ویزا ،ای بی ،استریپ و مستر کارت پروژه لیبرا فیس بوک را ترک می کنند


ویزا ، ای بی ، استریپ و مستر کارت پروژه لیبرا فیس بوک را ترک میکنند
 
enlightenedاین شرکت ها اعلام کردند که از لبیرا فیس بوک و انجمن استیبل کوین خود را حذف خواهند کرد. لیبرا یک ارز دیجیتالی بلاک چین هست که توسط شبکه اجتماعی آمریکایی یعنی فیس بوک ، پردازش میشود.
 
به نقل از شبکه خبری بلومبرگ ، این 4شرکت ( ویزا،ای بی ، استریپ و مستر کارت ) تصمیم گرفته بودند تا از پروژه رمزنگاری لیبرا فیس بوک استفاده کنند. دقایقی بعد هم شرکت ویزا این وضعیت را از سمت خودش اعلام کرد. این خبر یک هفته پس از آن منتشر می شود که پی پال خود یک پردازنده پرداخت هست ، خروج خود را از پروژه اعلام میدارد و نیز بررسی کردن دقیق آن را مهم و ضروری میداند. این شرکت ها احترام خود را نسبت به دیدگاه فیس بوک ابراز کرده و ادعا می کنند پتانسیل های مداوم در این پروژه وجود دارد ، اما تصمیم بر این شد تا برای همیشه به تمرکز شان تغییر مسیر بدهند.
 
این شرکت ها تلاش می کردند اطمینان حاصل کنند که پروژه رمزنگاری فیس بوک به روابط آنها با تنظیم کننده های بازار آسیب نمی رساند. این سه غول پرداخت اظهار داشتند كه فیس بوك ادعاهای مبالغه آمیز درباره هماهنگی با لیبرا را کرده است. 
مدیر عامل شرکت کوین بیس از لیبرا پشتیبانی میکند.
برایان آرم استرانگ ، مسئول بخش سئو کوین بیس معتقد است که روشی که دولت آمریكا برای واکنش دادن نشان داد، مانند این است كه آنها می خواهند عقب نشینی كنند! وی همچنین ابراز نگرانی های خود در مورد ایالات متحده که احتمالا به دلیل انسداد نوآوری ها منسوخ شده است را اعلام کرد.

منبع : cointelegraph
مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/01

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.