کاریابی آنلاین در کانادا

کاریابی آنلاین در کانادا

 
 
آژانس های آنلاین کاریابی در کانادا
 
پیش از ورود به کانادا باید از موقعیت کار و درآمد در آنجا اطمینان حاصل کنید. شما با جستجو کردن در سایت‌های کاریابی و ارسال مداک تخصصی و تحصیلی خود برای استخدام شدن در شرکت‌های حرفه‌‌ای درخواست استخدام دهید. ما در این مقاله شما را با 10 سایت برتر کاریابی در کانادا آشنا می‌کنیم.
 
جوبیلیکو
شما با استفاده از جوبیلیکو می‌توانید بهترین شغل را بر اساس رزومه خود پیدا کنید. این سایت به زبان‌های فرانسه وانگلیسی در اختیار کاربران است.
 
JOBS.CA
این سایت طیف گسترده‌ای از مشاغل در زمینه صنعت را به جویندگان معرفی می‌کند.همچنین در این سایت می‌توانید از مشاوره شغلی به زبان فرانسه و انگلیسی بهره‌مند شوید.
 
jobboom
کسانی که در منطقه کبک و حومه آن زندگی می‌کنند می‌توانند از امکانات این سایت برای پیدا کردن شغل مورد نظر در 16 بخش از جمله مهندسی ، مد، فروش،... استفاده کنند. این سایت به زبان فرانسه و انگلیسی در اختیار کاربران است.
 
Eluta.ca
این سایت این امکان را به متقاضیان می‌دهد که کارفرمایان برتر را پیدا و موقعیت شغلی خود را بدست آورند.
 
talenEEgy
جزء یکی از بهترین سایت‌ها برای فارغ‌التحصیلان و جویای کار در کانادا می‌باشد. این سایت به دانشجویان و جویندگان کار رزومه نویسی و مشاوره شغلی را فراهم می‌سازد.
 
indeed
یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌ها به زبان فرانسوی و یکی از برترین هیئت‌ها در کانادا می‌باشد که جویندگان با ارسال رزومه آنلاین و مزایای شغلی را مقایسه کنند. نظرات شرکت را جستجو و آگهی‌ها را بخوانند.
 
Monster
یک آگهی در سطح جهانی است که کاربران با استفاده رایگان از آن می‌توانند حقوق و مزایای کارهای مختلف مقایسه و پست شغلی مناسب خود را پیدا کنند.
 
Careerbuilder
یک هیئت شغلی در سطح جهانی است که به جویندگان کار در کانادا امکان دستیابی به فرصت شغلی در جهان می‌دهد. این سایت به زبان فرانسه و انگلیسی در اختیار کاربران است و متقاضیان امکان مشاوره و ساخت رزومه را می‌دهد.
 
Simply hired
این سایت به زبان انگلیسی و فرانسه و شریک تجاریindeed  می‌باشد. این سایت شغل‌های محلی را به متقاضیان معرفی می‌کند.
 
Ziprecruiter
یک سیستم ردیابی جویندگان کار است. در این سایت پست‌های شغلی و حقوق و مزایا را می‌توانید جستجو کنید و نظرات متقاضیان را بررسی کنید. این سایت بین‌الملی و از برترین هیئت‌های شغلی کانادا می‌باشد.
 
Jooble
یک سایت جمع‌آوری کار برای حرفه‌های شغلی است. این سایت به متقاضیان امکان جستجوی کار شغل در سطح جهانی را فراهم می‌سازد. این سایت اختصاص کانادایی به زبان فرانسه و انگلیسی در اختیار کاربران است.
 
لینکدین
دارای یک صفحه پیشنهاددهنده شغلی است که در  شما آن می¬توانید پست شغلی خالی خود را پیدا و علاقه¬مندی¬های خود را ذخیره کنید. همچنین این سایت امکان امکان مقایسه و مزایا و ساخت رزومه را در اختیار شما قرار میدهد.
 
Google for jops
از بهترین سایت های شغل کانادا است و موقعیت¬های کاری پست شده در تابلوهای شغلی متفاوت و سایت¬های تجاری را گردآوری و آنها را در جستجوی گوگل لیست می‌کند.
 
رابرت هاف
در این اپلیکشن شما می‌توانید از فهرست متنوعی از مشاغل را که در انحصار این اپ هستند پیدا کنید و با فرستادن رزومه درخواست استخدام دهید و از اعلان فرصت‌های شغلی در آن روز مطلع شوید. همچنین برای کارفرماها این امکان را فراهم می‌کند درخواست استخدام‌ها و مشاهده درخواست‌کننده‌ها از راه دور و کارجویان آزاد را پیدا کنند.
 
بانک کار
جویندگان کار با استفاده رایگان از این امکان که توسط دولت کانادا اداره می‌شود می‌تواند فرصت‌های کاری را با زبان فرانسه و انگلیسی جست‌وجو کنند و از اعلان‌های آن برخوردار شوند.
 
ورکپلیس
این سایت به کاربران این امکان را می‌دهد در هر حرفه‌ای جای خالی را پیدا و از سفارش‌های این سایت برای کاریابی و ساخت رزومه بهره‌مند شود


 
☘️برای پرداخت هزینه های سفارت  و هز هزینه ای برای کانادا لطفا با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آ. شیخاوندی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/08/15

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.