Busuu برنامه آموزش زبان آنلاین

سایت Busuu

 
enlightenedدر حالی که busuu یک برنامه جذاب است و مانند دولینگو میزان خدماتی که به رایگان ارائه می کند بالا بوده و بنابراین می تواند به راحتی بسیاری از زبان آموزان را به برنامه خود سوق دهد. 
سایت Busuu برنامه آموزش زبان آنلاین است که مجموعه ای از زبانها را داشته و تمامی موارد در آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این یک نرم افزار حرفه ای است که به صورت رایگان و اشتراک پریمیوم بوده و می توانید متناسب با نیاز خود، از این روش ها استفاده کنید. 
 

انواع اشتراک در busuu
 
Busuu دارای دو نوع خدمات رایگان و Premium است. حساب رایگان دارای محدودیت های زیادی است، اما اگر از busuu فقط جهت تمرین واژگان با فلش کارت برای یک زبان استفاده کنید، به اندازه کافی مناسب است. کاربران رایگان همچنین می توانند اولین مجموعه دروس را برای یک زبان به صورت آزمایشی ، تست کنند.
 
این درحالی است که با حساب پریمیوم در سایت  Busuu  می توانید هر تعداد زبان موجود را که می خواهید مطالعه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود که از تعداد بیشتری از کارت های زبان به صورت مرتب استفاده نمایید. تمرینات گرامری، آزمون ها و بازخورد سایر کاربران همه با Premium همراه هستند، ضمن آنکه توانایی بارگیری دروس در دستگاه های تلفن همراه را دارند تا بتوانید هنگام آفلاین بودن به مطالعه و یادگیری بپردازید.
 
دوره های زبان در Busuu
 
Busuu دوره هایی را به زبان های مختلف ارائه می دهد که از آن جمله می توان به زبان های عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و ترکی اشاره کرد. هر چند انتخاب محدود است، اما چندین مورد از محبوب ترین زبان هایی را که انگلیسی زبان ها مطالعه می کنند، پوشش می دهد.
 
Busuu با کمک به شما در تمرین صدای بلند زبان با ابزار تشخیص گفتار، در مقایسه با سایر برنامه ها مهارت گفتاری شما را ارتقاء می دهد. این برنامه همچنین تمرکز زیادی بر گوش دادن به گفتگوها دارد و شما را درگیر سایر زبان آموزان می کند.
 
اگرچه یک نسخه رایگان در سایت Busuu وجود دارد، اما شما را به یک زبان محدود می کند و بیشتر یادگیری از طریق فلش کارت های دیجیتال انجام می شود. کارت های فلش دیجیتال از سبک های بسیار مشهور یادگیری در برنامه های زبان هستند زیرا تعاملی و سرگرم کننده هستند و به سرعت حرکت می کنند که باعث می شود احساس پیشرفت کنید. با این حال، یادگیری فقط با کارت ها جامع نیست. زیرا برای یادگیری چیزی به سختی یک زبان کاملاً جدید، تمامی موارد بسیار مهم است.
 
 
مزیت های Busuu
 
بیشتر مزایای سایت Busuu در گزینه Premium گنجانده شده است و متناسب به اشتراك قیمت ها متغیر است، اما هزینه آن هنوز هم می تواند كمتر از هزینه پرداخت دروس خصوصی در آموزشگاه ها باشد. بعلاو ، هفت روز ضمانت استرداد پول وجود دارد، بنابراین می توانید نسخه آزمایشی را امتحان کنید تا ببینید آیا چیزی مناسب شماست.
 
Busuu دارای رابط کاربری آسان برای نسخه دسکتاپ است اما شما می توانید برنامه را برای دستگاه های iOS و Android خود بارگیری کنید تا شروع به کار کنید. Busuu همچنین دروس آفلاین را ارائه می دهد بنابراین می توانید برخی تمرین های اضافی را بارگیری کرده و در هر مکان و هر زمان آن را با خود ببرید.
 
Busuu چگونه کار می کند؟
 
شما ابتدا یک سطح مبتدی A1 ، A2 ابتدایی ، B1 متوسط ، متوسط متوسط B2 را انتخاب می کنید. سپس، اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید، با سیستم فلش کارت آنها که دارای واژگان است و شامل تصاویر همراه با گفتگوی کوتاه می باشد، شروع به یادگیری می کنید. اگر بخواهید سطح مبتدی را انتخاب کنید، بسیار جالب است که به گفتگو وارد شوید، بنابراین می توانید بلافاصله صحبت کنید.
 
همچنین می توانید با انتخاب آنچه علاقه مند به یادگیری هستید، مانند تجارت، مسافرت یا فرهنگ، شروع کنید. به عنوان مثال، یک درس سطح A1 برای مسافرت مناسب است، این دقیقاً همان چیزی است که در سفر به آن نیاز خواهید داشت، بنابراین توانایی انتخاب درس های متناسب، امتیاز خوبی است.
 
اگر اشتراک ماهانه را خریداری کرده باشید، اکنون به درس های پیشرفته دستور زبان و محتوای متناسب دسترسی خواهید داشت. پس از انجام تمرین، می توانید با سایر افراد بومی که از برنامه سایت Busuu نیز استفاده می کنند، صحبت کنید. بنابراین توصیه می شود که در این سایت یک برنامه مطالعه ایجاد کنید که به زندگی شما مربوط باشد.
 
شما می توانید براساس سطح زبان خود، دستور زبان را انتخاب کنید. به عنوان مثال، فرانسه کامل، فرانسه برای تجارت، فرانسه برای مسافرت و غیره. لازم است محتوایی که یاد می گیرید، مربوط به زندگی شما بوده و پر از عباراتی باشد که در واقع می توانید هنگام صحبت با کسی استفاده کنید.
 
علاوه بر این، می توانید انتخاب کنید که زمان های مربوط به آموزش را به راحتی انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید برنامه را تنظیم کنید تا به شما یادآوری کند روزهای فرد  ساعت 6 عصر مطالعه کنید. این اطمینان می دهد که شما همیشه برای یادگیری زبان وقت دارید.
 
برای پرداخت ارزی آن می توانید از طریق ما  اقدام کنید.
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1400/02/28

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.