به شما ایده دقیقی در مورد نحوه نمره گذاری خوب بدهد. در همین حال، راهنمای امتیاز به شما این امکان را می‌دهد تا پیشرفت و عملکرد خود را بسنجید.

Expert PTE Academic Coursebook B1 & B2
این کتاب نیز یکی از بهترین کتاب های آمادگی PTE به شمار می آید. اما ابتدا، بیایید درک کنیم که B1 و B2 در این زمینه به چه معنا هستند. سطح B1 یا سطح B2 سطح متوسطی از مهارت انگلیسی را نشان می دهد. اگر می‌ خواهید بیشتر از حداقل امتیاز لازم را انجام دهید، و در عوض می‌ خواهید تا حد امکان امتیاز کسب کنید، این منبع مناسب شماست. این کتاب شما را گام به گام برای افزایش نمره در زممینه Speaking و Writing راهنمایی می‌کند.

منابع دیگر برای آمادگی PTE Academic

برنامه آمادگی رسمی آکادمیک  PTE
در حین مطالعه با برنامه تمرین رسمی PTE Academic بیشتر بیاموزید. این منبع رایگان که از طریق فروشگاه Google Play و Apple App Store در اختیار شما خواهد بود، به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به حمل کتاب‌ های درسی، تمرینات روزانه خود را انجام دهید. این برنامه به 20 نوع سوال مختلف و فرمت کلی آزمون نگاهی عمیق دارد. همچنین می ‌توانید با چندین سؤال تعاملی از طریق برنامه ، با پاسخ‌ ها هم به صورت آنلاین و هم آفلاین تمرین کنید.

آموزش مقدمه ای بر PTE Academic
این دوره یک ساعته کاملا رایگان و گزینه مناسب برای مبتدیان برای توسعه دانش کاری PTE Academic است. این دوره فرمت کامل آزمون را نشان می‌دهد، از جمله نگاهی دقیق تر به انواع سؤالات گوناگون و آنچه که هر نوع ارزیابی می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با تمرین صحیح به هر سوال پاسخ دهید.

مهارت های گفتاری آکادمیک PTE
این دوره سه هفته‌ ای توسط دانشگاه مک‌ کواری، آموزش ‌های دقیقی را برای تقویت مهارت‌های گفتاری خود برای PTE Academic ارائه می ‌دهد. از طریق جلسات هفتگی دو ساعته، نمونه پاسخ‌ های بخش Speaking را بررسی می‌کنید و چگونگی افزایش تسلط شفاهی، تلفظ و محتوا به نمرات شما نگاه می‌ کنید.

تست های تمرینی نمره دار
در کنار بهترین کتاب های آمادگی PTE ، این تست‌ها در پنج مجموعه موجود است. نسخه ‌های  A، B، C، D و E - این تست‌های تمرینی ارائه ‌شده توسط کامپیوتر به شما کمک می ‌کنند تا قبل از انجام یک امتحان واقعی، نشستن در یک آزمون آکادمیک PTE واقعی را شبیه ‌سازی کنید. این آزمون ها دارای محتوای آزمون های رسمی گذشته و الگوریتم نمره دهی آکادمیک PTE برای ایجاد یک تجربه آزمایشی کاملاً معتبر هستند.

آمادگی آزمون E2 آنلاین PTE
این دوره ‌های آمادگی آکادمیک PTE که در بسته‌ های مختلف موجود است. این دوره هم جلسات کلاس مجازی زنده و هم ضبط کلاس را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما همچنین در یک سری آزمون آزمایشی شرکت می ‌کنید و ارزیابی‌های Writing & Speaking خود را می‌سنجید تا تمرین درست را انجام دهید. با بازخورد و مشاوره مستقیم از مدرسان دوره، شما دقیقاً می دانید که چگونه پیشرفت کنید.

بانک سوالات دانشگاهی PTE
اگر می خواهید تمرین را دوچندان کنید، بانک سوالات دانشگاهی PTE مکانی عالی برای شروع است. مملو از 300 پرسش و پاسخ رسمی PTE Academic، می توانید با پاسخ دادن به سؤالات در رایانه، احساس آزمون واقعی را شبیه سازی کنید. سوالات زمان بندی شده به شما این امکان را می دهد که روی مدت زمانی که می توانید برای هر سوال صرف کنید کار کنید.

تقویت کننده انگلیسی آکادمیک PTE
این منبع دیجیتالی پر از تمرینات خودآموز و سوالات تمرینی است. برای دانش آموزانی که تازه وارد قالب PTE Academic شده اندگزینه مناسبی است، شما می توانید آنچه را که یاد می گیرید، از طریق تجربه عملی به کار ببرید. این منبع برای دانش‌ آموزانی که در سطح B1 از مهارت انگلیسی هستند ایده‌آل است. به عبارت دیگر، کسانی که توانایی انگلیسی متوسطی دارند.

مدت زمان لازم برای آمادگی PTE Academic
مدت زمانی که برای آماده شدن برای PTE Academic  به سطح مهارت و درک شما از سؤالات بستگی دارد. پیشنهاد می شود برای سنجش سطح مهارت خود چند نمونه سوال از آزمون کلی را امتحان کنید. این به شما کمک می کند تا برنامه‌ریزی بهتری برای مطالعه کتاب های آمادگی PTE را داشته باشید .
 

☘️برای پرداخت هزینه های آنلاین  با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آتوسا شیخاوندی
 
   ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/02/18

مقالات مرتبط مقالات مرتبط :

PTE Academic

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.