پرداخت های بین المللی، ارز و گزینه های پرداخت

فلای وایر

پرداخت های بین المللی : ارز و گزینه های پرداخت
 
enlightenedامروزه پرداخت های بین المللی مسئله ای مهم برای ایجاد انواع روابط بین انسان ها در کشور های مختلف هستند. با آسان کردن فرآیند پرداخت ، شما تجربه ای موثر و مثبت ایجاد میکنید. در مراحل اولیه پرداخت با دو مورد رو به رو میشوید : 1-با چه ارزی قرار هست پرداخت انجام بشود 2-چگونه قصد انجام دادن آن را دارید. 
 
برای از بین بردن هر گونه خطا و اشتباه در پرداخت ها ، مهم نیست که با گزینه های مختلفی از انواع پرداخت رو به رو بشوید بلکه مهم این است که بدانید کدام راه برای انجام شدن پرداختتان بهتر هست و نیاز های خاص شما را برآورده میکند. 
چرا گزینه ارز مهم است ؟ وقتی توانایی انتخاب واحد پول دلخواه تان را دارید ، روند پرداخت بسیار سریع تر ، آسان تر و شفاف تر میشود. به این دلیل که شما وقت و امکان تبدیل ارز و برابری ارز در بانک ها را ندارید. در عوض سیستم فلای وایر برای شما این کار را انجام میدهد. 
 
معمولا برای انتقال وجه وجود فاکتور یا اینویس لازم هست و کار را راحت تر میکند زیرا مشخصات حساب و ارز در آن مشخص شده است. 
فلای وایر بیش از 100 نوع ارز را برای انتقال ارائه میدهد و در تلاشی سخت هست تا بتواند ارز های بیشتری هم به سیستمش اضافه کند. حتی اگر ارز مورد نظر شما در دسترس تان نباشد ، وایر فلای برای شما تبدیل را انجام داده و به ارز موردنظرتان انتقال را انجام میدهد. در واقع بانک ها قبل از دریافت وجوه آنها را تبدیل میکنند. به این معنی ست که میتوانند هنوز از مزایای فلای وایر استفاده کنند مانند ردیابی کردن پرداخت و از بین بردن هزینه های پنهان. 
 

enlightenedگزینه های پرداخت

وجود گزینه های پرداخت این امکان را به شما میدهد تا بهترین موردی که برای شما وجود دارد را انتخاب کنید. زیرا به طور قطع صرفا یک گزینه مناسب وجود ندارد. و برای موسساتی که خدمات مالی ارائه میدهند این نکته مهم هست که توجه کنند در برابر خدماتی که ارائه میدهند باعث به وجود آمدن ریسک و خطر در کارشان نشود. کمی جلوتر برخی از گزینه های موجود را مرور خواهیم کرد و خطرات احتمالی موجود در آنها را ارزیابی خواهیم کرد.
گزینه های پرداخت توسط فلای وایر توصیه و حمایت میشود.
 

1. کارت های نقدی و اعتباری

کارت های نقدی و اعتباری به صورت کلی سریع ترین روش هستند برای پرداخت. در سیستم فلای وایر ، کارت های نقدی و اعتباری هزینه هایی که بابت خدمات دارند پرداخت کنندگان باید آن را مدیریت و پرداخت کنند به این معنی که هیچ هزینه پنهانی برای صورت حساب های پرداخت کنندگان اعمال نمی شود. پرداخت از طریق کارت موجب میشود تا یک پیام هم برای موسسه صادر کننده کارت برود تا متوجه بشوند که پرداخت با موفقیت از پایانه پرداخت انجام شده است. ما به پرداخت کنندگان توصیه می کنیم از کارتهای اعتباری به ارز محلی خود استفاده کنند تا از پرداخت هزینه های ناشی از تبدیل ارز خودداری کنند. در صورت استفاده از کارت ارزی دوگانه یا کارت ارزی دیگر ، بانک پرداخت کننده ممکن است مبلغ تبدیل ارز را برای پرداخت به سیستم فلای وایر ارسال کند. 
 

2. روش های پرداخت جایگزین یا کیف پول الکترونیک

پرداخت های جایگزین به انواع مارکتی که موجود هست بستگی دارند. برخی از پرداخت کنندگان ممکن است به دلیل راحتی و سرعت این روشها را ترجیح دهند. پرداخت ها بصورت آنلاین یا از طریق روش آشنا بودن و اعتبار اشخاص در بازار انجام می شود. در حالیکه ممکن هست در برخی موارد این روش ها با محدودیت مواجه بشوند ، محدودیت ها اغلب به اندازه کافی زیاد است که مبلغ پرداختی شما تحت تأثیر قرار نگیرد. برخی از روش های پرداخت جایگزین که ما پیشنهاد میکنیم : بولتو ، پی پل و الی پی.
 
3-انتقال بانکی 
پرداخت کنندگان که اولویت اصلی آنها قیمت است ، احتمالا بیشتر می خواهند نقل و انتقال بانکی را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنند. گزینه انتقال بانکی فلای وایر به طور کلی شامل پرداخت کننده هایی است که درخواست پرداخت را از طریق درگاه پرداخت و ارائه دستورالعمل های بانکی ایجاد شده توسط سیستم ، به بانک مبدا خود انجام می دهند. با دستور العمل های بانکی داده شده ، پرداخت کنندگان می توانند از طریق نقل و انتقال اینترنتی ، انتقال بانکی محلی خود را بصورت الکترونیکی یا حضوری انجام دهند. از این مرحله به بعد بانک دستور پرداخت را به فلای وایر ارسال میکند و بعد از گذشت 2 الی 3 روز به مقصد تحویل داده میشود.
 
مضاف بر این در بسیاری از مارکت ها ، فلای وایر حتی انتقال های اینترنتی بانک ها را هم جهت کمک کردن و ساده تر کردن کارها پشتیبانی میکند. انتقال اینترنتی برای پرداخت کنندگان یک آسایشی را فراهم آورده است که در هر روز و زمان میتوانند پرداخت آنلاین داشته باشند. 
 
هم چنین فلای وایر گارانتی بهترین قیمت را برای انتقال با ارز های محلی پینشهاد میدهد. اگر پرداخت کنندگان انتقال با ارزهای محلی شان را ترجیح بدهند آن وقت نرخ های بهتری دریافت خواهند کرد. و در بعضی مواقع هم کارت هدیه به آنها داده میشود. فلای وایر میگوید دائما در حال جمع آوری بینش بازار هستیم تا خود را در مقابل بازار بسنجیم و توسط پرداخت کنندگان که بسیار برای ما با ارزش و محترم هستند از بهترین نرخ ها مطلع باشیم.

yesمنبع : فلای وایر
مترجم : پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/08/23

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.