سیاست تک نرخی شدن ارز هزینه های سنگینی به نظام وارد کرد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: دولت با این سیاست غلط هزینه های سنگینی به نظام وارد کرد که قطعا تا سالیان سال باید شاهد آثار تخریبی آن در زندگی مردم و جامعه باشیم.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سیاست تک نرخی شدن ارز گفت: اگر دولت سیاست تک نرخی ارز را اجرایی نکرده بود این اتفاقات و التهابات در بازار ارز نمی افتاد.
 
به گزارش قدس آنلاین نماینده کرمان در مجلس  ادامه داد: بالارفتن قیمت ارز و سواستفاده برخی افراد از این بازار پیامد سیاست غلط دولت در این بخش است.
 
این نماینده اصول‌گرا اظهارداشت: دولت با این سیاست غلط هزینه‌های سنگینی به نظام وارد کرد که قطعا تا سالیان سال باید شاهد آثار تخریبی آن در زندگی مردم و جامعه باشیم.
 
پورابراهیمی با اشاره به انتشار برخی اسامی که ارز ۴۲۰۰ گرفته اند گفت: ارائه لیست مبنا نیست که این افراد تخلف کرده‌اند در واقع  لیست به تنهایی  موضوع  تخلف نیست بلکه باید مصادیق تخلف دراین لیست ها احصاء شود و اگر کسی تخلفی کرده است قوه قضاییه سریعا و بدون مماشات برخورد کند.
 
وی با انتقاد از سیاست ها و مدیریت بانک مرکزی  تاکید کرد:باید تخلف بانک مرکزی نیز در این مورد مشخص شود و اگر تخلفی باشد برخورد لازم و متناسب انجام شود.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی خاطر نشان کرد: به هر حال تعدادی از این افراد و شرکت ها ارز  را با قیمت ۴۲۰۰ خریده اند اما کالا را در کشور با قیمت همان ارز ۸ هزار تومانی محاسبه و به مردم فروخته اند و وارد بازار کرده اند و عده ای نیز با همین ارز که برای کالاهای اساسی اختصاص یافته است کالاهای دیگروارد کرده اند که باید تک تک این موارد مشخص و تخلفات مشخص شود وبرخورد لازم انجام شود.


ثبت توسط : کیاسان کارت
1397/04/20

گواهی دیجیتال

نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.

  • امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
    مشاهده آمار وبسایت