چگونه بیت کوین در مقابل ویزا و مستر و پی پال قرار میگیرد


چگونه بیت کوین در مقابل ویزا ، مستر و پی پال قرار میگیرد ؟
 
enlightenedاز زمانی که بیت کوین فعالیت ویژه اش در 2017 و 2018 را آغاز کرد ، اکثریت قریب به اتفاق که با رمز نگاری ارز مشغول بودند روی قیمت ها تمرکز کردند.
دیگر آمار و ارقام راجع به بیت کوین مورد محبوبیت واقع شدند و با مطالعه و بررسی کمتر مورد استفاده قرار گرفتند.
به هر حال با اطلاعاتی که از دیتا لایت وجود دارد ، برخی موارد جذاب در رابطه با آینده ی بیت کوین را نشان میدهد که در مقایسه با شبکه های برجسته ی پرداختی مثل ویزا ، مستر و پی پال قرار میگیرد.
 
yesتراکنش های شبکه در هر ثانیه
با وجود تراکنش ها در هر ثانیه ، واضح و روشن هست که بیت کوین از لحاظ ظرفیت پهنای باند خود به شکل قابل توجهی در پشت دیگر سیستم های عامل قرار گرفته است. 7تراکنش بیت کوین در ثانیه توسط ویزا و مستر کاهش داده شده است.
 
yesتراکنش های سالیانه
طبق نمودار ها ، بین سال 2017 و 2018 زمانی که دیگر سیستم ها اعداد رشد قابل توجه شان را در تراکنش های سالیانه می دیدند ، بیت کوین کاهش قابل ملاحظه ای را دید. ناخود آگاه با توجه به وضعیت نادرست و خزنده بازار رمزنگاری به دنبال خرید و فروش در آخر سال 2017 بودند.
در حالی که روشن هست بیت کوین هنوز راه برای رفتن دارد ، - با استفاده از دیگر شبکه هایی که موقعیت خوبی دارند تا بتواند اعداد و ارقامش را بهبود بخشد- این مهم هست که ببینیم امروزه شبکه ها در چه جایگاهی ایستاده اند تا بتوان آینده شان را ساخت.

منبع : cryptoglobe
مترجم: پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/10/21

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.