پذیرش دولینگو در کشورهامزایای دولینگو
دولینگو یک آزمون زبان شناخته شده در جهان است. این آزمون به شما این امکان را میدهد تا سطح زبان خود را بسنجید . یکی از مزایای آزمون دولینگو، قابلیت تشخیص سطح زبان در چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری است. با تشخیص سطح زبان خود، ‌می‌توانید بهترین راهکارهای یادگیری را پیدا کنید و به صورت موثر‌تر در زبان پیشرفت کنید . از دیگر مزایای دولینگو میتوان به موارد زیر اشاره کرد

1- هزینه کم
تافل به شما امکان می‌دهد نتایج آزمون خود را رایگان به ۴ دانشگاه بفرستید و آیلتس به ۵ دانشگاه. پس از آن، هر گزارش نتایج آزمون تافل ۲۰ دلار هزینه خواهد داشت. دولینگو برای این گزارش‌ها هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. در نتیجه، شرکت در آزمون دولینگو ارزان‌تر خواهد بود.هزینه آزمون آیلتس ۲۱۵ و تافل ۲۲۵ دلار است و در مقایسه با هزینه آزمون 59 دلاری دولینگو اختلاف فاحشی دارد.

۲. استفاده از آن در عرصه‌های متفاوت
آزمون زبان دولینگو برای پذیرش مقطع کارشناسی در آمریکا مورداستفاده  قرار میگیرد. بعضی از کسب‌و‌کارها نیز شروع به پذیرش آن برای تأیید سطح انگلیسی متقاضیان کرده‌اند. این آزمون مختص کاربردهای دانشگاهی یا کاری نیست، بنابراین استفاده متنوعی در زمینه‌های مختلف دارد.

۳. تفاوت با آزمون‌های رایج
دولینگو می‌تواند انتخابی خوبی برای متقاضیانی باشد که در آزمون‌های زبان انگلیسی عملکرد خوبی ندارند. شکل این آزمون کاملا متفاوت است و ممکن است برای شما راحت‌تر باشد. علاوه‌ بر این، این آزمون بسیار کوتاه‌تر است و حداکثر ۱ ساعت طول می‌کشد، در حالی‌ که برای تافل یا آیلتس باید ۳ ساعت وقت بگذارید. سهولت شرکت در آزمون دولینگو به نفع شرکت کنندگان در آزمون است. در حالی که ویژگی‌های آزمون و مصاحبه ویدیویی به دانشگاه‌ها کمک می‌کند روند انتخاب خود را سرعت بخشند.

برخی از کشورهایی که مدرک آزمون دولینگو را می‌پذیرند عبارتند از
 
  • ایالات متحده آمریکا
  • کانادا
  • انگلستان
  • استرالیا
  • ایرلند
  • چین
  • ژاپن
  • قطر 
  • تایلند
  • کشورهای اروپایی (اتریش، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایتالیا، اسپانیا)


نیازهای آزمون دولینگو
60دقیقه وقت آزاد

اتصال اینترنت قابل اطمینان که در طول مدت زمان آزمون قطع و وصل نشود.
یک کامپیوتر
لازم است برای آزمون از کامپیوتری استفاده شود که دارای ویژگی های مورد نیاز باشد، همچون:

مرورگر مناسب، مانند Chromeیا Opera
دوربین جلو
میکروفون
بلندگو

نمره‌گذاری آزمون دولینگو
آزمون انگلیسی دولینگو یک آزمون مبتنی بر کامپیوتر است و برای سنجش توانایی زبان در مهارت‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن طراحی شده است. مهارت شرکت کننده در آزمون به عنوان یک نمره کل در مقیاس ۱۰ الی ۱۶۰ امتیاز سنجیده می‌شود. پس از پایان آزمون، داوطلب نمره ای بین ۱۰ الی ۱۶۰ را دریافت می‌کند. معمولاً برنامه‌های تحصیلی به نمره بیش از ۱۲۰ نیاز دارند. ممکن است لازم باشد در مقایسه با نمرات آزمون آیلتس یا تافل بررسی کنید که چه نمره ای کسب کرده‌اید و در صورت داشتن نمره قابل قبول مدرک آزمون دولینگو را برای دانشگاه های مورد نظرتان ارسال کنید.

برای پرداخت هزینه‌های ثبت نام  آنلاین در این سایت‌ها با ما در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130

 

 


 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/08/29

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.