کاهش درآمدهای ویزاکارت و مستر کارت


درآمد شرکت ویزا به خاطر تاثیر ویروس کرونا در حال کاهش هست و به مستر کارت می پیوندد
 
enlightenedشرکت ویزا آخرین و جدید ترین شبکه پرداخت هست که در حال حاضر با ویروس کرونا رو به رو شده است.
این شرکت اعلام کرد که هزینه های دارندگان کارت در خارج از آمریکا به ویژه برای خریدهای مرتبط با سفر به شدت کاهش یافته است. و اینکه رشد درآمد این شرکت در این سه ماه حدود 2.5 تا 3.5 درصد پایین تر از چشم اندازی است که در 30 ژانویه اعلام کرد. ویزا گفت که تا سه ماه آینده نمیتواند درآمد خود را پیش بینی کند.
از زمان شیوع ویروس کرونا از چین ، نرخ رشد های برون مرزی هفته به هفته رو به وخامت رفته و تا اوایل ماه مارس این وضعیت ادامه خواهد داشت. ویزا نیز اعلام کرد خبرهای ویروس کرونا که خارج از آسیا منعکس شده نباید بیش از این گزارش شود. آنها به این ترتیب  پیش بینی می کنند که این روند رو به زوال هنوز به نتیجه نرسیده است.
 
ویزا به شرکت مستر کارت و هلدینگ پی پل می پیوندد. و نیز به سرمایه گذاران بابت تجارت هایشان هشدار داد که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته است. مستر کارت گفت : ماه گذشته بین 2تا 3 امتیاز پیشرفت را پیش بینی کرده است که معادل 9تا 10 درصد رشد خالص میباشد. اما در حال حاضر با شرایط کنونی قابل حدس نیست. 
به گفته شرکت ویزا ، به صورت کلی تجارت الکترونیک برون مرزی تاثیر چشمگیری نداشته است ، به جز هزینه سفر در دیگر کشورها و برخی بازارهای آسیایی. 
تا قبل از این ویزا رشد 5.8 درصد داشته است که پس از این اعلامیه ها با افت 1.2 درصد مواجه شد.

منبع : بلومبرگ
مترجم: پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/12/14

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.