گیفت کارت های بین المللی و مزایای استفاده از آنها


گیفت کارت و مزیت های آن
 
enlightenedکارت های هدیه در همه جای دنیا شناخته شده است و کاربرد خود را دارد برای مثال در آمریکا با عنوان gift certificate شناخته میشود و در انگلستان با عنوان gift voucher or token .
این نوع کارت ها توسط موسسات مالی معتبر یا بانک ها صادر میشود تا جایگزین پول نقد جهت خرید از فروشگاه ها قرار گیرد.
 
کارت های هدیه بسته به اینکه از کجا دریافت میشوند ، مبالغ مختلفی دارد برای مثال از 15 دلار شروع میشود. اکثر فروشگاه های بزرگ و معتبر در سراسر دنیا هم این نوع کارت ها را مورد پذیرش قرار دادند. هنگام خرید کارت هدیه باید به میزان بودجه تان توجه کنید و به مقدار نیازی که میخواهید باید آن را تهیه کنید زیرا وجه آن قابل انتقال و یا برگشت دادن نیست و باید خرج بشود.
 
کارت هدیه گزینه قابل قبولی برای مناسبت های مختلف هست که میتوانید آن را به شخصی هدیه بدهید هر چند به نظر برخی افراد انجام این کار نشانه تنبلی افراد است و یا اینکه وقت کافی برای خرید هدیه مناسب ندارند واقعیت این است که شما نگران این هستید که آیا هدیه ای را که میخواهید بخرید واقعا منطبق با سلیقه شخص مورد نطر هست یا خیر اگر پوشاک باشد نگران سایز مناسب بودن آن هستید و از این دست مسائل. اما با ارائه یک کارت هدیه ، شخص به اختیار و سلیقه شخصی اش میتواند به نحو احسن از این کارت استفاده کند. همچنین طی چند سال اخیر با استقبال بالایی رو به رو شده و افراد به اشکال مختلف از این کارت ها استفاده میکنند. 
کارت های هدیه گستره پهناوری از امکانات خرید کردن را به صاحب کارت ارائه میدهد. 
این روزها دادن گیف کارت همانند پول نقد برای افراد ارزشمند است با این مزیت که امکان سرقت و نگرانی نگه داری پول نقد وجود ندارد. 
 
در حال حاضر کیاسان کارت های گیفت را ارائه میکند و با تماس و یا ارسال پیام میتوانید به راحتی یک گیفت کارت تهیه کنید.
 
منبع: Quora
مترجم: پریسا ربیعی
 
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/01/27

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.